reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
kochane!

as
dzwoniła, jest na porodówce... zaczęła krwawić, pojawiły się skrzepy.. bardzo prosiła żebyście trzymały kciuki żeby Karolcia nie zaczęła się rodzić!!
u mnie też nie najlepiej... w nocy były skurcze mimo fenoterolu... teraz troszkę lepiej, ale stan podgorączkowy mam...
nie wiem co dalej....... w środę mam mieć pessar, mam nadzieję, że wytrzymam do środy. jeśli znów skurcze nadejdą i ja wyląduje w szpitalu!!

także prosimy o kciuki!!
 
Kahaka Gratulacje !!!!!!!!!!!! Śliczna córeczka Doczekałaś się wcześniej niż planowałaś:)
As- Mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy, łożysko będzie dalej w swoim miejscu i nie wypuszczą cie ze szpitala do terminu!!! CZekam na wieści
Ilonko ile bierzesz tego fenoterolu? Jeśli czujesz skurcze możesz wziaśc nospe lub magnez ewentualnie fenoterol jesli masz za małe dawki czasem sie tak dzieje JEsze trochę kochana jeszcze troszkę.
 
As, Ilonka - ja pierdykam, trzymajcie się dziewczyny, zdecydowanie za wcześnie, nogi razem i błagać dzieci by w brzuszkach siedziały, ja zaciskam mocno kciuki. :tak:

Co u mnie po wizycie zaraz naskrobię na wizytowo. :tak:

Kahaka - i dobrze, że tak z zaskoczenia, przynajmniej nie czekałaś z zegarkiem w reku na godzinę zero, a Córcia stwierdziła, że warto być już przy mamusinym cycu. Śliczności. :tak:
 
As, Ilonka trzymam kciuki, jestem całym sercem z wami, oby wasze dzieci nie wychodziły jeszcze z brzuszków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kahaka i masz już swoje szczęście na świecie, bardzo się cieszę i gratuluje, ślicznotka z twojej coruni
 
Kochane
AS - modle sie za WAS !!! trzymajcie sie
Ilonka - o Tobie tez mysle
Kahaka - cudowna niunia gratulacje !
ja zagladam ale duzo leze przeziebienie/grypa mnie polozyla, jutro ide do internisty, najgorsze sa ataki suchego kaszlu - caly brzuch sie trzesie - boje sie o dzidzie....ostatnie 2 nocy nie spalam...zastanawiam sie czy wziac antybiotyk jezeli lekarz zaproponuje ?.......kurcze praktycznie nigdzie nie wychodze a tutaj takie paskudztwo..
 
As za Ciebie i Karolinkę zaciskam dzisiaj kciuki z całej calusieńkiej siły, wysyłam najgorętsze modlitwy, musi być dobrze&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ilona1990 za Was również trzymam kciuki modlitwę i wszystko co się da byle było dobrze&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

U nas ok. ostatnie dni spędziłam w szpitalu na badaniach układu krzepnięcia na szczęście wszytko jest ok. Wiktor na dzień 28.02 ważył 210g więc prawidłowo. Musi się udać, musi być dobrze- te słowa powtarzam kilkaset razy dziennie...
 
reklama
Wieści od As
Niebezpieczeństwo bezpośrednie minęło.
As nadal pozostaje na porodówce, ale jeśli do jutra nic się nie pogorszy zostanie przeniesiona na patologię.
Dostała kolację i mogła sama pójść do toalety.
Pozdrawia Was wszystkie.
 
Do góry