reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
As76 - nie wygląda to super kolorowo, więc na wszelki wypadek kontynuuj tłumaczenie Kubie o Twoim ewentualnym pobycie w szpitalu, niech się bije z myślami, dla Niego i tak to będzie cios, ale niech gdzieś tam w głowie ta myśl jest, że mama była z Nim szczera i nie okłamała. A jak podchodzi do tematu gdy mówisz, że chodzi o Karolinkę? Widzisz gdzieś tam w Jego rozumowaniu światełko?
Szczerze? To nie wyobrażam sobie Ciebie na oddziale leżącą 2 m-ce. Słuchaj się więc lekarza i leżakuj na maksa.
 
EwelinaK, u nas tez bylo ciezko w ostatnich dniach - Karol zalapal sie na grype a po niej na ostre zapalenie oskrzeli i w zasadzie dopiero teraz dochodzi do siebie. Od dwoch dni nie wymiotuje i nie kaszle juz tak koszmarnie. A w szczytowym momencie zaliczylam naprawde panike, bo maly sie przyduszal - dal sobie jednak rade sam, bez zadnych lekow. Ku mojemu zdumieniu bo w PL na bank dostalby antybiotyk, a tu... dalo sie bez ingerencji.
As, lez, lez i faktycznie w przerwie lez. To sie MUSI udac.
 
kochane jestem już na najwyższych dopuszczalnych dawkach leków jakie można brać w domu .:sorry2:
Efekt jest taki,że ok 10 minut po zażyciu wszystkich 3 leków zaczyna szaleć mi serducho,ręce się trzęsą,wszystko w środku po prostu skacze,mała jest bardzo pobudzona i kopie bardzo mocno i szybko.:baffled::baffled:
jak by tego było mało to jest mi wtedy bardzo gorąco i mam problemy z oddychaniem,boli mnie cała klatka piersiowa...
Niestety to nie koniec atrakcji bo kolejnym punktem sensacji polekowych są nudności i wymioty...masakra po prostu..:baffled::baffled::baffled:
Dla małej jednak wszystko zniosę i niech rosnie malutka na wielką pannę ,przecież wiadomo,że w brzuszku jej jest najlepiej.:tak::tak:
 
Ku mojemu zdumieniu bo w PL na bank dostalby antybiotyk, a tu... dalo sie bez ingerencji.
Co nie znaczy, że Mu to nie wróci bez zażycia antybiotyku oraz wziewów ze sterydów, bo zapalenie oskrzeli i płuc ma to do siebie, że lubi powracać w ciągu 6 m-cy. Trzymam kciuki by wszystko było ok i nie życzę powrotu choroby broń Boże, od początku jest to silny chłopiec.

EDIT: My dzisiaj wizyta o 14:20, może dowiemy się co w brzuszku siedzi :-) Proszę o kciuki.

EDIT2: As76 - trzymaj się, jest weekend, korzystaj z obecności D. i Klaudii, wróciła dziś czy jutro dopiero wraca? A może jakbyś zasnęła to organizm by się troszkę wyciszył, spróbuj.
 
Ostatnia edycja:
Kasia - czuję, że Córeczka, ale Synka też przyjmę gorąco, tak jak piszesz, najważniejsze, że zdrowe i w terminie. Wiolce_1982 kiedyś lekarka poradziła, że z katarkiem i owszem na dwór, a z kaszelkiem lepiej nie i chyba ma to sens, bo jak wieje, to niepotrzebnie gardło podrażni, lepiej dom dobrze przewietrzyć co jakiś czas, a odczekać kilka dni.
 
As odpoczywaj kochana,lez jak najwiecej bo maluszek ma jeszcze sporo czasu do wyjscia,trzymam kciuki kochana &&&&&&&&&&&&
EwelinaK26 powodzenia kochana,kciuki zaciskam za Szymonka &&&&& i nie martw sie na pewno bedzie wszystko w porzadku ;-)

 
Hej dziewczyny, jestem mamą!!!! :-D
Moje dziecko miało gdzieś plany mamusi i pani doktor. W nocy z 29.02 na 1.03 odeszły mi wody hahaah i jechaliśmy szybciutko do szpitala, bo skurcze miałam co 3 minuty. Sprawdzili jeszcze na usg - mała dalej tyłkiem w dół i o 8.45 była już na świecie.
Od wczoraj jesteśmy w domku i uczymy się powoli wszystkiego. Mała jest cudowna oczywiście :-)
Wrzucam na szybko fotkę jeszcze ze szpitala, pod czapeczką kryją się gęste czarne włoski, relacja z porodu innym razem.
Zobacz załącznik 443440
 
Kahaka- ogromne gratulacje!!!!!!!!!tak bardzo się cieszę czekałam na wieści od Ciebie patrze a tu masz takie cudeńko Wam się urodziło , pogratuluj też szczęśliwemu tatusiowi i ucałuj swój skarbek od e ciotki:tak:
 
reklama
Do góry