reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Martyynkoooo kochana moja wkońcu masz swój cud cieszę się bardzo ucałuj od ciotki joozika:) czekam z niecierpliwością na footki:):)

martuś serdeczne gratulacje!!!!!

Kłaczek też ci nie gratulowałam okruszka pod serduszkiem:) super niech zdrowo rośnie pod serduchem:)
 
ooooooooooooooo :D gratulacje dziewczyny hehe martusionek i martynka ściskam was i wasze bobaski

kłaczek :D tak sie cieszę duzo zdrówka dla ciebie i twojego maleństwa niech zdrowo rosnie w brzusiu
 
Dziękuje Dziewczyny za wszystkie kciuki i za gratulacje.
Przedstawiam Wam mojego Adasia:
Zdjęcie0056.jpg
Powoli dochodzimy do siebie i nawet dobrze nam wszytko idzie. Tylko dzisiaj Tomuś nam przechorował i wymiotuje cały dzień:-(
Adaś jak na razie grzeczny jak aniołek. Ja muszę więcej odpoczywać bo mam strasznie popuchnięte stopy.

martyna gratuluje niech synek rośnie zdrowo!!!!

Kłaczku tobie także gratuluje i trzymam bardzo mocno kciuki!!!!

Lili a Tobie nie wiem jak mam już dziękować za wszystko za telefony, sms ... dziękuję....
 
wiecie co jaj ja na niego patrze to nie mogę się nadziwić ze wszystko jest w porządku mimo że miało być bardzo źle....jestem teraz najszczęśliwszą osobą na świcie macaj dwóch swoich synków...moje dwa małe szczęścia
 
reklama
Do góry