reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witajcie :-)

ola** spory brzuszek, ale bardzo zgrabniutki :-) Julek będzie miał miejsce do fikania :-)

Lilijanna a co się tam jakimiś babami niepotrzbnie przejmujesz...nie są tego warte.

Ja wczoraj na mieście pozałatwiałam masę spraw...i jak wróciłam do domu to myślałam że padnę.

Przyszł mi wczoraj te bodziaki 3PAK pajacyków na 3-6 mca wyprawka 62/68 Nowe (1072192423) - Aukcje internetowe Allegro są świetne! Bardzo ładne i gatunkowo też super!

Miłego dnia Wam życzę!
 
reklama
olu no ubawilam sie niezle tym zbiornikiem:) masz juz spory brzuszek:)
lili no co Ty w ciazy nie wolno sie denerwowac wiec olej ja
mysza slodkie te bodziaki, a jak los wywinie psikusa i bedzie dziewczynka? bo mi ostatnio gin tak powiedzial ze juz 4 raz potwierdza ze chlopiec ale z inna ewentualnoscia odrobine nalezy sie liczyc az do porodu:)
she a jak Ty kochana przezylas nalot tesciowej?
 
Ostatnia edycja:
Pokazałam A. swojego "gościa" na n-k to jego komentarz był "no cóż" i poszedł się golić :-p Nie trawię ludzi nie potrafiących żyć własnym życiem.

She - no właśnie jak tam żyjesz?
Mysza84 - super te bodziaki. Ja ostatnio zakupiłam takie :-D W czwartek chcę odebrać.

Nowe body Coccodrillo 68 Poznan wys. juz (1058209674) - Aukcje internetowe Allegro
Nowe body Coccodrillo 62 Poznan wys. juz (1058207732) - Aukcje internetowe Allegro
Nowe body Coccodrillo 56 Poznan wys. juz (1058206847) - Aukcje internetowe Allegro
Nowe body Coccodrillo 56 Poznan wys. juz (1058205339) - Aukcje internetowe Allegro
 
Hej Dziewczyny. Jestem wypluta, zmęczona, osłabiona, wymęczona kaszlem i ogólnie nie do życia. Wczoraj od 21 modliłam się w duchu, żeby goście już sobie poszli, bo jedyne o czym marzyłam to łóżko i cisza. Teściowa u nas nie spała. Powiem Wam szczerze, że miałam wczoraj wszystko w d i jak padło pytanie od bratowych M gdzie śpi mama, wcale nie zabrałam głosu i nie podjęłam tematu. Tym bardziej, że było grubo po 23, a walizki teściowa zostawiła u brata M, więc doszłam do wniosku, że może tam zostać. Bo z jakiej racji mój M ma jeszcze jechać po nocy po jej walizki? Byli i widzieli, że w sypialni pachnie jeszcze farbą, szafą i drewnem, więc nie powinno ich dziwić, że ja nie chcę tego wdychać. M ma problemy z migrenami, więc jemu też należy oszczędzić wdychania tych oparów. A mamy tylko 2 pokoje, więc... I tak oto jesteśmy sami. I nie mam w związku z tym, żadnych wyrzutów sumienia. Jakby nie było w marcu gościliśmy ją cały tydzień. Kolej na innych.

Powiedzieliśmy też o ślubie. Pytanie brata M mnie zabiło: "A co Was zmusiło do tej decyzji?". Czemu przed ślubem w październiku o to nie zapytał?
 
Lili super te bodziaki z Cocodrillo...pewnie cena w sklepie kosmiczna a Tobie się udało za fajne pieniążki kupić.

LucyF mam ewidentny dowód że Szymonek to Szymonek :-D na zdjęciu i filmie wyraźnie widać klejnoty :-) więc nie wierzę że coś się może zmienić ;-)
 
Witajcie laseczki

Bylam wczoraj u gina, niestety na szybszy poród sie nie zapowiada, :wściekła/y:szyjka zamknieta,zero skurczy no szlag by to trafil .:angry:.. Jeszcze moze po terminie urodze i lipcówka zostane wrrrrrr termin przypominam mam na 25czerwiec. Wiec wyobrazcie sobie co czuje :baffled:

A wie któras na czym polega masaz szyjki u gina?
 
Witam:-)
daa, she Spóźnione, ale szczere życzenia zdrówka, miłości, szczęśliwego porodu i spełnienie marzeń:-)
ola, Pati.b śliczne brzuszki:-) mi brzuch tez szybko rośnie, w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży.
 
ewela zleci! Pomyśl co ja czuję...jeszcze 5 miesięcy.


Dostałam wczoraj sms i maila ze w dniach 8-9 czerwca z kartą Smyk ma się rabat na wszystkie ciuchy i buty CoolClub w wysokości 30%.
 
Ostatnia edycja:
reklama
She - a jaka byłą reakcja M. na to "dziwne" pytanie? Ech on przecież też ma obrączkę na ręku, tak czy nie? Ludzie potrafią załamać :baffled:
Just79 - czy Ty już się rozpakowujesz? Tak bez uprzedzenia, że jedziesz czy jak? :-D
Mysza84 - moja siostra mi powiedziała, że chyba dużej różnicy nie ma, no cóż w czwartek się przekonam, bo chcę fizycznie parę sklepów nawiedzić, o ile pogoda i powietrze dadzą oddychać, bo jak nie to z domu się nie ruszam :-p
Ewela28 - dasz radę czy tego chcesz czy nie chcesz :-)
Jeżynka - a Ty jak się czujesz?
Kasikz - miałaś się pochwalić zakupami czy mi coś umknęło ;-)
daaa - egzamin czy wpisy tylko?

LucyF, Ola**, SŁodziutka, Pati, Ola81, Diana, Aneczka77,Lena77, Agatko - pozdrawiam :-)

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :zawstydzona/y:
 
Do góry