reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

No właśnie pustki jak nie wiem...ciężarówki gdzie jesteście?

U mnie czas się ciągnie niemiłosiernie, to jednak racja, że ostatnie tygodnie trwają w nieskończoność ;-)

Dziewczyny dawno brzuszków nie było, proszę iść za moim przykładem i szybko wstawiać foty!!!!

To my z dzisiaj (37t1d)
38 tc.jpg38 tc (4).jpg38 tc (6).jpg
 
reklama
As - wiem, ze wielkością nie powala, ale mam nadzieję, że Malutka jest normalnych rozmiarów, tylko wcisnęła się gdzieś tam głęboko we mnie.

Dziś na 15 mam dodatkowe USG, żeby dokładnie sprawdzić wagę i mojej Córeczki. Proszę o kciuki
 
A_gala - piękny brzusio. W życiu bym nie powiedziała, że już niedługo wybierasz się na porodówkę:) Trzymam kciuki za usg - zobaczysz, na pewno wszystko będzie dobrze!!!

U mnie wszystko ok, choć nuuuuuuuuuudno tak. Od kilku dni jakoś nie mogę sobie znaleźć miejsca i zajęcia. Wkurza mnie to, że w mym pięknym mieście co dzień są komunikaty o gigantycznym zanieczyszczeniu i ograniczeniu pobytu na zewnątrz dla dzieci i kobiet w ciąży. Staram się więc niezbyt dużo wychodzić, bo nie chcę truć swojego dziecka. Na szczęście prognozy mówią, że jutro ma być lepiej, więc wyciągnę męża na długi spacer.
A moja mała Perełka w brzuchu delikatnie do mnie zaczyna stukać:):):) Śmieję się, że jest jak rybka, bo to trochę podobne uczucie do tego, kiedy włoży się palec do akwarium;) I od razu czuję dużo większy spokój, bo przynajmniej wiem, że w środku wszystko ok:)
 
As - wiem, ze wielkością nie powala, ale mam nadzieję, że Malutka jest normalnych rozmiarów, tylko wcisnęła się gdzieś tam głęboko we mnie.

Dziś na 15 mam dodatkowe USG, żeby dokładnie sprawdzić wagę i mojej Córeczki. Proszę o kciuki
a-gala ja nie w tym względzie ,że Ty masz mały brzuch tylko w tym ,że ja przy Tobie to już mam gigant :-D:-D:-D:-D:-D
A za USG trzymam kciuki.
A_gala - piękny brzusio. W życiu bym nie powiedziała, że już niedługo wybierasz się na porodówkę:) Trzymam kciuki za usg - zobaczysz, na pewno wszystko będzie dobrze!!!

U mnie wszystko ok, choć nuuuuuuuuuudno tak. Od kilku dni jakoś nie mogę sobie znaleźć miejsca i zajęcia. Wkurza mnie to, że w mym pięknym mieście co dzień są komunikaty o gigantycznym zanieczyszczeniu i ograniczeniu pobytu na zewnątrz dla dzieci i kobiet w ciąży. Staram się więc niezbyt dużo wychodzić, bo nie chcę truć swojego dziecka. Na szczęście prognozy mówią, że jutro ma być lepiej, więc wyciągnę męża na długi spacer.
A moja mała Perełka w brzuchu delikatnie do mnie zaczyna stukać:):):) Śmieję się, że jest jak rybka, bo to trochę podobne uczucie do tego, kiedy włoży się palec do akwarium;) I od razu czuję dużo większy spokój, bo przynajmniej wiem, że w środku wszystko ok:)
Super ,że wszystko w porządku.
Moja iskiereczka też od czasu do czasu daje o sobie znać :tak::-):-)
 
Agala- trzymam kciui za wizytę&&&&&&&&&&&Piękny brzusio:tak:
Miśkam- to musi być super uczucie , poczuć swojego skarba w sobie.
Kłaczek- aż miło poczytać jak piszesz o tym scanie;-)

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.
 
Agala - trzymam kciuki za USG, ale chciałam dodać swoje 5 groszy co do Twojego brzuszka, mam koleżankę Twojej budowy i Ona też miała taki cudowny brzuszek, no bo jak tu mieć brzuchol wielki przy tak drobnej jak Twoja postura? Dodatkowo ja wiem, że każde dziecię jest inne, ale uwierz mi waga Twojego dziecka patrząc na Ciebie jest prawidłowa. Owa koleżanka urodziła Kruszynkę i ważyła ok. 2100g, fakt, że miesiąc przed terminem, ale głowa do góry nie każde dziecko musi mieć 3000g czy 4000g.
 
a_gala CUUUUUUDO uwielbiam u ciężarnych takie śliczne małe brzuszki zwłaszcza na chwilę przed rozwiązaniem. Wielkie, napęczniałe trochę mnie przerażają :eek: Gdybym nie widziała suwaczka dałabym Ci max 25 tc :-D

Idąc za przykładem wstawiam swój dobytek w skończonym 29 tc- taki nie za mały, nie za duży do dźwigania na tym etapie w sam raz :-)
brzunio29.jpg
 
reklama
Poroniona- śliczny brzusio:tak:
Dziewczyny smarujecie czymś brzuszki ,żeby rozstępów nie było?Ja odkąd przytyłam to mi się paskudne rozstępy porobiły i tak się zastanawiałm czy mogę coś z nimi zrobić, czy już za późno na działanie.
 
Do góry