reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Ilonko - trzymaj się kochana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Karolciu - dzięki za pamięć :tak:. U mnie nic nowego. Znowu zaczynamy od początku. Dobrze, że u was wszystko na dobrej drodze, ja cały czas trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pozdrowionka ciężarówki :)
 
karolcia-- mnie czop odszedl dopiero w szpitalu w 41 tc :tak: ale tak jak dziewczyny pisza moze 2 tyg przed porodem juz.
kurka woda ale to zlecialo juz nie dlugo bedziesz tulila malenstwo :)

Ilonko- w szpitalu napewno o Was zadbaja choc wiem jak ciezko sie tam lezy szczegolnie w Swieta ale dacie rade napewno

zjola- ja tez caly czas trzymam kciukasy
:tak:
 
Nadalak moj S tez tak mial ze byly takie dni ze ledwo co sie odzywal do mnie a najgorzej bylo jak bylam na wizycie u lekarza i ten przykladal detektor tetna to tak jakby Maly sobie wyszedl na chwile bo nawet przez 5 min go nie mogl namierzyc myslalam ze umre ze strachu :-)
 
Ilonka1990 - to super :tak: Kozrystaj z ostatnich dni i odpoczywaj, choć pewnie leżenia masz dość. :tak:

Miśkam - podczytujesz nas, co tam u Ciebie? :sorry:
 
Ilonka,Karolcia - trzymajcie sie kobitki !!! u mnie tez nie wiem kiedy minal kolejny miesiac...w poniedzialek wizyta mam nadzieje ze maly siedzi glowka w dol ..powoli zaczynam odczuwac stres porodowy....i pakuje torbe do szpitala
 
monisiowata - ja teraz dopiero zaczynam sie denerwować...a torba jeszcze nie spakowana....tylko w szafie w reklamówkach podkłady, podpaski, majciochy itp.
w poniedziałek mam wizytę....i może już coś więcej mi lekarz powie...czy mogę sie spodziewać wcześniejszego wyklucia czy zostajemy przy terminie z om.

a właśnie...ustalił ktos jaka teraz kolejność? Lilijanno moja droga...dopisałaś tam?

ja, As, Anetha - my mamy mniej więcej jeden czas.....teoretycznie powinnam być przed dziewczynami....ale chyba jest jeszcze ktoś wczesniej o ile dobrze pamiętam? quennie - Ty o ile się nie myle? i aga_cina - jest tydzień przedemną.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczynki widzę ,że niebawem wielkie rozpakowywanie będzie:-)
nie martwcie się dziewczynki , to będzie bolesne ,ale jakie piękne przeżycie w końcu zobaczycie swoje skarbki już się nie mogę doczekać fotek :tak:na pewno się boicie ja też będę się bała na pewno ,ale dacie radę będzie wszystko dobrze jak to się mówi dziś coś boli ,a jutro już wcale.
 
Do góry