reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Aniunia kochana a jak u ciebie??
As odezwij sie :)
miskm wiem że cieżko ale dasz rade jeszcze tylko 2 m-ce i będziecie razem Warto sie poświecić
She hop hop
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
patka, ale masz fajne dziewczyny! A malutka duża w porównaniu z moimi 3 kg szczęścia :-D
miśkam, dobrze przynajmniej, że w domku juz jesteś. Ja też od 29 tc tylko leżałam, ciężko było, ale dotrwałam. TY też dasz radę!
 
Witam się wtorkowo, wczoraj zakupiłam leki w aptece, znowu jestem lżejsza, no i leki są to kaszleć przestałam, a jeszcze nie zażyłam :-p
 
Hej Dziewczyny. Jestem. Ale że mnie Ktosiek męczy a i netu w domu nie mam będę rzadkim gościem. Dziś na 16 wizyta. Mam nadzieję, że wszystko ok, bo od kilku dni mam bóle podbrzusza. Wczoraj aż się ich przestraszyłam...

Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna!



EDIT: Dziewczyny mam jedno pytanie: Emi od początku jak odstawiła się od cyca jest na Bebilonie. Niestety zaczęła mi pić go coraz mniej. Chciałabym sprawdzić czy to po prostu spadek zainteresowania mlekiem ogólnie, czy może znudzenie smakiem. Moje pytanie brzmi: czy mogę bez narażania Emki na jakieś nieprzyjemności żołądkowe kupić inne mleko i Jej podać? Jakie polecacie? Bebilon słodki nie jest, myślałam, żeby poszukać takiego, który byłby bardziej słodki. Nan odpada, bo jako pierwszy był przez nas testowany i Emka kategorycznie odmawiała jego picia. Dzięki za wszelkie rady.
 
Ostatnia edycja:
miśkam cieszę się, że jesteś w domku, w domku zawsze lepiej człowiek się czuje psychicznie, mam nadzieje, że będziecie dłuuuuuugo w domu, będzie dobrze nie ma innej opcji . Gdzie zamierzasz rodzić?
Lilijanko zdrowiej szybciutko J
She powodzenia na wizycie, kciuki&&&&&&&&&&&

Moje dziewczyny wybierają się dziś na krótki spacerek pod opieką tatusia:-)
 
EDIT: Dziewczyny mam jedno pytanie: Emi od początku jak odstawiła się od cyca jest na Bebilonie. Niestety zaczęła mi pić go coraz mniej. Chciałabym sprawdzić czy to po prostu spadek zainteresowania mlekiem ogólnie, czy może znudzenie smakiem. Moje pytanie brzmi: czy mogę bez narażania Emki na jakieś nieprzyjemności żołądkowe kupić inne mleko i Jej podać? Jakie polecacie? Bebilon słodki nie jest, myślałam, żeby poszukać takiego, który byłby bardziej słodki. Nan odpada, bo jako pierwszy był przez nas testowany i Emka kategorycznie odmawiała jego picia. Dzięki za wszelkie rady.
Możesz, nie jest już niemowlakiem, Ada też od czasu do czasu dostaje inne mleko, bo. np. próbka nam się trafi albo Gerbera nie ma w sklepie ;-)

Moje dziewczyny wybierają się dziś na krótki spacerek pod opieką tatusia
biggrin.gif
Tatuś na pewno da radę. A Ty korzystaj i nogi do góry
laugh2.gif
 
She, Nan a Nestle Junior różnią się chyba smakiem,konsystencją, dodatkowo do wyboru jest smak waniliowy, miodowy i naturalny.
A zmiana mleka nie powinna stanowić problemu - bo to tak jakbyś chciała np. jogurt Bakomy na Zotta zamienić, albo kabanasy Sokołowa na Krakusa itp.itd.
 
reklama
Dzięki Dziewczyny, w takim razie kupię jeszcze jedno mleko i zobaczę czy chętniej Emka będzie je piła.


Kurcze, do końca marca powinnam zrobić bilans, bo w kwietniu mam pracować w domu. Ale niedość, że podatnik opóźnia przyniesienie dokumentów jeszcze za 2011. to mam takiego lenia, że dziś tylko GUSy i CEIDG wypełniłam. A tak nic kompletnie. Masakra...
 
Do góry