reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

She, a poza tym może być tak, że: 1) Emi ma chwilowo focha na mleko, 2) czym innym się najada i miejsca na mleko nie wystarcza
 
reklama
Just chwilowe to nie jest, bo: 1. mleko w sumie już od dawna Emka tylko na pierwsze śniadanie wsuwa. Najpierw jadła coraz więcej, aż doszła do 210 (nawet zagęszczone kaszką), a od jakiegoś już czasu znów ma tendencję spadkową i jak zje 100 to jest święto. 2. wieczorem nie ma bata by Ją nakłonić na choć odrobinę mleka, jak zaśnie to przez sen 90 wypija i to na raty.

A że chciałabym by jednak piła mleko wpadłam na pomysł, że spróbuję innego. Może właśnie smakowego. Oby nie było jak z córką chrzestnego Emki, która od momentu odstawienia od cyca wcale mleka nie tyka.

W niedz ważyłam Emkę. W ciuchach wyszło mi 10,8. Masakra...
 
cześć kochanejesteśmy z Szymonem po wizycie u kardiologa jestem załamana. Mały ma wadę serca. w sumie doktorka nie wyjaśniła mi dokładnie o co chodzi co to jest itd itp ale wygooglałam i poczytałam i jestem przerażona. szymonek ma dwupłatową zastawkę aortową jeszcze artykuły na ten temat ale w rozpoznaniu napisała kod Q23,0 i jak poczytałam to mam mętlik w głowie wszystkie myśli płacz ból i nie wiem co jeszcze. mam teraz 100 pytań do za 2 misiące jeszcze raz na usg do końca życia Szymonek będzie musiał być pod stała opieką kardiologa ale jej słowa nie były niepokojące mówiła że raz w roku mały będzie musiał poprostu robić usg i kontrolować to wszystko a w necie masakra jakaś poprostu masakra non stop o śmierci piszą głowa mi już pęka i nie mam siły na to wszystko nie mam.Przepraszam was że nawet nie wiem co u was słychać nie mam czasu na nic. Ale postaram się skrobnąć co i jakJUST dziękuję:)Magnusik odezwę się dziękiMam nadzieję że u was wszystko ok i trzymam za wszystkie kciuki kochane!!!Doczytałam co nieco przde wszystkim AS i ILONKA trzymam kciuki kochane jeszcze chwila i bedzie ok:)KAHAKA OGROMNE GRATULACJĘ ZDRÓWKA ŻYCZĘ!!!!Patka dziewuszki śliczne!!!!!
 
Ostatnia edycja:
She - a dlaczego ja nic nie wiem, ze Ty znowu mamą będziesz...? Super....jak się cieszę...gdzieś musiałam zagubić tego NEWSA!!!!!!!!
jak się czujesz? Jesteś na Clexanie?

Ewelina - spokojnie...powinnaś jeszcze iść do innego lekarza na konsultacje...czasem to co jeden widzi jako cos złego inny widzi tylko jako niewielki defekt....
a czy miałaś w ciąży robione USG genetyczne...tam powinni już coś zobaczyć, jeśli była wada?
 
Karolciu tak miałam robione nic nie wskazywało że coś będzie nie tak nie wiem wg o co chodzi. Ta wiadomość wyprowadziła mnie z równowagi. Przecież mojemu dziecku nic nie może się stać nic..... Narazie doktorka nic niepokojącego mi niepowidziała że to jest niebezpieczne dla życia a jednak.... Narazie zapisała na kartce dla lekarza kierująceg profilaktyka infekcyjnego zapalenia wsierdzia
 
Kahaha wielkie gratulacje córcia jest przesliczna, no i o mało co, a zafundowałabyś małej urodziny co cztery lata :-D
Zaglądam tu co tam u As słychać, bo ostatnio podczytywałam ale nie pisałam, chyba w sumie nie miałam co. Mam nadzieje, że uda jej się wytrwać jeszcze trochę. Ilonko ty też trzymaj się dzielnie!
 
Ewelinko trzymaj się dzielnie, również uważam, że należy to skonsultować z innym lekarzem i uważam, że usg gen powinno coś pokazać, gdyby było coś ( u Szymonka nic nie wskazało więc jest nadzieja). Proszę nie czytaj neta, bo od tych info mozna zwariować. Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Ewelina jak Kaorla pisz eidz sprawdz to ejszcze u innego lekarza 3mam za Was kciuki i nie czytaj dr google
ja jak mialam w ciazy cukrzyce ciazowa to za duzo tego czytalam i tez bylo tylko napisane ze mozna urodzic martwe dziecko !!!!!!!!!!!!!
wiec spokojnie gleboki oddech znajdz dobrego kardiologa i jeszcze raz to skonsultuj
 
Do góry