reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

As - ja miałam dziś u dr ciśnienie 140/90. Gin na mnie spojrzał wymownie i powiedział, że na granicy normy. A ja zawsze mam niskie ciśnienie!!! Stres jednak robi z człowiekiem różne dziwne rzeczy. Przynajmniej Twoi domownicy głodni nie będą;-)Ale teraz już siadaj spokojnie i nie szalej!!!!!!!!!
 
reklama
Jestem kochane .
Wróci8łam dosłownie 15-20 minut temu,ale było warto jestem megaaaaa zadowolona :-D:-D
Nasza iskierka ma 9,5 cm i uciekał skubaniec mały i nie dał się zmierzyć.
Żywe sreberko :tak:i pięknie kopał .:-D:-D:-D
Maluch znów nieco nadrobił i lekarz powiedział oj chyba będzie dużeeeee :szok::-D:-D:-D
Mam całą fotorelację 6 fotek maluszka.
Kazał mi mówić stop jak chciałam konkretne zdjęcie :-D:-D
W ten sposób mam czaszkę ,kręgosłup,maluszka w całości itp...
Ogólnie odpowiadał szczegółowo na moje pytania i sam opisał na bieżąco całe USG i te narządy ,które było widać :-):-)
Jest SUPER !!!!!
Fotki za chwilkę ,bo muszę wybrać.:eek::eek:
 
Kości się rozchodzą z racji obciążenia łożyskiem,bo jest na dole i uciska.
Minie razem z rozwojem ciąży.
Muszę zmienić suwak bo maluch nadgonił prawie tydzień .
Dziś jest 15 tyg i 2 dni ,więc to już 16 tc.:szok::-D
Szyjka długa i zamknięta 47 mm ,więc minęło zagrozenie bezpośrednim poronieniem UFFFF
Leteinę powoli mam odstawiać ,Nospę zostawić 3x1 i zacząć brać witaminki jak mam ochotę ,bo konieczności nie ma.
Wszystkie wyniki dobre ,maluch rozwija się wzorcowo .:-):-):-)
Obiecane fotki.
 
AS: super informacje, gratuluje !! wiedzialam ze u Ciebie musi byc dobrze !
jak mam wizyte nastepna 02.12 i juz pomalu mam stresa czuje sie teraz dobrze nie czuje zadnych mocniejszych boli ale czasami mam takie dni ze czuje takie krotkie ostre klucia w brzuchu na dole i w okolicach intymnych
dziwne.... u mnie podobno lozysko jest wysoko i chyba dlatego brzuch mi rosnie w gore
ja to sie boje ze moj maluch przestanie sie rozwijac.... jak bylam na badaniach prenatarnych 02.11 wychodzilo 13w2d wg CRL , a 10 dni pozniej na usg u mojego ginka uslyszalam ze to 14w1d ....
i sie troche martwie..... Ginek mowil ze to oki bo teraz od nastepnej wizyty wielkosc plodu mierzy sie inaczej... ??? wiecie o co chodzi i czy to wplywa na te obliczenia tygodnia ciazy ?
 
reklama
As - i o takich wieściach lubię czytać :-) gratuluję Kochana zdrowego dzidziusia :-)

Monisiowata - tygodniowa różnica na + czy - to norma, więc nie masz co się martwić. Podobno najdokładniej, wg pomiarów, datę porodu można obliczyć na USG z 12-14tc. Mi też w tamtym okresie ciąża nieco przyspieszyła o kilka dni, a teraz z kolei niby trochę jesteśmy do tyłu...
 
Do góry