reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
A_gala - a Wy seksicie? ;-)
a Tobie tylko jedno w głowie :-p


Co do wód - to nie jest prawdą, że na stojąco nie lecą - mi leciały jak leciałam do kibelka na siusiu, a się okazało, że to już. No i potem w trakcie skurczów - pewnie jak młody próbował się wstawić w kanał - też leciały

Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki :-)
 
Just - hej kochana....100 lat Cie nie było....zaglądaj tu i wspieraj doświadczeniem.....buziaki ogromne.....
a wiesz, że ja też oczekuje Szymonka ;)

Kłaczek - kocham te Twoje opier...... już mi lepiej....masz rację szukam dziury w całym...jest dobrze...leci bo ma lecieć....mały sie rusza...jest dobrze....
 
A_gala - sperma zmiękcza szyjkę ;-) Więc warto zmienić nastawienie ;-) Szkoda, że nie zbadali Ci szyjki, byłoby wiadomo czy jeszcze trzyma czy już coś się dzieje. Obiecuję, że jutro nie zapytam "czy już" ;-)
Just79 - no ba dziwisz się jak my teraz tylko weekendowo :-p


A co wszyscy Szymony rodzą ??? :-p
 
A_gala - sperma zmiękcza szyjkę ;-) Więc warto zmienić nastawienie ;-) Szkoda, że nie zbadali Ci szyjki, byłoby wiadomo czy jeszcze trzyma czy już coś się dzieje. Obiecuję, że jutro nie zapytam "czy już" ;-)

wiem, wiem... szyjka miękka, rozwarcie na jeden palec i nic poza tym, a i jeszcze wczoraj położna brzuszek sprawdzała i mówiła, że główka już bardzo nisko, ale to samo mówiła moja lekarka ponad 2 tyg temu

A i jeszcze coś dla ciężarówek na końcówce. Położna poleca od 36, 38 tc pić napar z liści malin, jedna łyżeczka na filiżankę, 2x dziennie. I nie prawdą jest to, że napar przyspiesz poród, poprawia ukrwienie i dzięki temu szyjka jest bardziej podatna podczas porodu...
 
Karolcia, nie widziałam tego newsa, że też na Szymonka czekasz - super :-)

Lili, bo Szymonki to fajne chłopaki temu tyle ich się rodzi ;-)
Mam nadzieję, że dziś już zjeżdżasz do domu co by się móc mężem nacieszyć :-D

A-gala, ponoć masowanie piersi - brodawek może podziałać w kierunku skurczów, ale i tak dzieć wyjdzie kiedy będzie miał ochotę ;-)
 
A_gala, akurat jade na lisciu malin, tyle ze w kapsulkach bo to tak tu serwuja. Sie zobaczy jak bedzie wygladal porod... I w sumie w mniejszej dawce bo po 6 kapsulek a 400mg/dobe, czyli gdzies okolo jednej saszetki. To zalecana tu maksymalna dawka, polozna byla lekko zdziwiona, ale potwierdzila ze warto.

No, dopakowalam torbe... Chyba juz wszystko - ubranka dla Karola na "po szpitalu" i te w ktorych wezmiemy go do domu... Kurcze, troche dziwnie bedzie taka swiezynke w kombinezon pchac, ale inaczej nie wsadze go do fotelika - pasow nie zapne, wiec... Nie ma wyjscia.


Po wizycie u poloznej: To sa Braxtony, tylko ze maly jest duzy i dlatego tak cisna. Maly jest duzy - dno macicy poszlo powyzej normy, glowka wcelowana w kanal. Polozna powiedziala ze jest "big & strong" co nas wyjatkowo cieszy (moze nie ze big, ale ze strong), Rajmund caly dumny. We wtorek scan, bedziemy okreslac wage malego... Poki co jest wszystko w porzadku i nie ma powodow do zmartwien.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A_gala, no moglabys juz urodzic, no ;-)

Klaczek liscie malin sa do kupienia na ebayu :-) szybka wysylka, pakowane w woreczek strunowy. Sprawdzone :-)

A jak mam takie zaparcia jak stad do Moskwy i niekoniecznie cos mi pomaga :dry: w ogole mi sie to nie podoba. Wlasnie te liscie malin zawsze na mnie dzialaly, ale nie powinnam ich chyba jeszcze pic. Kupilam sok ze sliwek, mam nadzieje, ze pomoze.
 
Do góry