reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
martusionek :D no az się łezka w oku kręci :D cudny bobasek i jaka czuprynka :D jeszce raz gratulacje

a u nas kolkowe szaleństwo .... pozdrawiam i tzrymam kciuki za wszystkie ciężaróweczki papa
 
IZW.. moja asia miała kolki do 5 miesiaca i jedyne do pomagało, tzn powodowało ulge to krople sab simplex (dostepne w niemczech i czechach) podaje sie je do kazdeg karmienia.
u nas z 3h placzu kolkowego po kroplach była niecała godzina.... wiec napewno znaczna ulga.. a kolezanki syn po krolach ie miał atakow wcale...
 
zaczeły się kolki, wprowadziłam wode koperkową i po 3 dniach pokazała sie wysypka pod broda i na "klacie" no to odstawiłamta wode koperkową na 2 dni i była totalna masakra 1 dzień od 16 do 22, drugi dzień od 18 do 23:30 płacz jakby ktos obdzierał ja ze skóry. Wysypka sie straciła zaczełam znów podawać ta wode koperkową i 1 dzień od powrotu do wody koperkowej popłakała tak tylko przez 1 i to niecałą godzine a wczoraj juz całkiem luzik. Takze działa to cudo. Wysypki nie ma wiec albo ja coś zjadłam co małej nie podeszło, albo na czyjs proszek czy kosmetyk tak jej ciałko zareagowało bo to akurat takie miejsce jak sie małą nosi to przylega, a niektóre bodziaki są dośc mocno wykrojone pod szyjką.
Te kropelki tez mam już Kasia z BB mi podesłała, jak mi sie woda koperkowa skończy to zaczne to podawać, wczesniej o nich nie słyszałam, ale widze że same pozytywy, jutro ide do pediatry to sie wypytam czy moge po zakonczeniu koperkowej kuracji zastosowac sab simplex.
A tak to co mała rośnie, guga i smieje sie coraz cześciej. Ja po tej grypie walczę z odzyskaniem pokarmu, znaczy mam stopniowo coraz więcej ale nie tyle co miałam przed chociaż to i tak było mało, ważne że nie straciłam i że ilość pomalutku ale rośnie.
 
no mam nadzieje że nam też pomoże :D jak narazie koperkowa woda działa, ale niedługo sie nam skończy
 
martusionek wielkie gratulacje :-)

IZW ja podawałm wodę z miodem.. Wiem ,wiem, że ponoć nie wolno, ale u nas w rodzinie każdy podawał i nic sie nie działo.. Saab simplex tez uzywałam, ale sama nie wqiem czy działało.. Po 3 miesiącu wszytsko się samo uspokoiło..
 
Kłaczku wchodzę tak z nienacka a tu taka niespodzianka. Trzymam mocno kciuki. Ale Karol już duży, jak ten czas szybko leci. Mój już zaraz pól rocku. Szok.

Dziewczyny, gratulacje i buziaki i kciuki dla wszystkich Was
 
reklama
Przedstawiam Wam mojego Adasia:
Zobacz załącznik 538196
Powoli dochodzimy do siebie i nawet dobrze nam wszytko idzie. Tylko dzisiaj Tomuś nam przechorował i wymiotuje cały dzień:-(
Adaś jak na razie grzeczny jak aniołek. Ja muszę więcej odpoczywać bo mam strasznie popuchnięte stopy.

Śliczny! Niech rośnie zdrowo! Gratuluję serdecznie!
 
Do góry