reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witam się przedpołudniowo :-)
Właśnie ściągnęłam nogę z łóżka.
Wcale mi się wstać nie chciało.:no:

Dzień zapowiada się dość napięty.:baffled::baffled:
Parę minut temu przyjechała siostra teściowej ,więc mamy gościa,ale na szczęście na dole.;-):-):-)
Na 13 muszę teściową na pogrzeb zawieźć ,bo zmarła jej przyjaciólka tydzień temu ,a teściowa sama nie dojedzie .
Nie ma takich szans .
Na szczęście tylko do kościoła.
Na 15 obiadek ,a ok.17-18 młoda z Jaśkiem będą na podwieczorku .
Zażyczyli sobie słodkie naleśniki z bitą śmietaną .:-D:-D:-D
W miedzyczasie muszę wyjść z psami i młodym na spacer ,bo wszyscy świra dostają :baffled::baffled::-D:-D:-D
zrobić zakupy,poprasować i ogarnąć dom.:-D:-D:-D:-D


TADAMMM......
Dziś mam połóweczkę na suwaczku :szok::szok::szok:
Kiedy to zleciało :confused::confused::confused:
Miłego dnia dziewczynki.
 
Karolcia, a niech kopie! Jeszcze Ci sie te szturchance znudza, ale zawsze to sygnal ze zyjemy. Male wiercidupki.:-D
As, oszczedzac sie mialas!

Bylismy u poloznej - wszystko ok, brzuszysko dalej ciut ponad norme, mlody wpasowany lepetyna w kanal (glowkowy to on jest od 31t.c.), gotow do startu. Jakies bialko znowu w moczu, ale cisnienie 110/70, czyli luzik. Jesli sie nie rozladujemy do terminu, 12.01. mamy kolejne wizyte. W razie problemow dzwonic do midwife, w razie porodu dzwonic do szpitala.:-D

 
Ostatnia edycja:
Karolcia, a niech kopie! Jeszcze Ci sie te szturchance znudza, ale zawsze to sygnal ze zyjemy. Male wiercidupki.:-D
As, oszczedzac sie mialas!

Bylismy u poloznej - wszystko ok, brzuszysko dalej ciut ponad norme, mlody wpasowany lepetyna w kanal (glowkowy to on jest od 31t.c.), gotow do startu. Jakies bialko znowu w moczu, ale cisnienie 110/70, czyli luzik. Jesli sie nie rozladujemy do terminu, 12.01. mamy kolejne wizyte. W razie problemow dzwonic do midwife, w razie porodu dzwonic do szpitala.:-D

Fotka super !!!
No przecież się oszczędzam jak mogę !!! :sorry2::sorry2::-):-)
Dobrze,że u Ciebie jest dobrze
Zalecenia położnej są super !!!!
:-D:-D:-D:-D:-D
 
Oni tu zawsze maja fajne zalecenia. Podsumowania bardzo lubie. Jak mialam te skurcze takie silne, to powiedziala zeby "polozyc sie i odpoczywac jesli sie nasilaja, nie panikowac, torbe spakowana miec pod reka." No, przeciez bajeczne. Wiesz... Jak sie nic zlego nie dzieje, to oni podchodza baaardzo spokojnie i w sumie to nie jest zle bo nie napedzaja paniki.
 
Mrowka! Nie uzylabym okreslenia "piekna", ale "gruba" to mi tu pasuje jak zloto.:-D:-D Lapie spojrzenia ludzi na ulicy. Myslalam ze mam schize, ale Rajmund potwierdzil ze sie gapia nawet z przejezdzajacych aut. No, chodze juz co najmniej jak kaleka, wiem... Zdarzaja sie smieszne sytuacje - a to kasjerka czasem nagle sie "zawiesza", potem usmiecha i wraca do pracy, kiedy mlody akurat wypycha swoj tylek wedruje nim na ksztalt wielkiego garba przez brzuch, a to w jakiejs kolejce stojac lapie czyjs wzrok na moim harcujacym bebnie. A czytalam, ze pod koniec ciazy dzieko mniej sie rusza... Chyba ten kto to pisal mial inne dziecko.:-D
 
reklama
Do góry