reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

kłaczek właśnie coś ze mne poleciało:szok: taki duży glut jak piszesz q..wa mać to to???? Ło matko zawału dostanę Dzisiaj ginekolog na 15 20 to dobrze powie co i jak. Boję się jak cholera co dzień śni mi sie poród i co dzień to wszystko jest bardziej wyrażniejsze. Jeszcze u mnie za wcześnie i to dużo za wcześnie:no:
 
reklama
Spokoj mi tu! Dobrze sie sklada ze masz gina dzis, to bedzie wiadomo co i jak. Wylgada ze to to, ale jeszcze raz przypominam,ze gluta mozna zgubic i 2 tygodnie przed porodem, czyli miescilabys sie w swojej normie, prawda? Wiec nie panikuj! Zeby Ci bylo lzej, to wiedz, ze ja juz gluta zgubilam dawno i to by bylo na tyle - zadnej regularnej akcji nie obserwuje. A w sumie to juz chyba 2 tygodnie dobiega jak sobie poszedl. Wyluzuj, uspokoj sie, oszczedzaj, polez jak masz mozliwosc i badz dobrej mysli bo to podstawa.
No i nawrzeszczalam na ciezarna...:zawstydzona/y:
 
ok...mam stresa...a jak jest stres...to walę do Was po pomoc...

odebrałam dziś wyniki badań....i krwinki białe troszkę ponad normę....mam 11 a norma do 10
krwinki czerwone troszkę obniżone, ale nieznacznie..

no i jestem po krzywej cukrowej i mam doła bo nie umiem tego zinterpretować...
na czczo 90
po 2 godzinach po wypiciu 75 glukozy 160....
oszaleje ze strachu......
co to znaczy, że mam tą cholerną cukrzycę?
boje się...
a te cholerne krwinki białe co mogą oznaczać.....już się naczytałam o infekcjach...zagrażających ciąży....RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Zdj&#281;cie0272.jpgDziewczyny to mój Kajtuś <24.12.2011> g.9.58
Walczcie o swoje cuda bo naprawdę warto.
 
Gratulacje!
Dzieki wam
Wierze...
Modle sie o ten cud!!! Dla wszystkich nas!!!!!
Boze Pomoz!!!! Boze pomoz zyc....

Dziekuje za wsparcie....

Ewelina spokojnie... bez nerwow prosze!!!
 
Karolcia, Ciebie to sie powinno od neta odciac, wiesz? Za duzo czytasz tych zlych informacji. Ponizej 200 to cukrzyca nie jest, ale cos z tolerancja glukozy masz na rzeczy. Wez wyluzuj bo urodzisz nerwicowca!! Kiedy masz lekarza? Jak chcesz na temat cukrzycy ciazowej cos wiecej, to wejdz na watek "Cukrzyca ciazowa i zycie po niej" - dziewczyny Ci prawdopodobnie wiecej powiedza. I nie kop po necie za "wiedza" bo mam wrazenie ze zioniesz potem defetyzmem, a przeciez zupelnie nie o to w ciazy chodzi.
Asia, no i super Kajtek jest!
 
Asia1987 - super Kajtek! :tak:
Karolcia81 - inne są tabele dla ciężarnych, krwinki masz ok. Cukrzycę masz wysoką, więc albo skieruje Cię jeszcze raz na badania albo będziesz na diecie i bez paniki.


Mam wyniki progesterony - - - > 19,52! Jest dobrze, prawda? Z Adą w podobnym czasie miałam 13 z hakiem. Nie będę siać paniki i będę dzwonić do doktorka normalnie w sobotę do gabinetu. Albo wyskrobię maila jeszcze na wszelki wypadek. :dry:
 
asia- słodziak :)
karolcia- krzywa podwyzszona ale spokojnie od tego sie nie umiera a po ciazy zwykle przechodzi spokojnie, ale ci ten suwaczek pomknal :)
a ja dzis powinnam dostac @ a po niej ani sladu.... ehmmmm czyzby....
klaczek- odmaszerwoac na porodowke ;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry