reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Hej dziewczyny,

wczoraj miałam USG i pokazał się siusiak. Także chciałabym zameldować że wszystko jest ok, ale na córkę będziemy musieli się postarać następnym razem.
Buziaki,pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i piszcie koniecznie co u AS.
 
Witam dziewczyny potrzebuje pomocy nie moze sie z mezem zdecydowac na imie naze propozycje

Maksymilian Aleksander Kacper Jakub

pozdrawiam i zycze milej niedzieli

 
Hej dziewczynki...
u mnie właśnie dzisiaj zaczął się 7mc, ale się cieszę już bliżej niż dalej :):)
z tych imion co podałaś , najbardziej podoba mi się Maksymilian :)
Pozdrawiam was wiosennie :)
 
reklama
Mart, gratuluje siusiaka!:tak:

Anetha, ja stawiam na Aleksandra - gdyby nie zistal Karolem, nasz synek mialby tak wlasnie na imie. Jesli bedziemy mieli jeszcze synka, imie juz czeka. Czasem z wyborem imienia mozna poczekac do narodzin i zobaczyc na kogo "wyglada" maluszek. W ten sposob dorobil sie imienia moj Wojtek - no, po prostu wygladal jak Wojtek i juz!

U nas... Ech... Swiat sie kreci wokol pewnego malego czlowieka juz od z gora dwoch miesiecy. Maly czlowiek jest grzeczny, spokojny, jedyne co sprawia problemy (nie nam, sluzbie zdrowia) to ze bardzo szybko rosnie i za duzo je. No, bo je duzo, ale tez z 3,580kg i 51cm przy urodzeniu, wyszedl na 7,300kg i ok. 64cm teraz wiec... z czegos trzeba rosnac. Od niedawna zaczal przesypiac noce - najpierw pomijal 1 karmienie, od kilku dni przesypia po 8godzin wiec chwala mu za to bo wreszcie zaczynam cos widziec na oczy.

Okazuje sie ze niezla opcja jest kocia kolysanka - kotka mruczaca za plecami maluszka, dziala jak najlepsza niania.
 
Do góry