reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ja dzis miałam koszmarny dzien.
OK 6 rano obudził nas popłoch w domu i smród spalenizny.
Okazało się, że uszczelka przy piecu gazowym centralnego ogrzewania była nieszczelna i z iskry zaczęło się paić wokół niej. Szybko otworzyliśmy okno i zaczeło się wietrzenie.
Pojechaliśmy na pogotowie, bo niewiedzieliśmy ile to trwało zanim się obudziliśmy.
Ja na izbie dla dorosłych, mąż z Patrycją na pedriatri. Masakra. Zrobili mi min bad krwi i wyszły w normie więc ja się nie zatrułam. Patrycja została z M na obserwacji bo ma zapalenie oskrzeli.
Mój M ma jutro egzamin na prawko kat E i jak zda po tych przejściach to będzie mistrzostwo świata

Przepraszam, że tak egoistycznie o sobie, wybaczcie.
Dziś zdecydowanie za dużo wrażeń
 
reklama
klaczek torba spakowana juz od ponad 2 tygodni:-) czeka na wyjazd:-D
lilijanna dziekuje za informacje zaraz pójdę pod prysznic wygrzac się i masowac oliwką. Znajoma przywiozła mi termofor więc potem go sobie jeszcze przyłoże.

Pod wieczór strasznie plecy mnie zaczeły boleć i mam od czasu do czasu skurcze ale nie regularne.
 
Patka82 - o jejuś, dobrze, że tak się skończyło, fiu! Dbajcie o siebie. :tak:
Asia1987 - mi tak piersi twardniały po porodzie i wszędzie do mnie docierała informacja "odciagać pokarm albo dostawiać dziecko ile się da", aż przyjechała do mnie psiapsióła szwagierki - pielęgniarka i powiedziała "stop" i zaczęła masować oliwką, balsamem, czymkolwiek, ja wyłam bo tak mnie bolało, płakałam, bo jak masować i rozmasowywać, jak wszyscy mówią "ściągać nadmiar pokarmu, dostawiać Adę", a ona jak ściągasz albo karmisz to dajesz sygnał do mózgu, że pokarmu trzeba więcej, a nie trzeba, trzeba tylko zadbać by się nie pozatykały kanaliki. Piersi po długiej walce wróciły do normy i potem już masowałam sama, a pamiętam ból gdzieś aż pod pachą. :confused2:
 
Nie przeszlo. Uspokoilo sie dopiero po nospie i przyjeciu pozycji poziomej - szlag mnie trafi na dluzsza mete w tym trybie. Wazne ze skurcze sa lzejsze i zdecydowanie rzadsze... Czop siedzi gdzie powinien, wiec szyjka trzyma, maly sie wierci jak zwykle. Polapalam sie, ze jakby cos to nawet nie mam jak do szpitala leciec - moja karta ciazy zostala u poloznej, a te mam w piatek.
 
Nie przeszlo. Uspokoilo sie dopiero po nospie i przyjeciu pozycji poziomej - szlag mnie trafi na dluzsza mete w tym trybie. Wazne ze skurcze sa lzejsze i zdecydowanie rzadsze... Czop siedzi gdzie powinien, wiec szyjka trzyma, maly sie wierci jak zwykle. Polapalam sie, ze jakby cos to nawet nie mam jak do szpitala leciec - moja karta ciazy zostala u poloznej, a te mam w piatek.
A niech Cię trafi, ważne jest to co napisałaś, że skurcze lżejsze i rzadsze. Karol niech siedzi jeszcze w brzuszku, a Ty zwolnij. Piszesz As76 żeby zwolniła, a sama gonisz jak dziki zając. No to se pogadałam od rana :-p A jak się uspokoiło po nos-pie to jeszcze nie rodzisz :-p

Agala, Kasia, Asia1987? - jak tam na wylocie? Ja już tak będę chyba codziennie. ;-) Nie żebym nie mogła się doczekać :-pAle po kolei proszę dawkować mi emocje. :tak:
 
Lilianna dziękuję, jak narazie się cieszy, jeszcze nie wie co go czeka. On już chciałby żeby się urodziła. Mógłby się z nią bawić, wozić wózkiem ;-)

A ja wczoraj na IP byłam wieczorkiem. Bolał mnie brzuch prawie cały dzień. Okazało się że to nic wielkiego, początek przepowiadaczy, natomiast szyjka troszkę skrócona, więc leżymy i odpoczywamy. Mała fikała na KTG. Waży 2200g (czyli w 10 dni nabrała 400g).
Zmykam do łózka. Pozdrawiam mamusie.
 
Hej
Miło mi że jeszcze troszkę o mnie pamiętacie ;-)Żyjemy sobie spokojnie, rośniemy, ćwiczymy w szkole rodzenia i zamykamy sprawy w pracy żeby sobie iść na zasłużone L4. U was patrzę też ogólnie sielanka i spokój i dobrze- w końcu nie po to życzyłyśmy sobie nudnej ciąży żeby przydarzały się nam jakieś nieprzyjemności które warto byłoby tu opisywać.
patka współczuję "atrakcji", dobrze że szybko zorientowaliście się w sytuacji, bo mogło się to źle skończyć...
kłaczek przekaż Karolowi, żeby się nie wygłupiał i poczekał ;-)Dobrze że znalazłaś sposób na złagodzenie tych skurczy, bo już zapowiadało się że możesz wyprzedzić a_galę.
A_gala a wy co się ociągacie :-)?? Do roboty, czas żeby wasz kwiatuszek pokazał się światu!
Emy ciepły przytulaniec dla Ciebie :blink:
EwelinaK, miśkam dzięki za pamięć, postaram się częściej odzywać, chociaż teraz w okresie świąteczno-wyprawkowo przygotowawczo-piorąco-prasującym może nie być to takie łatwe ;-)
Buźka wszystkim brzuchatkom i staraczkom :*****
 
lilijanna dzięki za informacje, wzięłam wczoraj gorący prysznic wymasowałam cyca i termofor na noc i dzisiaj juz lepiej, teraz zrobiłam powtórkę, mam nadzieje ze przejdzie całkowicie.
kłaczek i jak u CIebie?? spokój??
a_gala Już czas na Was:tak:;-)

Byłam od rana w laboratorium jeszcze oddac krew i mocz do badania a teraz położę się wygrzać pierś:-D
Pozdrawiam
 
reklama
Od nocy spokoj - nie mam skurczow! Dupsko dokucza, ale statycznie, czyli ok. Maly sie wierci jak powinien. Mam nadzieje ze juz sie uspokoi na dobre, a tym ze jak cos to nospa i wyro - As, dzieki za podpowiedz z ta nospa, czlowiek jak o wlasna d... chodzi to przestaje myslec.;-)

Wlasnie wkurzyl mnie zlomiarz... Pukanie do tylnych drzwi - jak skoro brama zamknieta? A on przeszedl przzez murek z podworka sasiada na nasze. No, chyba go Bog opuscil! I pyta czy moze stara kuchenka zabrac na scrap. Kuchenka jest landlorda. On ze to zlom. Ja ze zlom, ale nie jego. A on mi cos "fucking" cos tam i "shut up"... Ooo, panieee... skonczyla sie kultura? To zaczelam sie pruc zeby spier...l na tych swoich je...ch nozkach jak tu wszedl bo brama jest zamknieta, a on jest na moim terenie i jak stad zaraz nie zniknie to moze tu byc policja, a jak policja nie zdazy to ja mu leb uje...e przy samej d...e. I tak drac ryj jak ciapata, lazlam za nim dokad nie przeskoczyl z powrotem na podworko sasiada. Janiepierdykam... Po 1 to nie wiedzialam ze znam tak brzydkie slowa po angielsku, po 2 nie wiedzialam ze potrafie tak sie drzec, po 3... Jak sie odwrocilam i zobaczylam mine Rajmunda...:-D
Czuje sie zdecydowanie lepiej.:-)
 
Do góry