reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
martusionek dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa, ale ci suwaczek śmignoł :D

ta waga sie nie przejmuje sama jestem niska 156 cm i do 30'stki byłam drobniutka 45-47 kg, pozatym jest w normie wiec jest ok :D
 
Zjola - i mogłyby być bliźniaki, chciałabym się sprawdzić :-p Dziewczyny są tak grzeczne i zorganizowanie wysysają z mlekiem matki, więc stąd te myśli. Póki co jednak chcę nacieszyć się nimi i chłonąć jak się wspólnie i indywidualnie rozwijają. Także dalej podtrzymuję za 3 lata kolejne. :tak: Zleci mam nadzieję szybko. ;-)
 
A. już sobie w głowie zaklepał, że odkładamy na większe auto, bo w naszym 3 foteliki się nie zmieszczą, a że będzie to jego ukochana marka - audi - to nie marudzi, a wręcz zadowolony. ;-)
 
She - spoznione gratulacje! Niech Michalek zdrowo rosnie a Ty szybciutko wracaj do formy.
Maruszka - witaj, u nas tez kiepsko z czasem. I noce mamy podwojnie nieprzespane obecnie ;-), chociaz Eli sie czasem zdarzy spac i nie jesc do rana.


My jesli sie zdecydujemy na trzeciego malucha to chyba tez najwczesniej za 3 lata. Tylko B sie boi, ze do przespanych nocy juz nigdy nie wrocimy :-D
 
reklama
Zjola - ale ja myślę, że to ograniczenie nie jest takie aż bardzo ograniczające, w maju jedziemy do Zakopanego w góry z dziewczynami, bośmy się stęsknili. ;-)

Maruszka - a na rozpakowanych dasz radę troszkę popisać?
Cati - jak się wyprowadzą to znowu pośpicie, ale to jeszcze "troszkę" :-p
 
Do góry