reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam się i wracam do nauki :dry::dry:

Oby wytrwać do 16, bo wtedy mam zamiar skończyć rok akademicki ;-);-) A 17 USG :-):-)
 
reklama
Rozmiary 62, 68, 74 więc nie takie duże... Jak sie Szymonek urodzi duży jak tata (60cm) to te 56 i 62 będą mi wogóle niepotrzebne.
 
Daaa kciuki zaciśnięte i za uczelnię i za USG. Po powrocie meldunek obowiązkowy na wieściach :-)

Mysza wow... Na zdjęciach jeansy wydają się dużo większe. Ale te monitory przekłamują :-)
 
Mysza wow... Na zdjęciach jeansy wydają się dużo większe. Ale te monitory przekłamują :-)

No wiem właśnie...muszę chyba jakąś skalę porównawczą zrobić :-D ale są malutkie i słodziutkie.
Szkoda tylko że pewnie będą niewygodne więc ubrane na 5 minut ;-)
 
Muszę się powoli zwijać, bo na 14 jest SR... O 13.20 jestem umówiona z Mamą. Ale mam takiego lenia, że nic mi się nie chce. Choć zdążyłam już zrobić 2 prania i odkurzyć mieszkanie :-) Wiem, że jest niedziela, ale mnie natchnęło, a to ostatnio rzadko się zdarza, więc musiałam iść za ciosem :-)
 
No ja też już zaczynam toaletę poranną...bo o 11 mieliśmy się wybrać na spacer ;-)

Miłego dnia Wam życzę!
 
Daa - trzymam kciuki
JUst - co do zamałych spodni , to masakre też mam:(Urosła mi dupa:( I brzuch. Jak sie czujesz
A co do pościeli to ja narazie mem jedna pościel chyba AMy, ale nie mam jeszcze wypełnienienia:) Kupie na wszelki i moze dokupie pościel spanco , Zobacze. Chociaż zamirzam używać śpiwroki narazie i kocyki. WIec posciel raczej mi nie potrzebna. No chyba że mała będzie miala inne życzenia.
A przybornik też muszę kupić , bo jednak komodę będę miała dalej niz przewijak. Tylko zastanawiam sie jaki, czy dokupić z tego zestawu. Chociaż nie wiem czy mi się podoba. Co o tym myślicie?
AMY POLSKA POSCIEL ŻYRAFKA Ł120/60 i 140/70 6el (1050752720) - Aukcje internetowe Allegro - mam tą żółtą (pościel i ochranicz i chyba rożek) i tam jest odrazu pokazany przybornik.

A druga podoba mi sie ta:
Spanco. Naturalna pościel niemowlęca. Pościele - DumDum
Spanco. Naturalna pościel niemowlęca. Pościele - Lolo
Spanco. Naturalna pościel niemowlęca. Pościele - Gigi&Zuzu

i oooo, i wtedy nie wiem co z przybornikiem,
 
Kasikz ja będę miała przybornik nie od kompletu. Jedna pościel jest z Kubusiem, druga z pajacami. Wklejałam zdjecia kilka stron wcześniej. Przybornik będzie z misiem z innego kompletu, bo taki mi się podoba i ta kolorystyka pasuje do sypialni i łóżeczka. Człowiekowi by szaf nie starczyło, gdyby do każdej pościeli do kompletu miał mieć wszystko: prześcieradło, przybornik, ochraniacz, itd... :-) Szalejmy, ale z głową :-)

Ok, teraz już na bank lecę. Papa!
 
reklama
źle napisałam :-p:-p Chodziło mi o 16 i 17 czerwca :-p:-p:-p więc jeszcze kupa czasu... no, ale mam nadzieję, ze raz dwa zleci :tak::tak: najgorsze jest to, ze mam dużo prac do napisania, wiec już praktycznie cały tydzień siedzę prawie całymi dniami przy kompie :dry::dry: Pewnie moja Perełka sie tym denerwuje, bo przeciez co za dużo, to niezdrowo :dry::dry: Poza tym miałam już kilka razy wybryki typu nauka do 2, czy 3 w nocy i z też raczej zadowolona z tego nie była :sorry::sorry: Zła matka jestem i tyle :no::no:
 
Do góry