reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Zjola - no i doczytałaś ile chciałaś, specjalnie napisałam, że z Aniołkiem pomimo, że wiedziałam, że już nie ma serduszka, już miałam termin zabiegu, to jeszcze i tak rzygałam, a o braku serduszka dowiedziałam się 25.09, zabieg miałam 1.10, więc jakby nie patrzeć tydzień jeszcze atrakcji miałam. :-(

Aniunnia - ja ze względu na oczy nie mogę rodzić normalnie, u mnie CC to konieczność, psychicznie też mi z tym lepiej. :tak:
 
Zjola a co Ty byś kochana chciała już wymiotować? jak chcesz to Ci oddam bo ja mam już dość;-) a tak na serio masz jeszcze czas. mnie zaczęło mdlić dopiero w połowie 6 t.c więc ty jeszcze troszkę możesz poczekać . moja koleżanka , która ma termin na marzec zaczęło mdlić ok 9 t.c. wiec spokojnie!!!! Ziarenko na pewno jest dobre i ziółko sobie ładnie rośnie?

Aniunia
a jaki problem masz z tarczycą? ja mam niedoczynność i rodziłam SN i jestem bardzo zadowolona z tego porodu, ciekawe jak będzie tym razem? mam nadzieję że tak samo.

Lili gratuluje udanej wizyty!!!!Adzik jaka miała wagę przy urodzeniu? i mam takie pytanie kiedy teraz czułaś pierwsze ruchy?
 
Lili - witaj w klubie. Ja też raczej cesarka, bo mnie z kolei moje biodro nie pozwala. W moim statecznym wieku, moja pokiereszowana co nieco miednica, mogłaby podczas porodu zasadniczo zmienić fason a to nie byłoby wskazane.
 
A więc małemu nie spieszy sie do nas, dobrze mu w brzuszku. Magicznych słów nie usłyszałam. Na KTG co drugi dzień, w piątek wizyta, i ostatecznie w poniedziałek, (jeśli nic wcześniej się nie zacznie dziać), idę na oddział. Byle do poniedziałku. Pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry