reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Lili będzie dobrze.:tak:

Jujka dziecię na piersi może robić nawet jedną kupkę na 7-8 dni i jest prawidłowo.
Najprawdopodobniej ma niedojrzałe jelitka i ją mocno gazuje,nieunormowany jeszcze układ pokarmowy .
Jak Ci mocno płacze to kładź dużo na brzuszku na swoich kolanach ,trzymaj ręką za pupę i plecki i dopiero masuj lekko zataczając koła.
U nas to przynosiło najlepsze efekty .
Do tego kropelki na kolkę i powinno pomóc.;-):-):-)
 
dzięki As, trochę się uspokoiłam zatem. na brzuszku dużo kładę i masuję dużo ruchem okrężnym. Będę stosować dalej te zabiegi, a kropelki jakieś zanabędę zatem.
 
Lilijanna, dobrze kombinujesz! Bedzie idealnie. Badania porobisz, ale wszystko sie bedzie toczylo tak jak powinno, az w terminie urodzisz zdrowego bobasa. I nie wazne czy syn czy cora - bierze sie co daja i dziekuje ze zdrowe. A sprawdzic zawartosc pudel z wyprawka jeszcze zdazysz - jak bedziesz wiedziala co nosisz pod sercem, to sie ustawisz pod chlopaka lub dziewczynke i zaszalejesz.
Aga_cina, Karol wczoraj nawet jakby zmadrzal! Dal sie wyspac bez skurczow, wiercil sie az Rajmunda okopal... Spokoj i cisza.
Jujka, a Ty karmisz piersia czy mala na butli jedzie? I jaka konsystencje ma kupka? Czy bardzo sie napina jak ja robi? Masuj brzusia, mozesz tez klasc na brzuszek cieple oklady, np. z ogrzanej pieluszki.

Kurcze, nadal jestesmy w dwupaku, zaczynaja mi sie uruchamiac nowe schizy. A co? ;-) Pierwsza to ze w jak pojde do sklepu to mi wody odejda. Nie zebym sie szwendala bez pamieci, ale maly spacerek do piekarni... I wizja mokrych portek, malej kaluzy... Brrr... Druga to ze Rajmund nie zdazy z pracy przyjechac jak cos sie ruszy - dzis wraca do pracy po przerwie swiatecznej, zaczyna od 2 nocy... W pracy nie odbierze telefonu, mozemy polegac tylko na sluzbowym na hali.
 
dzięki kłaczku za rady, mała na cycu, kupki luźne robi a jak robi to się bardzo napina, aż się cały łepek czerwony robi, bidulka moja...kolki raczej nie ma, bo dużo śpi, jak nie śpi to sama sobie trochę leży w łóżeczku i gadać sobie próbuje...brzusia masuję często i na brzuszku kładę jak nie śpi też, czasem pomaga, czasem nie...mam nadzieję, że minie niedługo jej ta dolegliwość i będzie już sama robić bez problemu...a Ty się nie stresuj, zaraz tam mokre portki, przecie to nie będzie fontanna;) i Rajmund też zdąży dojechać do Ciebie. trzymam kciuki, żeby Karolek się już zdecydował i dał się wreszcie przytulić&&&
 
martynko serce mi pękło znowu Bardzo mi przykro Boże czemu tak się stało??? Coś więcej wiadomo?? Łzy mi lecą... Tak bardzo mi przykro kochana nasza (*) dla kaczuszki:-(

LILI gratuluję wkońcu sie udało ale po cichaczu testowanko robiłaś nic się nie pochwaliłaś :-p Zdrówka i spokojnej ciąży!!!!!

kłaczek Kacperka właśnie urodziłam pod koniec 37tygodnia :) Ale nie wiem co to czop, poprostu mam upławy raz białe raz żółte i gęste i dość dużo tego leci a z Kacperkiem nad ranem wody odeszły chlup i siup do szpitala i jest mój Lucyferek. Mam nadzieję że teraz tez tak pójdzie:):)
 
Ostatnia edycja:
Klaczek, moze to cisza przed burza ;-) ale wydaje mi sie, ze Rajmund powinien zdarzyc, bo znajac opowiesci moich kolezanek, to chyba do szpitala nie pozwalaja przyjechac poki nie masz regularnych skurczy, czyli w ostatniej chwili ;-) wiec pewnie zdarzysz sie wykapac, umalowac, uczesac, a moze i chleb zagniesc ;-) akurat jak wrocisz ze szpitala, to wstawisz do piekarnika, hi
 
reklama
Jujka, ja wiem ze to nie wodospad - raz przerabialam taki poczatek imprezy.:-D
Ewelina, tylko Ty sie bez kolejki nie pchaj, co?:-D Czop bywa rozny - czasem po prostu kawal gluta, bialy, zoltawy lub podbarwiony krwia, czasem schodzi w formie gestego sluzu.
Aga_cina, polozna zalecila wyjazd do szpitala z akcja co 5 minut. Tak, tu sie raczej nie nalezy spieszyc. Tylko ze ja nie mam pojecia jak to tym razem poleci bo moje porody jak do tej pory trwaly od 18h, do niespelna poltorej godziny. Przy tej drugiej opcji, czasu troche malo jakby, choc nie bardzo sie z nia licze - szybko to poszlo z blizniakami bo one byly malenkie, a Karolek ma byc spory. Makijaz odpada bo sie nie maluje, wiec jedno z glowy.:-D
 
Do góry