reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ninia ja do leszna 50km i jechalam tam rodzic sn ze skurczami a i po wiecej km laski jezdza doktorek tylko mowil zaczynaja sie skurcze to jedziemy:-p bo kawalek Pani ma :))
Lili jak rodzilam u nas bylo przepelnienie a skubancy mnie nie chcieli wypuscic ani dnia predzej choc swieta byly i maly juz zoltaczki duzej nie mial no ale fakt byla infekcja.
 
reklama
Zjadłam o 00:30 słodkiego cukierka i zaczęło się brykanie w brzuszku :-D Takie delikatne jeszcze, takie jeżdżenie, muskanie, ale uczucie super. :-)
 
cześć kochaneCzytam was i trzymam za wszystkie kciukasy baardzo mocno :) Nie mam czasu nadal na pisanie. Bo maleńki od miesiąca jest bardzo niespokojny mieliśmy akcję straszną w piątek wieczorem. Mały zjadł o 21 cyca beknął i położyłam go do łóżeczka pogaworzył troszkę pośmiał się i nagle w płacz ale taki histryczny aż w uszach piszczało nie wiedziałam co mu się stało miał kilka razy coś takiego ale uspokajałam go jakoś. A w piątek przy tym płaczu nałykał sie powietrza i zaczoł bekać tym powietrzem i to takie duże i głośne beknięcia były i nagle nie mógł złapać powietrza i zaczoł odlatywać mi na rękach o mało zawału nie dostałam 3 razy coś takiego się zrobiło szybko w kombinezon i do szpitala pojechaliśmy Kacperek też przestraszony to było straszne dziewczyny myślałam że on mi umiera co ja przeżyłam wtedy nikomu czegoś takiego nie życzę :( w naszym szpitalu jak powiedziałam o wadzie serca skierowali nas do szpitala wojewódzkiego i jechaliśmy 40km tam lekarka osłuchała go i powiedziała że jest dzieckiem płaczliwym poprostu mówię jej że Szymon tracił kontakt z rzeczywistością poprostu odpływał nie oddychając powiedziała że nie widzi potrzeby zostawienia go na obserwacji ta wada serca nie ma nic wspólnego z tym co mu się stało dała nam Debridat i 3 razy w ciągu doby podaję małemu gdy tylko zaczyna kwilić to ja już podskakuję psychicznie to było trudne i bardzo przerażające :( Teraz Kacper jest przeziębiony Jak tak to w przedszkolu nie wychodza z nimi na dwór a jak w piątek ładnie się zrobiło to cały dzień dzieciaki na dworze spędziły i oczywiście bez czapki ganiał i teraz kaszle i się smarka no i dzisiaj w nocy Szymonkowi zaczął się katar jak nie urok to sr...ka I tak dni mi mijają bardzo szybko. Kupiłam też kateter super sprawa na kolki wiem już mniej więcej o jakich porach zbierają się gazy u małego i jak leży na przebieralce i gaworzy wtedy szybciutko mu odciągamy tymi "trąbkami" Nina ja też miałam w ciązy cukrzycę i przyjmowałam insulinę i rodziłam w swoim szpitalu choć położna powiedziała że lekarz powinien skierować mnie do szpitala w którym się znają na tym. Szymonek jak się urodził SN zmierzyli mu cukier imiał za mały i dawali mu glukozę przez 2 godz po urodzeniu był podłączony do pompki. Lili ten szmerek w brzuszku :):) Gratuluję :) A czas tak szybko leci niedawno miałas 7 tydz już 15 super:):) Ciesze się bardzo!!!!Miśkam &&&&&&&&&Karolcia widzisz te Szymonki chyba lubią rodzicom stracha napędzać ;)Kochane więcej nie mam nawet jak odpisać idę szykowac obiad póki mały śpi
 
EwelinaK26 - fiu, nie wiem czy przy takim małym dziecku tez ta metoda działa, ale jak Ci zaczyna odjeżdżać, to taki histeryczny płacz przerywa się dmuchnięciem w twarz, oczywiście nie w ostatnim momencie, ja musiałam w przypadku Ady 2 czy 3 razy zastosować, ale już starsza była :tak:
Zjola - oby oby nie przylazła, niech te plamienia będą wyjątkiem od normy :tak:
 
Ewelina , to rzeczywiście strachu się najadłaś , współczuje . Buziaczki dla synków :)
Zjola , ja dalej trzymam &&&&
Lilijanna , piękna ta Twoja "15" :)

ANETHA , zdecydowanie za długo nam się nie pokazujesz!!!! napisz co u Ciebie i dzidzi ??
Ach , i agniesia84 - halo ?!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry