reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Zobacz załącznik 253532 0002034F.gif daaa 100 LAT!!!!!Zobacz załącznik 253530
 
reklama
Daa i Asiu Wszytskiego najlepszego i spełnienia marzeń.
Diana - mam taka samą pościel :) Tylka ta zółtą
Asiu - no to maltko czasu wam zostalo. Ale to jest razem z weselem?? Na ile osob
 
Kasikz z weselem, na ok. 30-35osób, więc w sumie kameralna impreza :-)

Idę do domu. Po całym dniu pracy tak mnie bolą plecy, że najchętniej bym się połozyła, a nie obsługiwała gości. Nie wyprawiam urodzin i trochę mi nie podrodze ta dzisiejsza wizyta. Jakby nie mogli w weekend przyjechać... Ech...
 
Pati.b – gratuluję kolejnych egzaminów do przodu ;-)

Ola** - łatwiej znosić czyjeś szczęście ze swoim pod sercem :tak:

Lena77 – jak to mój A. mówi „marudzisz czy mi się wydaje”? :-p

Just79 – śmiej się, śmiej, ale w niedzielę była powtórka z rozrywki, po obiedzie drzemka, wstałam na 20 na moje zagadki, które Polsat serwuje :eek: Jak tak dalej pójdzie to faktycznie prześpię popołudnia do porodu. I jakie ciasto Ci wyszło lemonkowe czy truskawkowe? :-)

Mysza84 – póki co Krakusy za tydzień są u nas, no a ja do porodu raczej się nie ruszam w dalekie podróże, choć kusi mnie weekend nad morzem :dry:
Ola81 – a jak Ty się czujesz? :dry:

LucyF – eee nie gadaj, że nie przyzwyczaiłaś się, że u nas jednego dnia jest 10 stopni, a drugiego 30. A, że to jest nienormalne to druga sprawa. Tez muszę allegro przeszukać, bo w jeansach troszkę za gorąco. :shocked2:
Agatko – spacerujcie ile się da, trzeba korzystać, a na dworze jakby nie patrzeć zdecydowanie lepiej się śpi :tak:

Ewela28 – ja teraz po wizycie w sobotę jak mi wyznaczył termin na 25 czerwca (trzy tygodnie) to narobiłam w gacie, bo zdałam sobie sprawę, że teraz trzy tygodnie, potem trzy tygodnie i już powoli będzie czas, a ja póki co nie myślę, bo się strasznie boję tej porodówki. Mój A. będzie biedny jak cholera. :no::szok:
She – a mi dziś od rana robota poszła, dwie firmy zamknięte na amen. Aczkolwiek jak liczyłam chorobowe to musiałam w necie poszukać ile dni płaci pracodawca – normalnie zaćmienie. :-p ZUSy i PIT-4 też już zrobione, wszystkie fiu.
Kasikz - ile Twoja Mała ważyła ostatnio? :blink:

She, daaaco ja chce Wam życzyć to Wy już wiecie, wszystkiego czego zapragniecie, a przede wszystkich tych małych kochanych istotek na tym świecie, każdej w swoim czasie.



Jadę do domciu powolutku. A u nas dziś rano troszkę popadało i dzięki temu wszystkie pyłki opadły i było mi dużo lepiej.
 
A czemu pytasz , w 27 tc ważyla 1260g teraz idę w środe do gin, wiec pewnie bede miala świeższe wiesci. Obstawiam 1700-1800

ALe moze sie zdziwie jak ty. Bo ona też byla spora pannica:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny nie mam sił. Tak mnie bolą plecy i łydki, że najchętniej bym się położyła i wszystko miała w d... Jak sobie pomyślę o gościach lada chwila to płakać mi się chce.

W ramach urodzinowego prezentu przyjechali obaj kurierzy :-) Mam więc już i lampkę i kosmetyki i resztę duperelek. Chociaż coś...
 
Kasikz - bo mojej nie ważył mi ostatnio i tak z ciekawości pytam jak ten przyrost mniej więcej idzie w tygodniach
She - współczuję, trzymam kciuki by szybko minęło :tak:
 
Zainspirowana zdjeciem Pati wklejam wam mój zbiornik na Julianka:)
jutro robię krew i mocz.miałam ciężkie dwa dni z dniem dzisiejszym włącznie ,ale już trochę odpoczęłam:)
 

Załączniki

  • DSCN3919.jpg
    DSCN3919.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 21
  • Rotation of 14tydz i 3dzień.jpg
    Rotation of 14tydz i 3dzień.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 24
reklama
wklejam wam mój zbiornik na Julianka:)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ładny ten zbiornik i Mamusia też, mimo że chowa się za aparatem.

Dziewczyny a ja przed chwilą wlazłam na n-k by zobaczyć czy Aga34 nie wrzuciła nowych zdjęć i kogo zobaczyłam w gościach??? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ex mojego A. :angry::angry::angry:
Czy ta laska nie może za siebie? Nie wie, że baby w ciąży się nie denerwuje :no: czuję, że mi się ciśnienie podniosło :dry:
 
Do góry