reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Emy- wyrazy współczucia dla Was-rodziców. Wiem co czujecie i myślami oraz sercem jestem z Wami. My również straciliśmy nasz Skarb, naszego Piotrusia zaraz po urodzeniu... Możesz o nas przeczytać w moim blogu. Pamiętaj, nie wstydź się łez, masz do nich prawo.... Jestem i wspieram modlitwą, wiele sił, pozdrawiam Cię Kochanie a dla Maleńkiego, pięknego Aniołka zapalę znicz u mojego syna... Pewnie już się spotkali w tej Krainie Szczęśliwości i teraz razem "tam" na nas czekają...
 
reklama
Rzadko sie tu wypowiadam.bo czasu niestety brak.Ale dziewczyny jestem z wami.
Wypowiem sie bo powiem szczerze nie mam nic przeciwko wolnosci slowa. Ale wiesz poroniona slowa rania. I nie chciej zeby te slowa zabolaly kedys ciebie. Nie wiem czy wolnosc slowa upowania nas do ranienia innych., raczej nie. Mamy sie tu wpierac wszystkie.
 
Ostatnia edycja:
Emy - ja do tej pory nie mogę uwierzyć w to co się wydarzyło :-( jest to dla mnie po prostu niepojęte. mimo, że znamy się tylko wirtualnie, to przez te wszystkie miesiące stałaś mi się bardzo bliska, przecież "razem" starałyśmy się o dzidzie, prawie w równym czasie zaszłyśmy w ciążę.... myślę o Tobie bardzo często i jest mi tak strasznie przykro...Trzymaj się Kochana
 
poroniona ja mialam puste jajo i wiesz strata boli-nawet pustego jaja. Bo dla mnie przez te kilka tygodni to bylo dziecko i nadzieja na pojawienie sie serduszka
 

Sabrinko, kłaczku, Ewelinko, a_gala
, słoneczka moje, proszę bądzcie silne, nie wybaczylabym sobie gdyby smierc Jasienka wplynęła negatywnie na wasze malenstwa...
i pamiętajcie wasze szczęście to jedyne co mi pozostało, przynajmniej teraz
to przeciez wesoły wątek ciężarowy i niech tak zostanie

Emy
, skarbie, spokojnie. Ja wiem, ze musze dbac o Karolka, on nie tylko moj przeciez, czeka na niego tez moj ukochany Rajmund. To dziecko jest dobrem najwyzszym dla nas w tej chwili i nie ma nic wazniejszego. Twoj Synek... Emy, on byl wazny przez wzglad na to co przeszlas, przez te wiez jaka czuje z Toba mimo stricte wirtualnej znajomosci, przez radosci i trudne chwile jakie razem niejako tu przechodzimy. Twoja tragedia staje sie w ten sposob naszym udzialem. A zycie naszych dzieci pozostaje dla nas priorytetem, tak jak bylo do tej pory.
 
reklama
Emy - dla chłopców
[*]
[*]
[*] , mimo tych kilometrów jesteście mi bardzo bliscy...

________________________________________________________________________

Sabrinka , no to się zaczęło :szok: powodzenia!

Buziaki dla wszystkich .
 
Do góry