reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Hej brzuchatki :-)
Troche nie pisalam ale was czytalam,czasu bylo malo a i weny do pisania brak.
magnusik kochana trzymam kciukasy ze szybkie i bezproblemowe rozwiazanie obys jak najszybciej utulila swoje szczescie &&&&& :-)
linea za was tez trzymam kciuki kochana &&&&& :-)
karolcia bez paniki,na pewno wszystko bedzie dobrze zobaczysz ;-):-) daj nam znac koniecznie po wizycie :-)
klaczek no to tatus ma frajde z synem hehehe moj tez czasem zagaduje do mlodego to tez zaraz reaguje jak sie nie wypnie to zaczyna kopac i szalec hehehe :-)
 
hehehe dziewczyny uśmiałam się:-D rodzić trzeba, a o mężulkach nie zapomniały:-D:-D My baby chyba wszystkie tak mamy ja też świat bez nas by nie istniał a gatunek męski szok poprostu szooook Niedość że w szpitalu paskudne żarcie, organizm sporo przejdzie maleństwo do piersi trzeba przystawiać ale obiad dla męża ugotowany na trzy dni oni powinni nas na rekach nosić a nieraz tak potrafią wq..... :-D:-D:-D
Oj kochane trzymam cały czas za was kciuki aby było już po porodzie i obyście patrzyły na swoje cuda maleńkie niemoge sie doczekać fotek:tak::tak:

Zakupiłam właśnie coś takiego Wyprawka 6 cz. Śpiochy Kaftanik Body Koszulka r.56 (1839925411) - Aukcje internetowe Allegro :):)
Sliczne ciuszki !!
Witam kochane...
ja dziś mam wizytę u ginka....strasznie się boje....
wiem, że jak dobra passa trwa i teraz też wrócę z dobrymi wieściami to już będzie wszystko dobrze....ale jeszcze ta jedna dzisiejsza wizyta nie pozwoliła mi spać w nocy....no i oczywiście ze stresu dziś rano wszelkie objawy zniknęły, ale to przerabiam przed każdą wizytą...lekarz mi wyjaśnił, ze to zanika w mojej głowie...

błagam o kciuki....bo tak daleko już jestem, że nie wyobrażam sobie, że mogło by się teraz wszystko skończyć....
Kciuki trzymam.

Emy mały jeszcze ma czas.
Daj mu szansę na przekręcenie i się nie zamartwiaj..


Witajcie babolki.
Dopiero dochodzę do siebie po tym weekendzie.
Napiszę szczerze.
UCZELNIA MNIE WYKAŃCZA !!!!
Ale jest fajnie,więc jakoś zniosę.
Dziś odsypiam weekend.

Magnusik, wstydzilibyscie sie!;-) To wysoce nieprzyzwoite jest, coby tyle czasu... Czekam na wiesci niecierpliwie, a tu nic. No, poczekam dalej...
Linnea, mam nadzieje ze pojdzie "lekko, latwo i przyjemnie". Nieregularne skurcze to najczesciej wstep do wlasciwej bajki, ale bywa ten wstep dlugawy.
Karolcia, juz Ci pisalam zebys spokojniej probowala... Bedzie dobrze, wizyta jest formalnoscia li tylko dla Twojego spokoju.

A u nas... Wesolo w sumie. Rano Rajmund polozyl reke na moj brzuch... "No, Karol, kopnij starego w lape." Chwila spokoju i maly przypakowal. Tatus szczesliwy jak mala dzidzia... "Nowa zabwka tatusia - kopiacy brzuszek.":-D I tak sie bawil dobre pol godziny z synkiem...
 
As mnie by też uczelnia wykańczała :-D i chociaż dobrze wspominam ludzi i ogólnie uczelniane zajęcia to chyba nie chciałabym póki co tego powtarzać, no przynajmniej nie czasy sesji :)

Karolcia trzymam kciuki, musi być dobrze i mocno w to wierzę, mi też zawsze objawy znikały przed wizytą :tak:
Kłaczek no widzisz jakie masz usłuchane dziecko w brzuszku :) nawet spełnia już życzenia tatusia :)

Ssabrina a jak się czujesz??

magnusik, Linnea czekam na wieści, mam nadzieje, że wasze dzieciaczki już zechcą wyjść :)

Dolofka, a ty jak się czujesz?? kiedy masz wizytę u gina??

Kaira początek jeszcze ciąży mi się mocno ciągnął a teraz czasu nie można już zatrzymać :)

Nawiasem mówiąc od rana miałam skurcze co 8-10 minut, od wczoraj odwiedzam wc co pół godziny, a nawet czasem częściej, już myślałam że pojedziemy do szpitala ale na szczęście się uspokoiło. Piszę na szczęście, bo chciałabym jutro iść jeszcze zrobić badania w labolatorium, a w czwartek jednak chciałabym się spotkać z ginkiem, ale co moja Iga wymyśli to jeden pan Bóg wie :)
 
ilonka no to Twoja Iga juz powoli zaczyna sie przygotowywac na swoj wielki dzien,zycze Ci obys pozalatwiala wszystko to co masz w planach no ale tak jak napisalas nie wiadomo co dzieciatko wymysli i kiedy zechce wyjsc :-)
A u mnie samopoczucie nawet dobre,maly szaleje co jest dobrym znakiem ze u niego wszystko w porzadku :-) Pogoda ostatnio kijowa i to zaczyna mnie dobijac bo ani nigdzie wyjsc,pada i pada i zimno jest.
 
Są mamusie, które udzielają się tu, a nie ma ich na rozpakowanych, więc dla nich
Konkurs dla chętnych, proszę brać udział, warto
laugh.gif

Wakacyjne klimaty konkurs
 
jestem....;)

dzidziuś jest....piękny, zdrowy i ruchliwy....najpierw sobie spał...i nawet ginek się ucieszył, że sobie go poogląda w spokoju...a tu nagle ręka, noga, ręka, noga...lewa, prawa...normalnie gimnastyka...aż się zaczęliśmy smiać z lekarzem....a potem rączka do buzi i luz....ma już 3,5 cm i wyglada na to, że już wszystko będzie dobrze.....następna wizyta za 3 tygodnie....
ale mi ulżyło....teraz zaczynamy się naprawdę cieszyć....
 
reklama
Do góry