reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Pisałam sms-ka do Eweli28 i dostałam taką oto odpowiedź :-)

"Hejka, my w czwartek dopiero wychodzimy i to po 18stej. Już się lepiej czuję, tylko z mlekiem mam problem, w dzień mi leci, a w nocy w ogóle nie mam nic mleka, tragedia. Dzisiaj mi koleżankę przywieźli też po cc, także będzie z kim pogadać. Kurde to współczun dla Just. Pozdrów dziewczyny i nie produkujcie za dużo stron. bo nie nadążę was czytać. Buziaki."

Mam też zdjęcie i zaraz dorwę się do kabla to wrzucę, w każdym razie chłopak do schrupania. :-D Co do Just w smsie dotyczy tego, że pisałam, że jeszcze jest w dwupaku.

Ola81 - dobrze, że się odezwałaś, a słówko o sobie :dry:
Daaa - gratuluję 5 ;-)
Mysza84, LucyF - ino śmigajcie na te badania i nie przeginać :dry:
Jeżynka - senność, mdli? Hehe znam to cudowne uczucie, da radę przetrwać :-p
Just79, Kasikz - do tablicy, słówko o sobie ;-)
Agatko - Twoja Córcia jest kochana, a daj na Nią okiem rzucić :-)

Poniżej Mały Tomaszek Eweli28 :-D
 

Załączniki

  • P140610_13.08.jpg
    P140610_13.08.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Ja już po badaniu.

Jejku jaki Tomaszek jest śliczny...faktycznie do schrupania ale wcześniej do wycałowania.
A jeszcze niedawno w brzuchu dokazywał... CUDNY!
 
GosiaLew MOJE WIELKIE GRATULACJE!!!!!! DOPIERO DOCZYTAŁAM. aLE SIĘ CIESZĘ!!! :-)

Dzięki. Lepiej pochwal się jak u Ciebie ciąża mija. Dziewczyny się dopytują, przełam ten komputerowstręt i skrobnij coś częściej ;-)

Ja zaraz uciekam do pracy, jak zwykle spałam długo.

Śliczny ten synuś Eweli, raz jeszcze gratuluję.

No a Just to może rzeczywiście już na porodówce.

Miłego dnia.
 
Mysza84 - no to teraz tylko i aż wizyta :-)
Kasikz - jest dzisiaj na USG, jestem ciekawa wyników i jak tam szyjka, trzymam kciuki :dry:
Ola81 - no to trzymam kciuki za wizytę ;-)
GosiaLew - Twój suwaczek nabiera tempa z dnia na dzień :tak:

Kurcze jakby Just była na porodówce to miałybyśmy tu wieści od Agatki albo Kasikz, bo myślę, że telefonami są wymienione. A jednak cisza. A może Just po prostu okna myje licząc na cud :-D
 
Widzę,że dzień jak codzień:)wysyłanie Just na porodówkę:) ale może w końcu słusznie:)
kciuki za wizytę Kasikz i odrazu za wizyty jutrzejsze
Mysza to połówkowe było ?napisz coś więcej
Lili ja naprawdę tłusta się zrobiłam,nawet uda jakeiś takei większe.a brzuch bardziej gruby niż ciążowy Juliankowy:)no ale już z M jakoś się dogadaliśmy w końcu.Kłótnie zażegnane:)

Fajnie ,ze odezwały się dziewczyny co się dawno nie meldowały.GosiaLew,Jeżynka.[/B]Lena pozdrawiam:)
Ola 81 widzę,że mu suwaczek mamy zbliżony bardzo:)kiedy masz połówkowe?ja 16lipca

ale słodki synuś Eweli:)neich Ewela wraca do nas szybko i więcej zdjęć wstawia
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja szyjki nie będę miala sprawdzonej. Bo żeby sprawdzić szyjke trzeba by dopochwowo i jeszcze podważyć pessar zeby bylo coś widac, A na to usg ide do innego lekarza, wiec on raczej nie będzie sprawdzał. Poza tym lepiej tam nie grzebać za często , bo i tak sie skróciła
Dzięki za kciuki. Mała dzisiaj poszalala wiec pewnie na usg będzie strasznie sie wiercić, bo dzisiaj ewidentnie ma taki dzień
 
Do góry