reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Kłaczku świetny brzuchorek to całowania i mi tu już nie marudz wiele z nas też tak wyglądało:}
Dziewczyny Szczęśliwego Nowego Roku, szcześliwego rozpakowania, i dużo zdrowia dla maluszków i WAS
 
reklama
Kasiaa, polecam modele mniejsze nieco, zgrabniejsze i bardziej poreczne.:-D Ten sie nosi dosc niewygodnie. ;-) Bedziesz miala - duzy, ale zgrabniutki, okraglutki i wierzgajacy.
Oj, kaira... ja juz chyba po prostu zapomnialam jak wygladaja ostatnie dni ciazy...
 
Bardzo dużo miłości,
mało w życiu trudności,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku
Szczęścia
Nowym ROKU

życzy As 76
i niech się chłodzi
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

a potem strzela
 
Witajcie kochane

Pisałam już rok temu na wątku cpp o tym ale i tu wspomnę od kilku lat 31 grudnia na czystej białej kartce po jednej tylko stronie piszę co mam w następnym roku teraz już 2012 (latka lecą hihi) nie w czasie przyszłym tylko w teraxniejszym że to mam!! Podzielę się z wami znowu tą ciekawostką może skorzystacie;-)

ŻYCZĘ WAM KOCHANE TEGO WSZYSTKIEGO CZEGO PRAGNIECIE TEGO CO NA TEJ KARTCE ZNALEŚĆ SIĘ POWINNO ABY WASZE PRAGNIENIA MARZENIA SIĘ SPEŁNIŁY I ŻEBY NAS W ŻYCIU JUŻ NIC PRZYKREGO NIE SPOTKAŁO!!!!

Jednocześnie chcę wam podziękować za wszystko za wsparcie za dobre słowo dzięki że jesteście:happy:

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. a napiszę więcej co u nas w poniedziałek wieczorem bądź we wtorek rano.
Buziaki kochane pomyśle o was o północy:)
 
”~~”*°•._~”*°••°*”~_.•*”~~”*°
A L F A B E T_ N A_ C A Ł Y_ R O K

A...anioła stróża u boku
B...buziaków słodkich miliony
C...czasu wolnego dla siebie
D...drogi usłanej różami
E....ekskluzywnych wakacji
F....fury pieniążków
G...gwiaździstego nieba
H...horoskopu korzystnego
I.... i oprócz tego
J...jasności umysłu
K...kolorowych chwil
L...lotów wysokich
M...miłosnych uniesień
N...nieprzemijającej urody
O... oddechu od codzienności
P...pogodnych dni
R...romantycznych wieczorów
S...szalonych nocy
T...tylko spełnionych marzeń
U...uroku osobistego
W...wiary w sukces
Z...ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ BUZI
...W...KAŻDY...DZIEŃ...

 
W tym nadchodzącym 2012 roku, szczęścia, pogody ducha, awansów w pracy i spokoju w życiu codziennym. Każdej życzę spokojnej ciąży do samego końca, bez bólów i stresów, szybkiego porodu:-). Wszystkiego naj naj, Szczęśliwego Nowego Roku
 
Kochane babeczki, wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2012 roku, spełnienia marzeń zwłaszcza tych małych, a przede wszystkim lekkich i bezproblemowych porodów i malutkich różowych Kluseczków.
 
Wszystkim ciężaróweczkom szybkich bezbolesnych rozpakowań w terminie!!! niech bobaski dokazują w brzuszkach żebyście nie zapomniały,że są:)

suwaki jak oszalałe mkną!!! zawsze jak tu wejdę żałuję,że tak rzadko to robię!
buziam mamuśki:0)


kłaczek,Ilonka szoku doznałam już neidługo jupi!!!
a suwaki dz o których ciążach nei wiedziałam to już w ogóle jakoś startowo daleko!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie w NOWYM ROKU

Ja od wczoraj jestem chodzącą obsługą z karetki pogotowia .:-:)-:)-(
Mam wczoraj wróciła z dializ ,wdrapała się do mnie na górę i w płacz .
Kazali jej natychmiast do chirurga jechać ,bo rana po wycinku się rozeszła ,tkanki ulegają umartwieniu i nic dobrego z tego nie będzie .:no:
Wkurzyłam się zadzwoniłam do Darka ,który był akurat na mieście.
Powiedziałam co ma kupić w aptece i od wczoraj robię opatrunki sama.
Jak zobaczyłam tę ranę to myślałam ,że padnę :szok::szok::szok::szok:
Dziura w nodze na jakieś 2,5 cm w głąb i 4 cm średnicy spokojnie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak można do czegoś takiego doprowadzić co drugi dzień zmieniając opatrunki w szpitalu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tam już jest postępujący odczyn martwiczy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zrobiłam płukanie rany ,przewietrzyłam ,założyłam opatrunek ...
Zaczęliśmy sylwestra ;-):-):-)
Tuż po 1 w nocy teść miał wypadek.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Schodził ze schodów i spadł.
Znów musiałam udzielić pomocy ,bo przyłożył głową w posadzkę z terakoty .
Guz na pół głowy ,ogromny krwotok z nosa ,potłuczone biodro...:-:)-:)-:)-(

Miał lekkie wstrząśnienie mózgu ,bo dostał drgawek ,ale chłodzenie lodem i leżenie przyniosło skutek.
Wszystko minęło .Siedziałam przy nim prawie do 4 rano .
Położyłam się 4,30 .
Pobudka była 9.11 .
Teściowa przyszła ,że coś się z teściem dzieje.:sorry2::sorry2:
Biegiem dosłownie na dół ,a on leży i się nie rusza .:-:)-(
Powoli doszłam do tego ,że na szczeście to tylko noga ,ale w biodrze i w pachwinie ,czyli naderwał mięsień .
Wyciągnełysmy z mamą kule i nauczyłam teścia chodzić o kulach .
Jęczy ,płacze ,ale próbuje się przemieszczać powoli jakoś ....
Na nogę stanąć nie może ,ale noga na pewno złamana nie jest ,bo już sprawdziłam .
Jak skończyłam z teściem ,czas teściowej opatrunek zmienić ...
Przemyłam ranę ,odkaziłam ,potraktowałam też odkażalnikiem ranę w środku i teraz się wietrzy...
Czyli na ten moment skończyłam .:tak:
Zostało gdzieś o 14 założyć nowy opatrunek i mam nadzieję ,że na tym koniec do wieczora .
Wieczorem znów opatrunek trzeba zmienić ...
I taki mam Nowy Rok...
Ech życie :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
A Wam kochane Wszystkiego Najlepszego w tym Nowym Roku życzę :-):-)
 
Do góry