reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

IZW , magnusik , dzięki wielkie :)
Lili , dziewczyny będą w szoku napewno ale narazie im nic nie mówimy , mam nadzieje że młodsza ciekawska nie będzie się dopytywać jak do tego doszło :-p
 
reklama
czarna- jak to nie będzie się dopytywać? skoro 4-latki nie da się zbyć byle czym, to ty nie będziesz mieć lepiej, chociaż moją córkę, to na razie bardziej interesuje jak wyjdzie niż jak weszło, nie może tylko zrozumieć, że jest w brzuszku mamy a powstaje z mamy i taty, a ja nie mam pomysłu jak jej wytłumaczyć
 
Sowinka - super, że Mała rośnie, niech rośnie w siłę :tak: W. uda się zjechać na czas narodzin?

Lili Wacek prace w Austrii ma skończyć gdzieś pod koniec listopada, więc myślę, że akurat na końcówkę ciąży będzie w domu:tak: teraz w środę zjedzie na długie weekend, więc się cieszę, bo troszkę mi już ciężko, a poza tym Bartuś strasznie tęskni:sorry2: a tak poza tym to prawie na 10000% Bartuś idzie do przedszkola od stycznia:tak: a jak tam u Was???
 
reklama
Do góry