reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Moja Córeczka waży 2 800g i jest okazem zdrowia, jak to określił pan doktor, wszystkie narządy właściwie rozwinięte.
Dzidzia gotowa do wyjścia :-)
A tak się martwiłam....a tu się okazuje, ze przez ostatnie 4 tygodnie Mała przybrała aż kilogram :-)

Poroniona - też masz super zgrabną piłkę ;-)

Kobietka - ja od 4 miesiąca smaruję brzuszek balsamem przeciw rozstępom Elancyl i póki co (odpukać) nie mam żadnego. Podobno ten balsam zmniejsza też te widoczne już rozstępy.

Kłaczek - jak wszyscy, to wszyscy....czekamy na foto!
 
a_gala CUUUUUUDO uwielbiam u ciężarnych takie śliczne małe brzuszki zwłaszcza na chwilę przed rozwiązaniem. Wielkie, napęczniałe trochę mnie przerażają :eek: Gdybym nie widziała suwaczka dałabym Ci max 25 tc :-D

Idąc za przykładem wstawiam swój dobytek w skończonym 29 tc- taki nie za mały, nie za duży do dźwigania na tym etapie w sam raz :-)
Zobacz załącznik 411329
śliczny brzuszek.:tak:

To ja swojego nie pokaze bo on z tych "strach sie bac". Bebnisko jak nie wiem.:-D

Moja Córeczka waży 2 800g i jest okazem zdrowia, jak to określił pan doktor, wszystkie narządy właściwie rozwinięte.
Dzidzia gotowa do wyjścia :-)
A tak się martwiłam....a tu się okazuje, ze przez ostatnie 4 tygodnie Mała przybrała aż kilogram :-)

Poroniona - też masz super zgrabną piłkę ;-)

Kobietka - ja od 4 miesiąca smaruję brzuszek balsamem przeciw rozstępom Elancyl i póki co (odpukać) nie mam żadnego. Podobno ten balsam zmniejsza też te widoczne już rozstępy.

Kłaczek - jak wszyscy, to wszyscy....czekamy na foto!
Super !!!!
 
Witam
A-gala poroniona śliczne brzuszki laseczki.
A-gala widziśz jak dziewczyna sie najadła:) Ja miałam brzuch jak hipopotam a Lena 2580 jak sie urodziła. (36 tydz)
Kłaczek pokazuj mi tu swój bębenek bo stęskniłam sie za ogromniastym brzuchorem w swojej wadze:)
Karolciu buziaki:*
Cauje Was brzuchatki
 
nie podoba mi sie to przeniesienie i ciężarówek i wieści od rozpakowanych:zawstydzona/y: no cóż przyzwyczajenie.......

agala, poroniona :-) śliczne brzuszki śliczne nie mogę się doczekać kiedy poznamy ich lokatorów:-D

kłaczku jakie bębnisko??????? najważniejsze że lokatorowi tam dobrze:-) A resztę to się zrzuci jakoś:eek:

agala cieszę się że księżniczka ma się dobrze:):)

as mam nadzieję że bóle przeszły i odpoczywasz??????;-)

A ja dzisiaj miałam dzień płaczliwy odwiozłam Kacpra przyjechałam do domu a w domu czekało mnie dużo pracy sprzątania przedewszystkim bo w przedpokoju mam biało i w tym pokoju co jest rmontowany też trzeba wysprzatać to wszystko i okna umyć a ja siadłam i zaczęłam ryczeć i tak siedziałam do 12 w południe:zawstydzona/y:czytałam rozmyślałam i płakałam:eek: jakieś huśtawki czy co?????????? Cięzko mi samej bez Alberta a co dopiero jak Szymek będzie już z nami??
 
nie podoba mi sie to przeniesienie i ciężarówek i wieści od rozpakowanych:zawstydzona/y: no cóż przyzwyczajenie.......

agala, poroniona :-) śliczne brzuszki śliczne nie mogę się doczekać kiedy poznamy ich lokatorów:-D

kłaczku jakie bębnisko??????? najważniejsze że lokatorowi tam dobrze:-) A resztę to się zrzuci jakoś:eek:

agala cieszę się że księżniczka ma się dobrze:):)

as mam nadzieję że bóle przeszły i odpoczywasz??????;-)

A ja dzisiaj miałam dzień płaczliwy odwiozłam Kacpra przyjechałam do domu a w domu czekało mnie dużo pracy sprzątania przedewszystkim bo w przedpokoju mam biało i w tym pokoju co jest rmontowany też trzeba wysprzatać to wszystko i okna umyć a ja siadłam i zaczęłam ryczeć i tak siedziałam do 12 w południe:zawstydzona/y:czytałam rozmyślałam i płakałam:eek: jakieś huśtawki czy co?????????? Cięzko mi samej bez Alberta a co dopiero jak Szymek będzie już z nami??
Kochana taka huśtawka emocjonalna to u mnie normalność.
W ciąży jesteś :-D:-D:-D
Bóle trochę przeszły ,ale już wróciły ,bo poszłam do fundacji na herbatkę z młodym ,potem do sklepu poczłapałam.:baffled:
W domu usmażyłam wątróbkę ,więc postałam przy patelni i podszykowałam obiad na jutro :sorry:
Niby nic wielkiego ,ale jednak.....
Ech mi to tylko w tyłek dać ....
Sama sobie jestem winna :baffled::baffled::baffled::baffled:
Ale będzie dobrze,przecież musi być dobrze :tak::tak:
Odpocznę i ból minie.;-);-)
A mój młody wczoraj miał dyskotekę ,musiał się spocić i ktoś go rozebrał.
Dziś zaczyna pokasływać i to tak konkretnie :crazy::crazy:
Poszły syropy w ruch i czekamy...:baffled::baffled::baffled:
 
Ewelinko

sluchaj ja nie mam sily robic nic , nawet czytam forum i mam komus cos napisac czy odpisac i nagle nie mam sily.Potrafie spac do 9rano zjesc i isc dalej spac i nie robic prawie nic.mimo checi sil brak.
Aczesto miewam dni i chwile ze poprostu zaczynam plakac ze juz to wszystko mnie przerasta.najbardziej brak energi i przytulanie kibelka.Zawsze uwielbialam jesc a teraz mam z tym wielki problem bo nic nie smakuje i apetytu brak.Zjem cos i chwile potem czuje juz taki niesamowity glod w zoladku normalnie ssanie na maxa.Ale ile mozna jesc
trzymaj sie cieplutko,bedzie dobrze

pozdrowienia dla wszystkich
 
Hej dziewczynki
Kaira to ja moge CI tez wkleic swoj wielki bebenek chociaz nie ciazowy :eek::zawstydzona/y::sorry:
Ewelinka napewno dasz rade jak i Szymek bedzie z Wami spokojnie :-) wtedy poodbno jest jeszcze lepsza organziacja wiadomo ze na poczatku bedzie ciezko ale kto nie da rady jak my :-)
Pooroniona brzusio przeslicznhy :-)
 
Wlasnie zakupilam takie cos: eBay - The UK's Online Marketplace. Doczekac sie nie moge ja przesyleczka przyjdzie i miny Rajmunda jak to dostanie. Jesli bedzie w polowie tak zabawnie jak wczoraj kiedy wybieral pieluszki...
Bo naklejke "Baby on board" to juz dawno sam zakupil i teraz doczekac sie nie moze zeby przykleic na szybe autka...
 
reklama
Kurde, nie mogłam znaleźć "Wieści...", dopiero teraz przez przypadek trafiłam.
a_gala, rzeczywiście trudno uwierzyć, że jesteś tuż przed rozwiązaniem.
poroniona, z Ciebie tez laseczka, że hoho :-D
Ja swojego nie pokażę, bo nie jest tak ładny, jak wasze.
 
Do góry