reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Rzadko sie tu wypowiadam.bo czasu niestety brak.Ale dziewczyny jestem z wami.
Wypowiem sie bo powiem szczerze nie mam nic przeciwko wolnosci slowa. Ale wiesz poroniona slowa rania. I nie chciej zeby te slowa zabolaly kedys ciebie. Nie wiem czy wolnosc slowa upowania nas do ranienia innych., raczej nie. Mamy sie tu wpierac wszystkie.

popieram slowa kasikz, tym bardziej że poroniona zraniłaś już tutaj jedną osobę (nie na wątku poronienia tylko na innym ale osoba udzielała się też u nas) także może zanim coś napiszesz pomyśl czy kogoś innego tymi słowami nie zranisz

Sabrina powodzenia ;-) i sprinta takiego jak u mnie 2 godziny i 20 min i maly na swiecie a za chwile roczek

Emy cały czas jestem z tobą wirtulanie, ciąglę myślę i nie potrafie tego zrozumieć :-(
 
Emy dobrze że napisałaś. Kochana nasza ja poprostu rozsypałam się nic nie wiem tak miało nie być to jakiś koszmar dla mnie jest, jesteś dla mnie jak najlepsza psiapsióła i tak jak pisała agala "razem" starałyśmy się o nasze dziedzi wszystkie tu mamy urodzić zdrowe i radosne bobasy a potem pisać na wieściach od rozpakowanych taka jest kolej rzeczy i tak w głowie mi się wryło tej tragedii miało nie byc ona nie powinna się zdarzyć nie umiem nic napisac jestem cały czas w szoku przeżywam bardzo to co się stało nie umiem nawet napisać tego co się stało.

I tak jak kłaczek napisała ja też nie umiem się narazie wypowiadać co u mnie co się dzieje bo poporstu to wydaje się banalne...
Muszę wierzyć w Szymona że wszystko będzie dobrze chciałabym powrócić do mojego myślenia sprzed piątku to wszystko przed wydaje mi się takie odległe... Boję się teraz boje się panicznie:-( Nie umiem myślec o ubrankach łóżeczku wyprawce ...:(
Kochana tak bardzo mi Was żal nie umiem sobie tego wyobrazić nie umiem jestem z tobą myślami cały czas...

ssabrinko &&&&&&&&&&&&&&&&&&

czy twardnienie brzucha jest normalne??? W sobotę lekarz się zapytał ile razy w ciągu dnia mi twardnieje czy ponad 10 powiedziałam że nie może do 4 razy no to tyle może być Powiedźcie mi czy tak???
 
Emy- przytulam.Powiem szczerze że nie wiem co ci napisać,Niech czas leczy rany to jedyne co przychodzi mi do głowy ale w takich chwilach wole milczeć.
Sabrinko czekam na Twój skarb POWODZENIA!!!!!
ewelina jeśli fatycznie na dzień tylko 4 razy to normalne macica ćwiczy, powyżej 10 to trzeba zażywac fenoterol
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ewelinka moze magnez sobie bierz, jeśli nie bierzesz, w ciazy mozna bez problemu, ja bralam chyba trzy razy na dzien bo tez mi czasem brzuch twardnial i szyjka sie skracala szybko pod koniec ciazy.
 
emy nie wiem ktora "świadomosc" lepsza czy sen o ciazy czy koszmar o smierci Jasienka....ja tez walczylam z tym przekletym pokarmem po smierci Amelki i Julci....bralam tabletki a mleko sie saczylo....tak naprawde ten pokarm przypominal mi co sie wydarzylo---i ze ten koszmar wydarzyl sie naprawde...nie wiele pamietam z tego okresu....dzis wyjelam odciski stop moich coreczek...czekaja na moja "dojrzalosc" zeby zawisnac w antyramie na scianie....minelo juz troche czasu a ja wciaz nie mam odwagi tego zrobic....
...jestes silna Emy....kto inny by to udzwignol????


Karolciu jak sie czujesz?ale ci polecialo....
ssabrinko kciuki zacisniete...
ewelinka ja tez bralam magnez p\skurczom....wiec mozna jak najbardziej :)))
 
dziewczyny mnie lekarka nie pytała czy brzuch mi twardnieje, powiedziala ze wszystko jest w porządku, ale czuje jak brzuch robi sie twardy czasmi w ciagu dnia i czuje dziwny ból w kroczu najmocniej jak wstaje albo chodze nie wiem skad się to bierze??!!
pozdrawiam
 
reklama
Sabrina kciuki za lekki poród &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Emy tulam mocno i mi trudno cokolwiek napisać, a co do twoich znajomych to nieudolna próba pocieszenia zapewne albo nietakt, gdyż ludzie niestety nie wiedzą jak się zachować w takich sytuacjach.
 
Do góry