reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Lili - ale na motór nie wsadzisz :no:. Jedno zawsze w góry w nosidełku da radę ale dwoje już ni dy rydy :no:. Mnie jedno wystarczy, byle tylko chciało się w końcu urodzić. M już pilnuje wizyty u gina. Zależy mu jednak diabelnie :tak:
 
reklama
Zjola - a nie ma przyczepek takich jak teraz do rowerów są? Ada to piechur, więc pewnie do Morskiego Oka dojdzie :-)

Ciężarówki - i jak tam w brzuszkach się dzieje?

Sowinka? Martyynaa81? Martusionek? Czarna76? Kto tam jeszcze?

Maruszka - zapraszamy na mamy rozpakowane. :tak: https://www.babyboom.pl/forum/mamus...nych-mamusiek-45833/index223.html#post9096947

U nas ok. Jozik kopie... Uwielbiam te uczucie!!!
Pozdrawiam wszystki!
Buziaki dla dziewczynek Lilijano!


Majra- super! Blue team!! Gratulacje!!
 
I ja się witam! Dzisiaj po wizycie gin, więc się meldujemy.Rośnie dziunia prawidłowo, 1400 już ma, aż miło takie wieści przekazywać. Szyjka utrzymana, więc i strach z poprzedniej wizyty odpuścił. Luteinę dostałam dowciapnie, na najbliższe 2 tyg plus acard, bo macica za bardzo spina się, ale ujścia pozamykane i łożysko też ok.
Tak że Kinga póki co grzecznie mamę muska, a że to już 30 tydz to mi się wierzyć nie chce. ojeju! toż czas już wyprawkę powoli szykować...
Pozdrawiam brzuchatki i mamusie dzielne. Buziakuję gorąco
 
Martyynaa - super, trzymajcie się tam dzielnie.
Czarna76 - chcę widzieć minę dziewczyn jak im powiesz, że będą mieć rodzeństwo ;-)
Pardoes - jako, że właśnie idzie jesień/zima i wsio dłużej schnie to faktycznie nie ma co zwlekać.

A mnie dzisiaj umawiają na kontrolę po porodową, bo mi się seksu chce, a A. i tak już łazi jakby mu móżdżek na mózg nacisnął :-p
 
Witam melduję że u mnie i małej wszystko ok, ciągle ma główke w górze ale mam nadzieje że sie obróci, w końcu czasu jeszcze sporo

pardoes super wieści :D
czarna co patrze na twój nick to mi sie morda cieszy :D
Lilijanna oj będzie gorąco :D

pozdrawiam i życze udanego dzionka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry