reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

As, :-D. Masz zaradnego piesa i... tu sie zastanawiam. Kuba zartuje swiadomie, czy mowi serio? Bo nie bardzo wiem jak u niego z pojeciem zartu. Co by nie bylo tekst jak dla nas swietny.

A Rajmundowi dalej sie odbija. Scanem. Bo jak nam go robili, to facet uprzedzil ze w tym ulozeniu dziecka trudno bedzie o fajne zdjecie (mial racje, jakas totalna kicha wyszla), ale przez moment na ekranie mignela buzia malego - tak jakby wylonila sie i znow zapadla, ale to byla buzia dziecka - sliczna jak lalka, w pelni wyksztalcona, z policzkami puciatymi i perkatym noskiem. I to Rajmund zapamietal chyba bardzo mocno bo wciaz mu to wraca. Szczerze mowiac mnie tez.
 
reklama
As- to masz psa łobuziaka , a tekst Twojego synka super:-D, uśmiałam się.Odpoczywaj kobietko jak najwięcej ,współczuję bólu ,ale czego się nie wycierpi dla naszych skarbów, najważniejsze teraz żebyś dobrze wypoczywała i dbała o siebie:tak:
Kłaczek- takie usg musi być super przeżyciem zobaczyć małą istotkę , która siedzi w brzuszku ,ja nawet pierwszego usg nie doczekałam , tzn miałam ,ale jeszcze nic nie było widać, już się nie mogę doczekać 2013 i staranek , żebym mogła tu pełnoprawnie dołączyć do tego wątku.
Ja dziś ugotowałam już obiadek i czekam na M.

Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki.
 
Kobietko zobaczysz jak szybko czas zleci do staranek :-) za nim sie obejrzysz a bedziesz szczesliwie tescowac :-)
As super wiesci :-)
Ewelnika na usg widac czy wod jest wystarczajaco i jaki maja kolor
a wiem to ztad ze na patologii lezalam z dziewczyna u ktorej stwierdzili ubywanie wód nie wiem jak to fachowo nazwac w kazdym razie ubywalo jej wód i dostawalal kroplówki i to wlasnie jej wyszlo na usg
 
Ostatnia edycja:
Doczytałam, ostatnio czasu brak i tak ciągle nadganiam, super, że wizyty udane, pocmokajcie troszkę w te brzuszki.

As - fotki super, ach zatęskniłam znowu za tymi wizytami i podglądaniem. No i Kuba - boski.
 
Lili brzuszek cmoknięty a Tobie przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~łap :-D:-D:-D:-D
masz je?

I rzeczywiście Kuba jest boski :-D:-D
Właśnie wróciłam z młodym od fryzjera .
Stanał przed lustrem i oświadczył:
Patrz mama :confused2:
Wreszcie wyglądam jak człowiek ,a nie jak małpa z buszu :-D:-D:-D:-D:-D
No już momentami to z niego nie mogę :-D:-D:-D:-D
 
Dziewczyny, mam pytanie.
Dostałam od mamy taką piłkę do ćwiczeń, dużą, 75 cm. I się zastanawiam czy bezpiecznie na niej ćwiczyć w ciąży...Niby w necie jest sporo ćwiczeń na tej piłce pokazanych dla ciężarnych, ale czy ja sobie tym nie zaszkodzę? Tzn. czy to nie przyśpiesza porodu np? W końcu na porodówkach każą na takich piłkach skakać.
 
Kobietko, scan to jest niesamowite uczucie, masz racje. W sumie ja tez do pierwszego scanu Karola nie widzialam malego ufoka - pierwszy raz to byl tylko pecherzyk, drugi maluskie nieruchome juz cialko, trzeci to wielka czarna dziura bezzarodkowej ciazy. Idac na pierwszy scan Karola mialam dusze na ramieniu i dwa poprzednie scany przed oczami, wiec na widok fikajacego malucha zglupialam kompletnie z radosci. Teraz juz wiem jak to wyglada, wiec spokojniej do obrazu podchodze, ale zobaczyc buzie swojego dziecka... To zawsze jest przezycie.
 
reklama
EwelinaK26 - zmiany są chwilowe, tutaj na forum Aniołkowe Mamusie zostaną tylko rozpakowane. Reszta tematów wróci na swoje miejsce.
 
Do góry