reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Zjola, bo Ci nagadam!:angry: To ja za to w obu straconych ciazach mialam medalowe objawy, a przy Karolu ze 2 dni rzygalam i to w 2 trymestrze, a tak poza tym to w sumie lajtowo, tylko mnie cycki bolaly, spac sie chcialo i mialam wech jak pies gonczy. NIE MA REGULY!!

Dziewczynki dołączam do Was....Zobaczyłam dwie magiczne kreski.:tak:

Ale jaja! SUPER!! GRATULACJE! No, to jestes berkiem, tylko nie trzymaj tej godnosci dlugo, podaj dalej!
 
reklama
Ja środę mam już wizyte. Początkowo umówiłam się na 1sierp. ale ze względu że będę musiała brać clexan lekarz chce zobaczyć mnie wczesniej. Oby już pęcherzyk było chociaż było.

Zjola widzisz i na nas przyszedł czas:tak: Termin masz na marzec?
 
Gosiulek - a ja dzisiaj po południu sobie pomyślałam, kiedy Ty do nas dołączysz, a tu patrz jaka niespodzianka wieczorową porą, bardzo się cieszę :tak:
Kasiaa24 - obstawiam, że do poniedziałku samo wyjdzie :-p
Martusionek - bardzo szybko poczułam, aż nie chciało mi się wierzyć, że to realne, nie pamiętam dokładnie, ale sprawdzę jak zjadę jutro do domu. A co czujesz bulgotanie? ;-)
 
Gosiulku gratuluje!!!!W końcu robi się tu tłoczno jak za dawnych czasów:-)

Lili no właśnie takie dziwne uczucie mam w brzuchu od soboty jakby ktos mi brzuchu pędzelkiem malował:-) nie wiem czy to to jest bardzo delikatne. pamiętam , ze moja bratowa też wcześnie czuła ruchy ale myślałam że ona ściemnia.
 
Dziewczyny zauważyłam brązowy śluz. Nie wychodzi na zewnątrz ale jest w środku. Kurka oby to nie zwiastowało niczego złego :(
 
reklama
Bądz dobrej myśli....
Może dla spokoju zadzwoń do gina?
Często się zdarza taki sluz choć lepiej żeby go nie było,wiem.

Kurcze może też powinnaś brać clexan choćby ze względu na wiek.
 
Do góry