reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
trzymajcie dziewczyny kciuki za kłaczka i Ziabcię &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kłaczek - i co tam?
Martusionek - kciuki mocno trzymam.
Cati - jak tam na ziemiach polskich?


Pisałam jakiś czas temu, że ta ciąża jest inna, że nie poświęcam jej aż tyle czasu w głowie i w rozmowach co z Adą. No to nadrabiam, bo w tej chwili o niczym innym nie gadam, siedzi mi to Maleństwo w głowie bardzo mocno. Zastanawiam się jaka będzie, bo w brzuchu to istna wariatka.

No i o ile ciąże na początku, w środku były wręcz identyczne, to na końcówce są kompletnie inne. Oprócz dobrego ogólnie samopoczucia to teraz kształt brzucha jest kompletnie inny, jest bardziej brzuszkowaty, Ada byłą rozlazła, co powoduje, że ruchy u mnie czuć zdecydowanie wyraźniej, mało tego brzuch zmienia kształty, czego nie doświadczyłam z Adrianną. Przedwczoraj i wczoraj normalnie wypięła dupkę tak, że po przyłożeniu ręki było czuć idealnie kształt pupci. No niesamowite przeżycie. Jak kopie na zmianę nóżkami to brzuch odbija się w tych miejscach, bardzo widocznie. Jak się obraca, a się obraca, to te obroty aż bolą. Coś niesamowitego.

Nie wiem czy w ostatnich dniach nauczyłam się bardziej dzielić czas na dwie córki czy nastąpił po prostu jakiś przełom, ale bardzo mnie cieszy, że ta moja podzielność uwagi się rozrosła, że dane mi przeżywać nie tylko fakt, że Adrianna tym razem na placu zabaw opanowała to urządzenie, ale że jednocześnie potrafię przeżywać to co się dzieje w brzuszku, zauważam, że Weronika śpi, że oho teraz się obudziła, choć nie czuję jeszcze kopniaków, że jestem mamą na dwóch etatach za chwilę. Bo tak będzie.

I tylko jedno mnie smuci, że mogłabym być już na tych etatach trzech, że nadal i mimo wszystko czegoś mi brakuje, że nadal i mimo wszystko czuję niedosyt i wracają pytania dlaczego, jakby to było, czy też byłaby dziewczynka, choć moje przeczucie mówi mi, że Aniołek to chłopiec. I odpowiadam sobie, że za jakiś czas ponownie będę w ciąży i wtedy dowiem się jak to jest mieć trójkę urwisów, ale wtedy znowu pojawi się niedosyt, bo przecież wtedy miałabym ich już czwórkę. Zawsze będzie o jedno dziecię za mało, zawsze...
 
martusionek mam wielką nadzieję że twoje maleństwo jest zrowiutkie trzymam za ciebie kciuki i twoją kruszynke && &&
kłaczek i ziabcia nie straszcie więcej e-cioć musi być dobrze leżcie i odpoczywajcie && && musi być dobrze
lilianna uśmiech przez łzy ...
 
Już jestem w domu. wyniki za tydzień. miałam robione usg i maluszek fikał i brykał i coś grzebał przy nosku dzieciom można wszystko. przezierność mam 3,1 poprzednio 3,6 więc się zmniejsza, słuchaliśmy serduszka 160 uderzeń :-) śmieję się do M że to będzie córcia:tak: jakaś spokojniejsza jestem, wierzę ż jednak będzie dobrze a i maluszek urósł i ma 6,5cm:-)
j8i5tu.jpg
 
Martusionek- chce ci tylko powiedziec , ze w Szwecji gdzie mieszkam dopiero jak przeziernosć jest większa niż 3,5 to mowia ze może by za jakiś czas zrobić inne badania. Tak ze jak byś była Szwedka to przez myśl by ci nie przeszło ze cos może byc nie tak. Po prostu bedzie dobrze.
 
reklama
Winki80 dziękuje. poczytałam na rożnych forach o tej przezierności i faktycznie inne kraje mają inne normy no ale u nas norma do 2,5. pozostaje czekać na wyniki i wierzyć, ze moje dzieciątko urodzi zdrowe. tylko strach do końca ciąży pozostanie.

Kłaczek i Zjola
najmocniej jak umiemy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejsze wizyty!!!! i czekamy na wiadomości!!!!
 
Do góry