reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

A do mnie odezwała się Bibianna, pamiętacie ją na pewno. Stara się nadal o maleństwo. Mam nadzieję, że w końcu wszystkim nam się uda :tak:

Czołem ciężarówki
 
reklama
Ewelinko ja miałam identyczne akcje dwa razy, więc rozumiem ile strachu się najadłaś, i dmuchanie w twarz działa.

zjola i Bibianka trzymam kciukasy ( w ogóle zjolu przekaż Bibiance pozdrowienia, często myslę o niej i Filipku)
 
Hej.....
u nas wszystko ok...mały jakby mniej sie ruszał, ale to pewnie dlatego, że mu juz tam musi byc bardzo ciasno...zwłaszcza, że ja stoje w miejscu jeśli chodzi o wage i wielkość brzuszka....
zaczynam poważnie myśleć o wyprawce dla Szymka i o pakowaniu torby do szpitala...;)

buziaki dla Was wszystkich....

ps. no właśnie jaka teraz kolejność?

ja , Anetha, As ( niech czeka i się nie pcha przed szereg!)...i jak to tam jeszcze wygląda?
 
Hejka babki :)

Macie wszystkie pozdrowienia od Bibianki :)

U mnie dalej cisza. Nie ma plamienia i nie ma @. Dzisiaj 28 dzień cyklu. Proszę o kciuki.

Buziaki dla wszystkich :tak:
 
Witam was dziewczyny dawno mnie nie bylo
u mnie 33 tydzien minal w sobote bedzie 34.W poniedzialalek zlapaly mnie skurcze dobrze ze we wtorek wizyta dzwonilam w poniedzialek do lekarza kazal wzisc feneterol i izoptin .we wtorek bylam na wizycie okazalo sie ze szyjka sie skrocila z 3,5 do 2,3 w ciagu 2 tygodni dobrze ze ten pesser mam ze jest zamknieta wiec jestem na dawce izoptinu +feneterolu co 8 godzin i leze do tego nospa magnez acard flexiparine witaminy:)
ale dam rade lekarz sprawdzil przeplywy wszystko oki lozysko tez dzidzia bryka jest ulozona posladkowo i duza wiec jak to lekarz stwierdzil ze sie zasiedziala i sie nie zmieni pozycji:(wiec czeka mnie cesarka .do 36 tygodnia mam brac feneterol wiec ciut ponad 2 tygodnie.tez mialyscie zaparcia po tym fenetyrolu??????????
bo trzesienie bylo ale juz jest z dnia na dzien lepiej.:-):-)
3 mam wizyte na telefonie jestem z ginkiem wrazie czego skurcze sie wyciszyly tylko delikatne klucia w pochwie wiec leze z poduszka pod pupa i nogami do gory wstaje tylko siusiu i czasem na obiadek.
pozdrawiam was serdecznie wszystkie
 
Anetha - mój synuś odwrócił się z ułożenia pośladkowego głową w dół dwa tygodnie przed terminem porodu. Też miałam mieć cesarkę a tym czasem urodziłam sn :)
 
reklama
Do góry