reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
melduję że sab simplex działa (skończyła mi sie juz woda koperkowa) - dziekuję

a tu najnowsze fotoski mojego małego cudu pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i trzymam na was kciuki &&
 

Załączniki

  • natalka 2 miesiące 089.jpg
    natalka 2 miesiące 089.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 59
  • natalka 2 miesiące 007.jpg
    natalka 2 miesiące 007.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 51
  • natalka 2 miesiące 046.jpg
    natalka 2 miesiące 046.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 41
kłaczku, izw, emy - kurcze dzieczyny....wielgachne gratulacje dla rozwiązanej i zaciążonych......

jejku...ile mnie nie było u WAS...wstyd, wstyd, wstyd....PRZEPRASZAM....

ale nie mam czasu...jestem na wychowawczym...mąż całymi dniami w pracy a ja z Młodym walcze dzielnie.....

postaram się tu czasem zaglądać...ale znalezienie czasu wolnego ( czyt. czasu dla siebie) graniczy z cudem......

ostatnio nawet gadałysmy z Anethą81, że nam strasznie głupio, że tu nie zaglądamy...tak bardzo kiedyś nam pomogłyście.....


buziaki.....
 
Emy kurcze dopiero po poście od karoli zauważyłam :D twój suwaczek tak sie cieszę :D trzymam kciuki i zycze duzo zdrówka :D niech króliczek zdrowo rośnie
martyna sliczności :D jeszcze raz gratulacje przesyłam i buziaczki od e-cioci
karola o twoje maleństwo juz skończyło 9 miesięcy hehe - wrzucisz jakąś fotkę Szymonka to ci wszystcy wybaczą absencje :D hehe pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
Karolcia81 , a ja o Tobie własnie napisałam jedej dziewczynie z CPP , bo wydaję mi się że ma podobny problem do twojego , w związku z heparyną . fajnie ,ze zajrzałaś , fota Szymona mile widziana :)
 
A to mój Szymon......wprawdzie fota z grudnia....ale jak załaduje bierzące to wkleje.....


Kłaczku - ja dopiero teraz się zorientowałam .... jak znikałam z forum po narodzinach Szymona to pamiętam byłaś w ciązy...ja dziewczyny Ci teraz gratulowały to ja myślałam, że właśnie......eh....tak mi przykro...znowu przybył Ci jeden smutny wpis w suwaczku......ale za to teraz się nie smutam...bo widzę, że powód do radości znowu rośnie w Twoim brzuszku.....trzymam z całych sił kciuki za rodzeństwo Krolka.....


Już postanowione...co kilka dni do Was zajrze...tylko nie wiem gdzie....jest moje miejsce...najchętniej bym zostałam na ciężarówkach.....i Wam kibicowała....

zresztą...może ja też tu dołącze za jakiś czas.....bo plany mam...i bardzo chcę rodzeństwo dla Szymona ;)
 

Załączniki

  • DSC_2001.jpg
    DSC_2001.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC_2003.jpg
    DSC_2003.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry