reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Karolcia81 , pisz gdzie chcesz , my cię i tak wylukamy:) synek już taki fajniutki i te oczyska....:)
jankesowa , cieszę się , że usg ok -byle do przodu :)
 
reklama
jankesowa no to świetnie :D pozdrawiam i trzymam kciuki za ciebie i maleństwo &&
karolcia synek cudny te oczeta i usteczka oj będzie łamał kobiece serducha hehe
Ps ja też nie wiem gdzie mam sie podziewać ale tak jak wiekszośc dziewczyn, które zadomowiły sie na cpp a doczekały sie juz cudu i choc juz mnie temat teoretycznie nie dotyczy, jak dla mnie to główny wątek, mi bardzo pomogały posty rozpakowanych mamuś właśnie na cpp, czytanie obserwowanie jak ich dzieciaczki sobie rosną, miedzy smutnymi wieściami o kolejnych stratach i aniołkach, miedzy wieściami pełnymi nadzieji i strachu od nowych zafasolkowanych - czy sie uda, widok postów o narodzonych maleństwach był i jest dla mnie jak tęcza po burzy i dodawał mi wiary

pozdrawiam was wszystkie i dziekuję za wszystko
 
Ojjj mnie tez tu wieki nie było :-) A niestety na "mamusiach aniołków" pustki na maxa, ja na co dzień piszę na grudzień 2011, choć ostatnio to się troszkę zmieniło, bo od niecałych 2 tyg pracuję, na szczęście jestem sama dla siebie szefem i mam bardzo nienormowany czas pracy ;-) póki co E. jest ze mną w domu, a w razie czego idzie co parę dni do babci na 3-4h, no idzie to za dużo apowiedziane, bo jeszcze się "nie puściła" i samodzielnie nie chodzi ;-) ale przy ścianach, meblach, kanapie śmiga cały czas :-)

Kłaczek - ja cię już kiedyś wylukałam na ciązy po 40-tce i co jakis czas zagladalam, zeby zobaczyc co tam u ciebie :-) suwaczek ciazowy tez widzialam, ale jakos glupio mi bylo wcinac sie wam tam w watek :-) takze goraco GRATULUJE i kibicuje na maxa :-)

aniunnia - Tobiaszek juz ma 5 m-cy!!! no szok, kiedy to zleciało :-)

Emy - tak się cieszę :-) często myślę o Tobie i czasami gdzieś Cię tam ścignę, ale suwaczek zobaczyłam dopiero dziś. GRATULUJĘ i zaciskam kciuki z całych sił!!!!

Karolcia - Szymuś uroczy :-)

Oczywiście gratuluję świeżym Mamuśkom :-) i dużo sił życzę :-)

A to moja duża pannica, jutro 14 m-cy jej stuknie :-)
1.jpg2.jpg3.jpg
 
Karolcia, zdarza sie... Jak sie raz zdarzylo, to juz trzeba brac pod uwage "powtorke z rozrywki" i mowi sie trudno - jak nie bedziemy probowac to nie damy sobie szansy. Wtedy... Rodzilabym jakos teraz.. No, tak. Coz - jestem znow na poczatku drogi i moze wale glowa w mur, ale wciaz mam nadzieje ze sie uda. Z tym ze chyba ta proba jest juz ostatnia. Chlopisko Ci sie urodzilo cudniaste. Piekny facet!
A_gala, bo ja na geriatryczkach jakos tak wsiaklam. Watek bez parcia na ciaze, ktorego chcialam uniknac, niby tytul ciazowy, ale babki rozpakowane niemal co do sztuki, wiec tematycznie tez powiazane. Ot, miejsce na ploty i opowiesci z cyklu "zupka-kupka".
Twoja pannica cos jakby w wieku mojego goscieja!

Ja czekam na pierwszy scan, z racji 3 poronien bede go miala juz w 7t.c., dokladniej we wtorek - przynajmniej bedziemy wiedzieli czy nie zrobilismy sobie pustaka.... Pierwsza wizyte u poloznej, jesli scan wykaze obecnosc zarodka, bede miala 08.03. Nie ukrywam ze cykor...

Pamietacie jaki zrobilam "deal" w ciazy z Karolem?;-) A teraz czesto widze taki obrazek gdy spi...

 
Oj i mnie daaawno tu nie było ... Ciekawe, czy mnie ktoś tu jeszcze pamięta :-D
Wpadłam i od razu takie newsy :)
kłaczku, trzymam kciuki za szczęśliwy finał tym razem! Karolek słodki blondasek. Ile waży? pamiętam, jak pisałaś, że apetyt mu dopisuje :)
karolcia81, no widzę, że i Ty zajrzałaś :) Szymonek cudny, oczka brązowe, śliczny. Musimy się chyba reaktywować jakoś? :) i zaglądać częściej.
Emy i Tobie gratuluję i trzymam kciuki z całych sił.
a_gala piękną masz córcię, jaka kudłata :)
jankesowa, super, że wszystko dobrze! cieszę się z dobrych wieści tutaj :)

A moja pannica w następny piątek kończy rok...Zleciało jak jeden miesiąc. Jeszcze niedawno jęczałam tu i wylewałam ciążowe żale i strachy...
Agatka ok, chodzić nie chce, za to rozkręca się w gadaniu :-D no i drobnica z niej, waży tylko 8100. Obecnie jest kontuzjowana i w bandażach, bo ma pęknięty obojczyk!!! Więc mam trzy światy z nią, bo nosić muszę, gdyż raczkować się nie da bez jednej ręki!
A tak wygląda moja córcia:
FErmtib05PfIaYoEaX.jpgTjWPPEfVWhTY7iYnAB.jpg
Pozdrawiam Was wszystkie i chyba będę częściej zaglądać. Na rozpakowane jakoś mi nie po drodze bo jest tam mnóstwo dziewczyn, których nie znam, a tu same znajome nicki.
 
Kahaka, Karol ma apetyt "od zawsze", w tej chwili chlopak wazy ponad 14kg i mierzy 91cm wzrostu. Ciuszki rozm. 2-3lata. Generalnie to on sie tylko urodzil sredni, a potem to juz byl szal wzrostu i roczny nie miescil sie juz w siatce centylowej.
 
łooo Matko Kłaczek, ty to masz na prawdę wielkoluda, z resztą widać po zdjęciach, że Karolek doroślejszy, niż by na to wiek wskazywał :-) Moja Mała m-c temu mierzyła 81cm i ważyła 10,4kg, także też raczej z tych drobniejszych....
 
reklama
A_gala, ja wiem ze on duzy. Pierwsze pare miesiecy dostawalam regularne zjebki na wazeniu, ze on za duzy, za duzy, za duzy... Bo tu waza, ale wzrostu nie sprawdzaja. W koncu wnerwilam sie i spytalam czy za duzy czy za tlusty i dowiedzialam sie, ze na razie za duzy, ale jak tak dalej pojdzie, bedzie za tlusty. Powiedzialam ze bede sie martwic wtedy. W tej chwili u niego widac zebra jak stoi i podniesie raczki do poziomu barkow, faldki w nadgarstkach wcielo, na udach smetne resztki... Tylko starszy o 5 miesiecy, normatywny kolega, siega mu po ucho.:-D
Z wielkoscia Karola byly jaja... Szukalam hustawki - jest, fajna, pytam dla jak duzego dziecka. Ano, do pol roku. Ok, ale na jaka wage? Do 9kg. Dziekuje.:rofl2: Lezaczek bardzo szybko poszedl do schowka bo nie dosc ze lepetyna do preta dobila, to dupsko dziecka dobijalo do podloza. :-D Wozek... Musialam kupic teraz nowa spacerowke, bo w naszej dziecko sie pod budka garbilo, albo obijalo lepetyne o budke.
 
Do góry