reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
As bardzo dobrze, że niebezpieczenstwo zarzegnane, teraz jesteś pod fachową opieką, ja wierze, że Karolinka grzecznie poczeka w brzuszku, aż nadejdzie odpowiedni czas
Ilonka za Ciebie równie mocno trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&
cieszę się,że jest lepiej
Monisiowata dla ciebie dużo zdrówka
Lili oj biedna z tym kaszlem, również dużo zdrówka
 
Liliana: dzieki za informacje - poszukam tych herbatek w aptece, moj kaszel to wynik przeziebenia/grypy zaczelo sie w zeszla srode od lekkiej goraczki i okropnego bolu gardla - domowe sposoby nie pomagaly , teraz gardlo nie boli ale napady kaszlu nie daja mi zyc juz od piatku - dzisiaj zauwazylam ze zaczelam cos odkrztuszac - moze cos sie ruszy tak czy owak ide popoludniu do internisty zeby mnie osluchal bo boje sie ze mi to przeziebienie splynelo na oskrzela bo czuje bol w klatce piersiowej, jezeli lekarz pozwoli wytrwac bez antybiotyku to przeczekam ale jezeli rozwinela sie infekcja bakteryjna to nie bedzie wyjscia
Ogromnie sie ucieszylam ze u Anetki sie polepszylo - ogromne buziaki dla niej i Karolinki !! - maly Kubus to dzielny chlopak napewno zrozumie .
 
Monisiowata - jeszcze:

- żółtko, łyżeczka cukru - miksujesz na kogel mogel zalewasz ciepłym mlekiem i pijesz, możesz dodać czosnku
- jak odksztuszasz to jak najbardziej możesz Flegaminę albo Drosetux - są bezpieczne

Ale i tak najlepiej z lekarzem. Jeszcze od razu dopytaj czy możesz sparować klatkę piersiową i gardło wickiem albo amolem, wydaje mi się, że tak, ale zapytaj. Jak tam Cię boli to smarując dobrze się to rozgrzeje i pod kołderkę.

As76 - za chwilę dalsze wieści na wizytowo.
 
Hej dziewczyny, jestem mamą!!!! :-D
Moje dziecko miało gdzieś plany mamusi i pani doktor. W nocy z 29.02 na 1.03 odeszły mi wody hahaah i jechaliśmy szybciutko do szpitala, bo skurcze miałam co 3 minuty. Sprawdzili jeszcze na usg - mała dalej tyłkiem w dół i o 8.45 była już na świecie.
Od wczoraj jesteśmy w domku i uczymy się powoli wszystkiego. Mała jest cudowna oczywiście :-)
Wrzucam na szybko fotkę jeszcze ze szpitala, pod czapeczką kryją się gęste czarne włoski, relacja z porodu innym razem.
Zobacz załącznik 443440
GRATULACJE !!!!! Agatka jest sliczna ;-)

As, Ilonka - trzymam kciuki&&&&&&&& odpoczywajcie kochane jak najwiecej.
 
reklama
Do góry