reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
She - dajesz glukozę do picia, wodę przegotowaną zasładzasz glukozą, ma być słodkie, żale nie ulepek. Kciuki za wizytę.
Martusionek - za Was równie mocno kciuki trzymam.

Wieści od Pati: wychodzą dzisiaj ze szpitala. Wczoraj lekarze się zastanawiali czy ich puścić, bo waga Weroniki malutka, a nie chcieli słuchać Pati, że Ona takie maluszki rodzi po prostu.
 
Aniunia trzymamy&&&& ale może już synek po tej stronie brzuszka:tak::-)

Martyynaa81 to ty też lutówka jesteś, jak ja fajnie!

Lili ale masz śliczne suwaczki!!!Ucałuj dziewczynki!!!

hej kobietki,
Llili\ buziaki dla dziewczynek!
martusionek/gratulacje- znasz juz plec dziecka?martusionek trzymam kciuki z usg. Domyslam sie ze pewnie to te polowkowe i poznasz plec maluszka!!

ja bede miala cesarke
pewnie okolo 6 lub 13lutego;)
nasz synek wazy juz 225g;)
Pati-gratulacje!!

wiecej nie jestem w stanie doczytac.
Gratulacje wszystkim nowym mamom jesli pominelam ktoras!!
 
Ostatnia edycja:
Martyynaa81 - będzie wszystko dobrze. Mi się normalnie wydawało, że Ty termin masz na ten rok jeszcze, a tu luty 2013. :laugh2: Dziewczynki wycałowane, dziękuję.
 
Zdjęcie2079.jpg
Witam!
a wiec tak jak na razie na tym etapie wszystko jest ok. lekarz nie zauważył żadnych nieprawidłowości:-) nawet przełączył na 3D mimo że USG na NFZ, maluch wtulony w mamusię, kopał cały czas w głowicę, ale jest bardzo wygodnicki bo rączkę trzymał sobie pod głową:tak: wszystkie pomiary prawidłowe no i... będę miała taka ochronę w domu, bo Tomaszek będzie miał braciszka.:-)strasznie się ciesze,że wszystko ok. M się popłakał.

W domu tylko dziadek nie dał rady ululać Tomka bo kołysał go aż półtora godziny a on tylko śmiechy robił. ale teraz śpi, wiec i ja idę odpocząć: a to starszy bart:
 

Załączniki

  • Zdjęcie2071.jpg
    Zdjęcie2071.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 35
  • zdjęcie2048_002.jpg
    zdjęcie2048_002.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 35
Martusionek - gratulacje wielkie drugiego syneczka, a z Tomeczka slodki chlopiec!
She - trzymam kciuki zebys do domku wrocila, mam nadzieje, ze synus ma sie dobrze w brzuszku i po prostuczeka do terminu:-)

Ja dzis bylam wreszcie zarejestrowac Asie, strasznie duzo czasu to zajelo bo pojechalam do zlego Urzedu najpierw bo nie wiedzialam, ze trzeba jechac tam gdzie sie urodzilo a nie tam gdzie wynika z mojego zameldowania.Na szczescie moj tata byl z dziewczynkami i poradzil sobie z karmieniem Asi z butelki z moim mlekiem. Z Asi w dzien to jest ideal po prostu, dopiero po 20-ej zmienia sie w wyglodnialego wilczka i je non stop do polnocy albo dluzej :eek:, zazwyczaj konczy sie dokarmianiem butla (z moim mlekiem) bo obie piersi nie nadazaja produkowac.
 
Witam z domu. :-)

Michal ma 3400, 54cm, wszystkie pomiary odpowiadaja donoszonej ciazy. Rozwarcie na pol palca. 5/10 mam wyznaczone ktg o ile sie nie rozsypie a gin twierdzi, ze juz sie na nie nie stawie. Jesli by sie mylil to 9/10 na 10 dni po terminie mam sie stawic w szpitalu i powtorka sprzed 2 lat. Z wrazenia mam teraz skurcze ale slabe i rzadkie.

Dostalam leki na mocz bo nigdy nie mialam tak zlych wynikow jak te. Poza bakteriami jest tam po prostu wszystkiego w nadmiarze. Masakra.

Martusionek gratuluje udanej wizyty i drugiego synka.

Pati czekamy na zdjecie coreczki.

Lill dzieki.


Moj M mnie juz wkurza na maxa. Mam dosc sluchania ze to nie bedzie Michal i braku innych normalnych propozycji imienia. Stary kon a zlosliwy jak rozwydrzone dziecko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry