reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

kłaczku, właśnie sobie sprawdziłam ile to 91 cm i oczy mi wyszły na wierzch :-D normalnie jak 2-3 latek hehe. Moja Agatka komicznie by przy nim wyglądała - ok. 74 cm, 8100 g...:-) Ciekawe czy juz zawsze będzie duży :)
 
reklama
Kahaka, on ciuchy nosi w rozmiarze 2-3. W sumie nie takie fajne to, bo durny jak na roczne dziecie przystalo, ale wszedzie siegnie, wspina sie np. na lawe bo nie problem noge podniesc... Na parapet wlazi w 2 minuty, z blatu w kuchni sciagnie co chce, gorzej ze z kuchenki tez, wiec musze go naprawde pilnowac. Jakby byl nizszy to by taki sprytny nie byl.;-)Nie musi byc zawsze duzy - w sumie w okresie intensywnego wzrostu, jak bedzie nastolatkiem, moze po prostu mniej urosnac i wyrowna. Moj brat byl cale zycie malutki, a w tym okresie podgonil i ma 186cm - dzieciaki w tym okresie roznie rosna. Sie zobaczy!
 
Witajcie :-D

IZW kochana ta Twoja ślicznotka:tak: jak kolki ????

As cudna córeczka:-) jedna i druga:tak:

Martusionek gratuluję Adasia:-) chyba podobny do Tomka ???

Martyynaa81 gratulacje:-) kolejny słodziak:-)

karolcia81 Szymonek do schrupania:-D

Jankesowa super, że usg ok:-)

Kahaka, a co Agatce się stało, że obojczyk pęknięty???

Kłaczku ogromne gratulację i życzę spokojnych 9/8 miesięcy:tak: a Karolek superowy chłopak:-) a duuuuuuuuuuuży:tak: mój Bartek już ma 3 lata, a waży 14-15kg i mierzy niecałe 100cm:eek: knypek jak na swój wiek, ale nie przejmuję się, bo może kiedyś wyskoczy do góry:tak:


U nas jakoś powoli leci:

1) Wacek zaczął wyjeżdżać na dalsze i dłuższe wyjazdy, bo jak najszybciej chcemy zacząć remontować dom, żeby w końcu się tam wprowadzić, a jak wiadomo do tego kasa potrzebna:sorry: a jeszcze 2 tygodnie temu musieliśmy wymienić u teściów (gdzie teraz mieszkamy) piec i wszystkie kaloryfery, bo ogrzewanie padło:wściekła/y:

2) Bartek to super starszy brat, dużo pomaga i jakoś bardzo nie jest zazdrosny:tak: ja jeśli tylko mam wolną chwilkę to spędzam z nim czas, więc myślę, że to też dużo daje:tak:
DSC_0733.jpgDSC_0848.jpgod stycznia chodzi do przedszkola i różnie to bywa, bo już 2 razy był chory, ale ogólnie mu się tam podoba:-)

3) Paulinka rośnie jak na drożdżach -> dziś już 2 miesiące DSC_0886.jpgDSC_0791.jpgDSC_0870.jpg (nie umiem obrócić:confused:):tak: potrafi bardzo długo spać -> nocki są super, bo przeważnie budzi się tylko raz ok. 2-3 i potem dopiero rano:-) płacze rzadko, już zaczyna coraz więcej gaworzyć, rozglądać się, uśmiechać się jak się do niej mówi -> po prostu słodko:-)


Czekam z niecierpliwością na wiosnę:tak:
 
sowinka śliczne te twoje dzieciaczki, mam nadzieje że moja Natalka doczeka sie rodzeństwa i bedzie tak słodko jak u ciebie
co do kolek najpier podawałam wode koperkową, potem za radą kasi i innych dziewczyn sab simplex i nic sie nie dzieje obie miksturki działają z tą różnica jedynie że przy wodzie koperkowej sa mega głosne beknięcia, a przy sab simplexie muszę sie nieraz przysłuchiwać czy to już ale za to pierdzioszki dużo głośniejsze bo sabie - często aż sie mała budzi na "purtanie" tak jej dupcia warczy :D
khaka śliczności i te oczka :D ależ te dzieciaczki szybko rosną :D
kłaczek twój Karolek jest przecudny i mocno wierzę że za te niespełna 8 miechów doczeka się rodzeństwa - mocno zaciskam && musi sie udać ni ma innej opcji
pleni kochana kciukasy zaciśniete za jutrzejsze wyniki &&&&&&&&&&
 
Sowinka, piękne masz dzieciaki :tak: a Agatka zwyczajnie sie przewróciła! Przewracała się tak juz nie raz, a tym razem klops - i obojczyk złamany :confused:
IZW, doczeka się Natalka, doczeka :tak:
 
no taką mam nadzieję :D że sie wszystko poukłada finansowo jako tako może byc nawet byle jako, ale żeby było :D No i ja po cesarce to trza swoje odczekać, no i lata swoje tez mam 35 w styczniu wskoczyło :D ale nastawiam się na TAK mimo wszystko i to w zasadzie w dużej mierze dzieki wam wszystkim z cpp bo bez was to bym już dawno sie podała
 
Ale tu sie dzieje i to same wspaniałe wiadomości:-):-). Też mnie tu dawno nie było.
Bardzo się cieszę.

Emy pewnie mnie nie pamiętasz, bo ja się mało udzielałam w tym czasie, ale gratuluje ci ogromnie i będę się modlić o szczęśliwe rozwiązanie dla Ciebie.

Kłaczku za Ciebie tez mocno trzymam kcikasy, wierze, że tym razem Karolek przytuli rodzeńst:-)wo:-). Śliczny, duży blondasek. Moja niunia też zalicza się do większych dzieci:-D:-D 86-87cm (3tyg temu) i 10,75 kg. Najważniejsze żeby zdrowo rosły.
Karolcia zakochałam się w oczach Szymonka;-).
IZW piękne fotki i oczywiście modelka pierwsza klasa:-).

a_gala sliczna czarnulka
Kahaka ja Cie doskonale pamietam:-D, oj współczuje kontuzji. Słodziudko sobie śpi ślicznotka.

Sowinka super razem wygladają, sliczni chłopcy.
martyyna gratuluje

My obchodziliszmy roczek Milenki, nie mogę uwierzyć, że tak szybko mija czas. Dziewczynki dają mi dużo radości. Milenka zaczeła chodzić, ale nie chce przymierzyc żadnych butów:-( więc mamy kłopot z kupnem, narazie chodzi w szmacianych pantoflach:-D.

pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki, miło było tu zaglądnąć i powspominać;-)
 
reklama
Tak na szybko relacje... Na wczorajszym scanie zarodka nie zobaczylismy - jestem zmartwiona, bo powinien juz byc. W pierwszym zapedzie wyslali mnie na bete i progesteron, w czwartek mialam bete powtorzyc, ale zadzwonila pielegniarka ze szpitala i powiedziala ze mamy zmiane planow. W przyszla srode mam powtorny scan. W sumie dobrze, bo w kwestii ktora probujemy ustalic, betka akurat niewiele daje. Boje sie jak cholera, bo zarodek powinien juz byc...

Dziecie moje mnie zadziwia ostatnimi czasy. Ze wciska mi rozne rzeczy to przywyklam. Przychodzi i wciska mi na kolana rozne rzeczy - ksiazeczke jak chce ogladac, autko jak chce sie bawic, pileczke... Ostatnio przynosi mi tez mokre chusteczki. Znaczy sie obsrany jest.:-D
 
Do góry