reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

A mi się wszystkiego odechciało. M wstał z jakimś fochem. Coś go ugryzło i stwierdził, że nie ma ochoty na żadne rozmowy. Żeby jeszcze miał powody. Ale nie. Do dupy z takim rankiem.
 
reklama
Buziaczki dla Was wszystkich. U mnie był pan od moskitier pomierzył i poszedł, więc ja może jeszcze jakieś małe kimanko zrobię:) Tak ciągle się zastanawiam kiedy za pranie sie wziąść. Ale chyba po tym usg , które mam 15.06 moze powoli zaczne.
Agatko to świetnie , znaczy powoli wracasz do formy.
Asiu - miłego składania łożeczka. A przeczytajcie instrukcje, bo u mnie chłopaki zapomnieli i musieli rozkręcać
Just - kiedy teraz do gin? No kochana już niedługo:)
 
Ja się melduję ;-);-)

Niech ten koszmar się skończy już :dry::dry: Mam dość tej sesji :dry::dry: I fizycznie i psychicznie :dry::dry: Jestem wykończona :dry::dry: Może nie byłoby tak źle, gdyby nie moje otępienie umysłowe, przez które potrzebuję dwa razy tyle czasu co wcześniej, żeby cokolwiek zrozumieć, zapamiętać :eek::eek::eek:

I jak zwykle zmywam się na uczelnię :confused2:
 
Witam piątkowo :-)

Od wczoraj męczy mnie mega ból brzucha...mam nadzieje że to po kapuście, ale wzięłam już od wczorajszego wieczora 6 espumisanów i mało co przechodzi. Boli mnie cały brzuch, ciągnie po bokach i kłuje na środku...Postanowiłam że jak nie przejdzie do popołudnia to pojadę do lekarza -> niech mnie zobaczy.

Zaraz poczytam co u Was się wczoraj wydarzyło.
 
Witam z rana Ja wczoraj jak wyszłam z domu rano to wróciłam o 23. Byłam u lekarza. Zrobiła jednak usg chociaż nie chciałam, tak by sprawdzić czy ciąża dobrze usytuowana. Jest ok:-) Dostałam hormony (niestety bardzo drogie) i aspirynę, skierowanie na badanie krwi. Dostałam również zwolnienie z nocek - w końcu. w Irlandii praca w nocy nie jest zabroniona póki co dla ciężarnych. Idę na pobranie krwi zaraz. wg gin ciąża starsza o 5 dni;-) Miłego dzionka:-)
 
witam sie cieplutko choc u mnie koszmarna pogoda kolejny dzien ulew ble mam juz dosc
mysza wez sobie jeszcze nospe, zaszkodzic na pewno Ci nie zaszkodzi a moze przyniesie ulge
 
daa ja juz tez mam dosyc sesji... a moja trwa do 26 czerwca wiec jeszcze troche przedemna kurde... zostaly mi ubezpieczenia egzamin i zaliczenie narazie to zerowki, potem finanse przedsiebiorstw zaliczenie i egzamin, ekonometria egzamin, rynki finansowe egzamin, angielski zalizenie i nie wiem jaka mam ocene z rynkow walutowych dowiem sie w niedziele... a materialow mam mase bo na zaocznych studiach to dowalaja tyle samo co na dziennych bez wzgledu na to ze niby niektorych przedmiotow godzinowo jest mniej ale tu chodzi o kase im wiecej osob nie zda tym wiecej warunkow do zaplacenia a dla nich to łatwa kasa, jak ludzie maja rodziny, prace to kiedy maja sie uczyc... ja sobie nie wyobrazam ich sytuacji...

mysza nospe sobie wez pewnie ci sie dzidziol rozpycha napisz do agatki ona cos pisala kiedys ze ja bolalo pare dni a potem mega brzuch wyskoczyl

jezynka jakie hormony dostalas? duhaston? on drogi jest ale mozna go luteina zastapic (duphaston ok 40zl a luteina 3zł wiec różnica spora) ale musi sie lekarz zgodzic na ta zmiane jesli oczywiscie chodzi ci o duphaston bo innych hormonow w ciazy nie znam.. chyba ze leczysz tarczyce
 
Mysza te ciągniecia po bokach, na dole to pewnie wiazadła. tzn będzie powiększał ci się domek dla dzidzi.
A ja od paru dni czuje takie ciągniecia, jakby bóle mieśni ale u gory
 
reklama
Do góry