reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Dziękuję Wam...

Łykam magne B6 a po tym nocnym skurczu to do teraz kuleję na prawą nogę.

Asiu ja Szymona jeszcze nie czuję więc nie wiem czy leniwy czy nie.
Właśnie mi się przypomniało jak Ty koło 18-20tc czekałaś na ruchy...to było tak niedawno a tu proszę już 31tc za chwilę.
 
Witam w ten cieplutki poranek.
Wczoraj za nic nie mogłam zasnąć, bo w nocy dalej nie było czym oddychać. Poza tym mąż znów się wykazał i mam go serdecznie dość, nie w takim nastroju powinno się oczekiwać dziecka.

Asiu, co do ruchliwości to mój też od wczoraj to tylko od czasu do czasu leniwie się przeciągnie.
 
No to się uspokoiłam. Bo moja Emi przestała się na mnie wyżywać, jak to bywało ostatnio. Pewnie jest zmęczona i kaszlem i upałem.

Przykro mi, że z mężem znów coś nie halo. Ale mam nadzieję, że szybko wróci do normalności. On pewnie podświadomie denerwuje się tym co Was czeka i stąd to podminowanie...
 
She - moja odezwie się od czasu do czasu, czasem się zastanawiam czy tam jeszcze jest, natomiast wieczorem jak się robi chłodniej to uspakaja Mamusię i daje serię kopniaczków, ale nie już tak mocnych i nie tak intensywnie. Gin powiedział, że w upały będzie spokojniej, bo im też jest gorąco :dry:
Just79 - to jak ząb zrobiony to co dziś sprzątasz? ;-)
Mysza84 - uważaj na siebie, po czworakach nie chodzimy ;-)

A oto wczorajsze zakupy u "krokodyla" :-) Jakość jest jaka jest bo telefonem robione.
 

Załączniki

  • body 68.jpg
    body 68.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 36
just pewnie żon też przeżywa i oczekuje...a że oni czasami tak dziwnie to uzewnętrzniają to już szkoda słów.
CO wchodzę na forum to zastanawiam się czy będą jakieś wieści od Ciebie...ale w stylu że już się rozpakowałaś...czyli co rano wysyłam Cię na porodówkę.

Lili cudne te ciuszki!
 
ja dopiero jem śniadanie a wy taka produkcja:)
Odpisze co pamiętam:)
Olu - trzymam kciuki za wizyte

Na skurcze magnezu bardzo dużo, nie zaszkodzi i tak pobrac wiecej przez jakiś czas, plus pić wapno ale min1 godzina rożnicy pomiedzy braniem.
Co do 3d, U lekarza do ktorego chodze na te 3 najwazniejsze usg, ma głowice 3d i przełącza na chwilkę, zeb jakeiś zdjęcie zrobić. Ale nie to że specjalnie na 3 d bylam. Najladniejsze 3d podobno wychodzi teraz po 30tc jak dzidzia ma juz więcje tluszczyku. ZObaczymy bo ide do niegoe we wtorek

Asiu - u mnie Pola w dzień tez już tak nie giba tylko wieczorkiem, w dzień tylko sie przewróci pare razy i tyle. A poza tym już u nas w brzuszku mniej miejsca wiec ruchy tez bedą już inne
Lilii - bodziaki fajne, ja też mam pare cocodrilo, nawet nie pamiętam jakie ale chyba 56 rozmiar, mam nadzieje ze załoze:)
Agatko - współczuje przezyc, ubiłabym babe
JUst - no a jakieś skurcze są?
 
Just79 - jak widzisz każda z nas już Cię posyła na porodówkę, a Ty nic, tzn. Młody nic :-D
Kasikz - właśnie weszłam by napisać jak sobie radzicie z jedzeniem w te upały? A Ty tu właśnie o śniadanku ;-) Ja wczoraj zapomniałam całkowicie o jedzeniu, przypomniałam sobie około 14 i coś zjadłam, ale żebym była głodna ciężko powiedzieć. Dodatkowo wmusiłam w siebie obiado-kolację. Dzisiaj to samo, wiem, że muszę sobie zrobić śniadanko, ale głodna nie jestem, za to piję wodę hektolitrami.

a dziewczyny byłam wczoraj też u kosmetyczki, brwi i rzęsy i zwróciła mi uwagę, żebym się kremem z filtrem smarowała minimum 10, bo hormony buszują i jak się opalimy to wyjdą plamy, szczególnie na dekolcie. I ograniczać słońce do minimum.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry