reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Monisiowata- nic się nie martw wszystko będzie dobrze z Twoim maluszkiem , ja jestem laikiem w sprawie tych pomiarów ,ale skoro lekarz mówił ,że nie ma powodów do obaw to tak jest, trzymam mocno za Was kciuki.
 
reklama
monisiowata, potem wiek dziecka mierzy się na podstawie długości kości udowej, obwodu głowy i brzucha, bo dziecko jest zbyt duże, żeby je zmierzyć w całości.
As, już gratulowałam na CPP, ale jeszcze raz gratuluję.

Ja dziś od rana nie miałam ani internetu ani telewizji :wściekła/y: dopiero teraz włączyli. Z tego wszystkiego poprasowałam wszystkie zalegające w szafie ciuchy i plecy mnie bolą.
 
AS76 super foty!Sliczna dzidzia!

Ja tez mam kolekcje swoich,nasza dzidzia wyglada jak kaczuszka taka cozy:)
hehehe
9tg4d wczoraj na usg .mierzy 2.99cm i juz sie rusza....

Pozatym mam pytanie czy znacie kogo kto mial zakladany szef na szyjke? a drugie pytanie dotyczy zasztrzykow z progesteronu ktore mnie czekaja od 16tyg czy ktos to przezyl?wiem ze bolace bo doatalam jeden na poczatku ciazy...ale chcialabym dowiedziec sie jaka macie wiedze i opinie na ten temat.
Jesli chodzi o progesteron w tabletkach ktory biore od poczatku ciazy-dala mi babka do ktorej chodze prywatnie,w przychodzni kolo szpitala-co chodze i gdzie mam rodzic uwazaja ze to jest zbedne abym go przyjmowala(a nawet nie pokwapili sie zeby zbadac mi jak jest u mnie wysoki)....
Chodze do dwoch lekarzy prywatnie i do przychodni i nie wiem kogo sluchac....
Pozdrawiam was kochane dziewczeta
 
kahaka, miśkam, as gratuluję udanych wizyt cieszę się że przynosicie dobre wieści i tak ma być i będzie kochane wszystkie urodzimy zdrowe dzieciaczki:tak:

monisiowata twoje dziecię urodzi się o normalnych wymiarach nie panikuj ;-) Wszystko będzie ok!!!!!!!!!!

jujka cisza dalej????

jeszcze zostało mi 5 tabletek i mam nadzieje że mokre majty i u mnie się skończą ale dzisiaj w nocy obudziałam się aż z tego powodu wkladka calutka mokra i majtki też:zawstydzona/y: o 4 rano się myłam:crazy:
powiedźcie mi na wizycie gin przez usg widzi ilość wód bo mój nigdy mi nie wspominał o ilości wód a zawsze mam usg czy on na usg to widzi czy jest wszystko ok z wodami??? Bo zaczynam schizować:baffled:
remont narazie zakończony na tydzień bo ściany muszą porządnie wyschnąć do malowania, problem teraz z gościami od centralnego bo maja przyjechać jak najszybciej mi podłączyć w tym pokoju kaloryfery żeby to schło a oni do mnie że nie wiedzą kiedy ale przyjadą:dry::no:będę co 2 dni ich molestowała przez telefon:-p wkurzą się i przyjadą to zrobić:laugh2: no i potem malowanko na biało i na kolorek mam nadzieję że do świąt zdążymy a raczej ja zdążę z tym wszystkim bo mój A chyba dopiero na święta przyjedzie:-( Smutno mi tak samej być no w sumie mam Lucyferka mojego ale wiecie o co mi chodzi;-) i wszystko na mojej głowie z tym wszystkim czasem zła jestem na to wszystko. Żyjemy w popieprzonym Państwie!!! bo za chlebem trzeba wyjezdzać :(
Dzisiaj musiałam wziąść nospę krzyż mnie bolał i brzusio też ehhhh

Kogo ja widzę matyynko :):) cieszę się że do nas zawitałaś napewno EMY mogłaby ci odp na twoje pytania kochana napisz do niej na Pr
 
Ostatnia edycja:
Ewelinko nadal niewiele się dzieje, czuję jakby mała się wpychała na dół i trochę mocniejsze twardnienie brzucha, ale nic więcej, żadnych innych objawów...znaczy się ciężko mi trochę już, ale co zrobić...latam po schodach, spaceruję dużo, ale to i tak nic nie daje...widocznie w moim przypadku nie da się przyspieszyć, a szkoda...jak się nic nie będzie działo nadal, to jutro idę do lekarza, zobaczymy co powie...mam nadzieję, że mi nie każe na weekend do szpitala jechać...eeehh dobrze, że mam nieco cierpliwości jeszcze;)
mam nadzieję, że remont skończysz do Świąt, trzymam za to kciuki&&&&& a jeśli chodzi o wody, to na usg widać czy jest odpowiednia ilość, skoro lekarz nic nie mówi, to pewno wszystko w porządku, więc nie stresuj się niepotrzebnie.
monisiowata takie wahania to normalne, wszystko z dzidzią w porządku, rośnie i się zdrowo rozwija, więc nie denerwuj się!
kahaka super, że maluszek rośnie zdrowo! i tak ma być do końca!
martyynaa81 Tobie też gratuluję udanej wizyty i super widoków "olbrzyma":)

pozdrawiam cieplutko;)
 
As super wiesciiii kochana :-D niech sobie rosnie dzieciaczek :-D

Widze ze przybywa nam tutaj nowych brzuchatek :-D superrrr az sie ryjek zaczyna cieszyc jak sie pokazuja nowe suwaczki tutaj ;-) Duzo zdrowka zycze nowo przybylym brzuchatka oraz spokojnej ciazy kochane ;-):-D
 
reklama
Witam się czwartkowo.
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa.
U mnie tak jakoś z chwili na chwilę .
Staram się leżeć jak najwięcej ,by te uciski na kosci były jak najdelikatniejsze,bo ból przeokropny... :crazy:

A teraz troszkę na wesoło
Wracam z psami ze spaceru ASbra wskakuje do kuchni i z łapami na blat :wściekła/y::wściekła/y:po czym łapie w zęby rozmrażające się masło i połyka kostkę masła w całości :szok::szok:
Zanim ja powiedziałam ABRAAAA !!! masła już nie było.:crazy::crazy:
A co mój rezolutny synuś.
Oj mamo ,mamo,zacznij ty ją normalnie karmić ,bo niedługo to ciebie połknie
i zostaną tylko ubrania na pamiątkę :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry