reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
karolcia piękniście :-D za 3 tyg pomachają Ci większe rączki i nóżki ;-) Będzie dobrze do samego końca, uwierz w to!
ewelinaK patrzę jesteś moim współmęczennikiem w skurczach ;-)Dziewczyny mają rację- to normalne w ciąży, podobno im starsza ciąża tym skurcze i drętwienie bardziej doskwierające. U mnie najgorzej jest jak w nocy w półśnie próbuję się wyciągnąć- takie cholendarne skurcze łydek potrafią mnie złapać ze aż sapię z bólu. Od kilku dni łykam aspargin/asparginian czyli połączenie magnezu z potasem- mama powiedziała że to właśnie potas głównie zapobiega skurczom. Póki co jeszcze mnie łapią, ale mam nadzieję że po tygodniu-dwóch stosowania będzie poprawa.

A ja ogólnie na skraju remontowego załamania nerwowego. Już od tygodnia remont w pracy więc tułam się od pokoju do pokoju bo nie mogę pracować w farbowych oparach, lakierach do podłóg i takich tam. Głupia miałam wziąć zwolnienie przy okazji połówkowego w ubiegłym tyg ale z tych emocji zapomniałam :zawstydzona/y: A od soboty walczymy z pleśnią w sypialni- wszystko trzeba było z niej ewakuować, ciuchy porozrzucane są w pokoju łączonym z aneksem kuchennym, istna Rumunia :wściekła/y:Kupiliśmy preparat na te grzyby, pleśnie- wprawdzie skuteczny ale nieziemsko śmierdzi chlorem, sypialnia wietrzy się już 3ci dzień ale ciągle zapachy jak na basenie :/ Jutro nakładanie kolejnego środka zapobiegającego nawrotom pleśni, znowu suszenie, wietrzenie, a na koniec prawdopodobnie malowanie... Więc "Rumunia" pewnie jeszcze z tydzień potrwa :/ No ale zawsze lepiej zrobić to teraz niż po narodzinach malucha. Tak w ogóle nasz blok ma dopiero 3 lata :shocked2:A tu takie kwiatki (a raczej grzybki), a wyglądało tak niewinnie- jakby ksiądz kropidłem ścianę pomoczył, myśleliśmy że to wina gównianej farby która się odbarwia miejscowo.
 
Karolciu czekałam na twoje wieści, nawet nie wiesz jak ja się ciesze :-D
wkrótce sama będziesz mogła podziwiać takie wyczyny :-D jak na zdjeciach niżej :-)


As.. studia... ja zaczynam mgr od 22 października i tez mam zajebisty plan.... od 8 do 19 :/ ale czasy studiowania po 12h po czym powrot do domu z katowic ( wjedna strone mialam 60 km i jeździłam pociągiem potem przesiadka do autobusu) wracałam do domu koło godziny 00 a na drugi dzien do pracy (staż miałam)... dosłownie wymiotowałam po takich weekendach... było mi tak niedobrze jakbym w ciąży była, a ja żygałam od smrodu Katowic (przepraszam mieszkańców ale bardziej brudnego miasta nie widziałam, psy sikające na chodnik i robiące kupy to codzienność była... fuj ale jak właściciel za psem nie sprzątnie to co się dziwić)
do tego cuchnący sikami ludzi pociąg... i jeszcze to mieszkanie obok knajpy gdzie nocowalysmy z kolezanka, co niedziela rano zasikane schody.... JAK sobie to przypomnie to znów mi niedobrze :/
Teraz mam 15 km wiec samochodem sobie dojade ale i tak wiem ze bede wykonczona, mam studia dość trudne dużo prawa a jak wiecie nasze Polskie prawo zmienia się z dnia na dzien, szczególnie w dziedzinie podatków i księgowości.... a na egzaminach chcą żeby być na bieżąco... zobaczymy jak to będzie
Także As ja ci życzę powodzenia i łatwych egzaminów ;-)
 

Załączniki

  • IMG_0207.jpg
    IMG_0207.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_0116.jpg
    IMG_0116.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
karolciu ufffff :D więc cieszmy się :):) Będzie dobrze :)

poroniona też mi własnie dziewczyny pisały o tym ale chyba zadzwonię do gin czy mogę coś takiego przyjmować??? Pewnie tak a ja panikuję :p Doszły mnie nieprzespane noce. Nie wiem budzę się skurcze mnie łapią ale przedewszystkim w ramiona i dłonie i bok lewy mnie też już boli od dłuzszego leżenia na nim ;/ I najwięcej wieczorem i w nocy mam tych skurczy. A co do remontu to ja poprostu też nie daję rady więc cierpliwości ja tez mam wszystkow salonie z kuchnią hehehe więc Rumunia i u mnie :p ale to potrwa przynajmniej do świat B.N chyba że sie wq... i wszystkich powyganiam dosyc mam remontu, budowlańców, sklepów budowlanych myślenia przedewszystkim o kasie z czego zrezygnować aby remont szybciej skończyć łoooo mówię szok poprostu podłoga zrobiona ściany porozbijane gruz za oknem a co... jutro przyjedzie materiał na ściany i będzie jeszcze gorszy syffff ;/ Ale Kacpuś pokój będzie miał i zastanawiam się czy brać się jeszcze za nasza sypialnię nie wiem czy mam siły na ten drugi pokój może w przyszłe lato czy teraz nie wiem bo chciałabym szymkowi cos kupić a przez remont odmawiam sobie bardzo dużo rzeczy :(
ale się rozpisałam :p

Emy dziękuję :) Dobrze że was mam bo nie mam bliskiej mi duszyczki abym w oczy mogła się wypłakać i wyżalić. nie wiem dzisiaj dzień zleciał bardzo szybko bo od 8 rano do 10 sklepy budowlane w między czasie rozmowa z budowlańcami w pracy byłam o 11 papierkowej roboty trochę było nawet nie wiem kiedy wybiła 15 po Kacperka do przedszkola do mamy na obiadek :) I o 17 do domu szok zleciał mi dzień bardzo szybko ale przyznam że padam na ryj zmęczona jestem, a co do humoru cóż nie wiem czemu ja taka płaczliwa się zrobiłam jakas przygnebiona jestem... ehhh Mam nadzieję że chociaż Ty masz słoneczko u siebie i twoje samopoczucie jest lepsze chcę słońca plaży pięknego morza.Nie byłam nigdy w Egipcie ale za to w Tunezji morze mnie ujęło najbardziej u was też są tak piękne fale i tak cieplutkie morze??? Marzenia...:)

ssabrina to widzę że ty po ilonce jesteś do rozpakowania się :):) ciekawe czy ty czy emy hehe niedługo nię okaże ja się cieszę że czas tak mi jakoś szybko leci :)

AS a starsza córcia wie już??? :D Ja nie tęsknię za zajęciami od 8 do 22 :p narazie mam dosyć nauki może pomyślę za kilka lat, narazie myśle o tym że mogłam wybrać inny kierunek studiów wiem jeszcze przedemna całe życie a przyznam się że chciałam iść na prawo :p I być notariuszem:p

Ok muszę wstrzyknąc insulinę :/ i za 30 minut kolacyjkę zjeść bo już głodna się robię. Dzisiaj mnie brzusio boli tak na dole przy p...ce :p mamnadzieję że to nic groźnego szymonek właśnie kopniaki mi daje:)
 
jestem....;)

dzidziuś jest....piękny, zdrowy i ruchliwy....najpierw sobie spał...i nawet ginek się ucieszył, że sobie go poogląda w spokoju...a tu nagle ręka, noga, ręka, noga...lewa, prawa...normalnie gimnastyka...aż się zaczęliśmy smiać z lekarzem....a potem rączka do buzi i luz....ma już 3,5 cm i wyglada na to, że już wszystko będzie dobrze.....następna wizyta za 3 tygodnie....
ale mi ulżyło....teraz zaczynamy się naprawdę cieszyć....

Karolciu Łobuzie, żebym musiała szukać czy wszystko ok????:-p cieszę się, że wszystko w porządeczku:-D
 

Karolciu Łobuzie, żebym musiała szukać czy wszystko ok????:-p cieszę się, że wszystko w porządeczku:-D
A Tu co zmiana nicka? No nie powiem jest krócej, ale teraz się przyzwyczaić ;-) Jak tam staranka?

A od soboty walczymy z pleśnią w sypialni- wszystko trzeba było z niej ewakuować, ciuchy porozrzucane są w pokoju łączonym z aneksem kuchennym, istna Rumunia
realmad2.gif
Kupiliśmy preparat na te grzyby, pleśnie- wprawdzie skuteczny ale nieziemsko śmierdzi chlorem, sypialnia wietrzy się już 3ci dzień ale ciągle zapachy jak na basenie :/ Jutro nakładanie kolejnego środka zapobiegającego nawrotom pleśni, znowu suszenie, wietrzenie, a na koniec prawdopodobnie malowanie... Więc "Rumunia" pewnie jeszcze z tydzień potrwa :/ .
Poroniona - a nie macie gwarancji na mieszkanie? Ja też mam nówkę mieszkanie i popękały ściany i wchodzi ekipa wykonawcy na gwarancji na poprawki. A pleś/grzyb wychodzi bo normalne, trzeba wietrzyć, wietrzyć i jeszcze raz wietrzyć zaraz po wybudowaniu, a teraz wstawiają okna plastiki i cholerstwo rośnie.
Dwa moi rodzice mieszkają już 20 lat w mieszkaniu swoim i im też jakiś czas temu wyszedł, możesz podać nazwę tego specyfiku to bym im podsunęła, bo oni już wielu rzeczy próbowali i nic.
confused8gj.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
A Tu co zmiana nicka? No nie powiem jest krócej, ale teraz się przyzwyczaić ;-) Jak tam staranka?

Lili ze zmianą nicka nosiłam się już długo i jakoś w końcu się udało:-p a co do staranek to idą pełną parą, a co z tego wyjdzie zobaczymy:-p ale możecie być pewne, że się pochwalę jak się uda:tak: a jak tam u Ciebie???:-D
 
Do góry