reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Jest środa, a jak środa to oznacza, że kolejny tydzień się zamknął, znowu, a ja znowu nie dowierzam, a jednocześnie się cieszę. Dzieć daje znać o sobie. Milusie uczucie, choć jeszcze słabiutkie. :tak:

Słonecznej środy życzę i dobrych humorków. :tak:
 
hej!
chciałam tylko powiedzieć, że dziś jadę do lekarza i na ktg i byc może już zostanę w szpitalu do końca... mam straszne bóle podbrzusza:-(
 
Ilonko- trzymam za Was kciuki będzie dobrze jak trzeba do szpitala to trzeba będziesz pod dobrą opieką Ty i maleństwo
Witam Was dziewczynki i pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki buziaki :*u mnie świeżo po remoncie cieszę się nową kuchnią:)
 
Ilonka - trzymaj się dzielnie.....a maleństwo niech jeszcze grzecznie siedzi w brzusiu!!!!!

U nas wszystko ok. Mały ruchliwy, choć z każdym dniem jakby mniej...chyba mu juz bardzo ciasno...teraz to raczej się tylko rozpycha...najgorzej nocą bo czuje wyraźnie jak mi się do szyjki dobiera...jakby mi ktoś szpilkę wbijał...chyba się zaczyna wmontowywać ;)
ogólnie nadal delikatne braxtony...tylko już coraz bardziej odczuwlne z lekkim bólem....
w poniedziałek mamy wizytę....mam mieć pobrane wymazy, odstawiony Acard...i zaczynamy się przygotowywać do porodu - tak powiedział lekarz ;)
wyprawka prawie cała kupiona....bynajmniej do szpitala jestem przygotowana a i w domu już też prawie wszystko....za jakieś 2 tygodnie planujemy odebrać łóżeczko i przygotować kącik dla Szymka, wózek czeka na nas w sklepie, ale odbierze go Z. jak już się wyklujemy...

mam pytanko do tych doświadczonych.....jak to jest z tym czopem śluzowym...czy to prawda, ze może sie pojawić nawet już? tak średnio na ile przed porodem wypada? i czy to się jakoś odczuwa?

buziaki....

zjola - odezwij się?
 
Karolcia- coś mi świta ,że pytałaś na ccp czy Zjola testowała , otóż Zjola dostała @ więc kolejny cykl przed nią chyba ,że już gdzieś doczytałaś
cieszę się ,że u Was wszystko ok , fajnie ,że masz już wyprawkę, pamiętam jak testowałaś ,a teraz już jesteś prawie na finiszu , bardzo mnie to cieszy bo zasługujesz na swoje szczęście, pozdrawiam cieplutko:)
 
Dzięki Matra - no nie doczytałam...kurcze...to niech Zjola dalej walczy...bo ja już jej zwalniam miejsce....
a mnie zleciało...oj zleciało...nawet nie wiem kiedy....
 
reklama
Karolciu, u mnie czop odszedł razem z wodami...Więc nie ma reguły. Ponoć 2 tygodnie przed porodem może zejść.
Ilonka, trzymaj się, w szpitalu będziesz pod dobrą opieką. Wszystko będzie ok.
 
Do góry