reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Ola** - ciekawość to pierwszy stopień do piekła, wolałabym aby jej nie zaspakajała i dała nam spokój i zaczęła żyć własnym życiem :-p

She – no ja bym się go właśnie zapytała „a co robi obrączka na Twoim palcu?” :baffled: Ciekawe jakby zareagował. Nie zwlekaj z tym lekarzem i do łóżka i lekarstwa i zdrowiej, nie chcesz chyba na ślubie kaszleć między słowami przysięgi :no:

Just79 – dziękuję za linka, poszperam tam sobie. Dobrze, że Młody jeszcze troszkę chce posiedzieć, no ale to chyba kwestia dni. A Mysza jest z Krakowa, ale spoko ja też już ją kiedyś w Wawie meldowałam :-D
Kasikz – czyli jednak udało mi się kupić w fajnej cenie, super. Trzymam kciuki za jutro i czekam na wieści. :tak:
Agatko – korzystajcie ile się da, super, że możecie sobie już tak razem jeździć. ;-)
Lila001 – no do końca roku niedaleko :tak:
 
hej
widze ze nikt nie pamietal ze mam dzis usg :-( no nic ostatnio mnie tu malo wiec pewnie dlatego tak

z dzidzia wszystko ok, mam superasny filmik z usg :-) moj maly wiercipietek lub wiercipietka NT 1,37 serduszko 167 tak mam na wyniku z badania a na filmie nawet 173. i ma 5,59 cm wiec orusl o 1,38cm od ostatniej wizyty :-) i z usg wychodzi 12 tydzien i 1 dzien

mozecie zaczac obstawiac płeć :-) mi tam wszystko jedno i jak nie bedzie widac to nie mamy zamiaru jakos malucha meczyc tymi usg :-)

zmykam do nauki

papa
 
Ostatnia edycja:
Pati.b - bardzo się cieszę, że wizyta zaliczona na 6 :-) Pewnie większości z nas jest wszystko jedna jako płeć, ale właśnie skoro jest nam wszystko jedno nasze Maluchy tak chętnie pokazują kim są ;-)
A czy masz zdjęcie kochana? Ale super wieści.

Dziewczyny słoneczko do każdej z nas powolutku zawita :tak:
 
Pati, super, że wszystko w porządeczku :-) Szybkiej i owocnej nauki :-)

Agatko, ten czas tak leci, że to aż straszne się robi. Nic to, trzeba się skupić na tym, żeby te pojedyncze dni chwytać i wyciskać z nich ile się da :-) A tak z ciekawości, macie jakieś plany wakacyjne, żeby gdzieś dalej od Wawy z Alicją wybyć? Bo tak się zastanawiam, czy nam się uda powiedzmy wczesną jesienią gdzieś pojechać, czy dla takiego Malucha parę godzin w foteliku to będzie za wiele.
 
just mi wczoraj gin powiedzial,ze moje łozysko wyglada tak jakby to był poczatek ciazy takie ładne . A ja nie chce miec wywoływanej ciazy po terminie brrr:baffled:
 
Ewela, jeszcze do terminu zostało Ci praktycznie 2,5 tygodnia, więc Ty się dziewczyno nie martw co to będzie po terminie, bo jeszcze masz dużo czasu na to, żeby urodzić przed. A z tego, że łożysko wygląda jak nówka to tylko się ciesz, bo jakby było stare to groziłoby Ci wywoływania pomimo, że do terminu jest sporo czasu.
U mnie dwa tygodnie temu wszystko było zamknięte, a teraz coś już się zaczyna dziać, choć w sumie ja nic nie zauważyłam. No oprócz tego, że od niedzieli boli mnie kość ogonowa. No i dziś jak wstaję to mam wrażenie jakbym w środku kulę miała, która mi ciąży w podbrzuszu, a to możliwe, że Młody próbuje główką w wyjście wcelować ;-)
 
Pati to super ze wszystko z malenstwem ok, ja obstawiam dziewczynke:-)
ewela juz niedlugo przeciez, pomysl ze to tylko dwa tyg, na pewno nie trzeba bedzie wywolywac
just no to u ciebie juz faktycznie widac szybki finisz:tak:

kobiety jak jest z samoopalaczami w ciazy? mozna stosowac?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lucy, no ja mam nadzieję, że jak już się zacznie to szybko pójdzie ;-)
Co do samoopalaczy to jakoś nie kojarzę, żebym czytała coś na temat za/przeciw stosowania, tylko tak sobie myślę, że dla mnie one normalnie "niemiłosiernie śmierdzą" po naniesieniu na skórę, więc w ciąży już chyba wcale bym tego nie wytrzymała (w sumie raczej mam doświadczenie z balsamami brązującymi, niż typowymi samoopalaczami).
Ale pewnie lepszy samoopalacz niż prażenie się na słońcu czy solarium

Lili, a tak sobie przypomniałam, Ty już po konsultacji u okulisty w sprawie porodu? (Chyba, że znów coś mi się pomieszało i to nie o Ciebie chodziło ;-))
 
Do góry