reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
ja zagladam ale duzo leze przeziebienie/grypa mnie polozyla, jutro ide do internisty, najgorsze sa ataki suchego kaszlu - caly brzuch sie trzesie - boje sie o dzidzie....ostatnie 2 nocy nie spalam...zastanawiam sie czy wziac antybiotyk jezeli lekarz zaproponuje ?.......kurcze praktycznie nigdzie nie wychodze a tutaj takie paskudztwo..
Bezpieczny jest duomax, ale jak masz suchy kaszel to:
- pij herbatę z majranku
- pij herbatę z kminku
- nawilżaj pomieszczenie
- wietrz pomieszczenia
- jak masz możliwość, a na dworze jest ciepło, zrób sobie okno uchylne, choćby mała szparka
- jak masz inhalator to zrób sobie inhalacje, tylko tu zapytaj lekarza co tam wlać do środka

Mnie dorwał suchy kaszel i od miesiąca z nim walczę, okazało się w sobotę, że spazma oskrzelowa, Tobie życzę by kaszel był zwykły, a pojawił się od zmiany temperatury.

As76 - trzymaj się.
Ilonka1990 - co u Ciebie?
 
Właśnie rozmawiałam z AS leży pod KTG na porodówce ale już czeka na miejsce na patologii jak się coś zwolni to ją przeniosą . Karolinka dostała sterydy na płucka.Jak mąż przywiezie jej laptopa to zajrzy do Was ale dopiero jak przeniosą ją na inną salę.
Ilona1990 ty też sie nie daj &&&&&
 
Wchodzę sobie po weekendzie a tu do cholery takie atrakcje!

As, Ilonka - trzymajcie się dziewczyny &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Lili - dobrze, że u ciebie wszystko ok :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry