reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

dziewczyny moze skorzystacie z mojej oferty
biggrin.gif

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7254527&category=11763 szukajcie mnie na allegro pod nickiem Patiklim, niestety link musiałam usunąć :/

wziełam sie do roboty z braku zajęcia, a pozatym marzy mi sie zarabianie na wlasnym hobby
biggrin.gif


jak któraś ma pytania to piszcie na pw
wink2.gif


padam na pysk, wiec przepraszam ze nic nie napisze ale juz ide spac...wieki siedzialam nad tym allegro ale mam nadzieje ze bylo warto.

Wkrótce wystawie jeszcze szaliki, rekawiczki i inne czapeczki wiec jakby co to szukajcie użytkownika Patiklim

dobranoc grubaski ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pati śliczne te czapeczki, za niedługo się zgłoszę po którąś :)

magnusik trzymam kciuki za szybki poród i jak coś masz mój nr, możesz pisać o każdej porze ;-)

Ewelinka hormonki buzują stąd takie samopoczucie :tak:ale to norma w ciąży, więc trzeba się do tego przyzwyczaić :) ja w I trymestrze byłam płaczliwa jak beksa, non stop wszystkich za wszystko przepraszałam, w II trymestrze wyszedł ze mnie lew ale też w granicach rozsądku, a teraz na przemian :-D

Teściowa mnie wczoraj nastraszyła, że poród mój na dniach, bo chodzę do wc co pół godziny, no z jednej strony bym się ucieszyła a z drugiej strony jakiś taki stres że ten dzień już blisko, a boję się bólu tak jakoś. Badania miałam dzisiaj zrobić, ale przez to moje nocne sikanie zapomniałam, że mam złapać mocz do badania z nocy i już po ptokach, więc jutro jak dotrwam muszę skoczyć oddać krew i siusie. A w czwartek wizyta u gina o ile dotrwam. Wg ostatniego usg na dziś mam termin porodu, zobaczymy więc :)
 
hej ja dzis jade na ktg (moje pierwsze) i badanka i może już zostanę w szpitalu. mały jeszcze coś nie chce wyjść. DziS w nocy obudził mnie ból w podrzuszu taki okresowy tylko że dość nocny, potem przeszedł. teraz też mam te bóle słabsze i przychodzą falami i nie są regularne nawet i 2 godz ciszy się zdaża.:eek:
Jesli mnie zostawią to dopiero się odezwę jak będę w domciu z małym. Nie mam do nikogo z was nr tel.
Życzę wam powodzenia i trzymam kciuki za wasze maluszki pod sercem. Mało się odzywałam zawsze ale z czytaniem byłam na bieżąco.Już tęsknię za wami papa:-)
 
Witam kochane...
ja dziś mam wizytę u ginka....strasznie się boje....
wiem, że jak dobra passa trwa i teraz też wrócę z dobrymi wieściami to już będzie wszystko dobrze....ale jeszcze ta jedna dzisiejsza wizyta nie pozwoliła mi spać w nocy....no i oczywiście ze stresu dziś rano wszelkie objawy zniknęły, ale to przerabiam przed każdą wizytą...lekarz mi wyjaśnił, ze to zanika w mojej głowie...

błagam o kciuki....bo tak daleko już jestem, że nie wyobrażam sobie, że mogło by się teraz wszystko skończyć....
 
Magnusik, wstydzilibyscie sie!;-) To wysoce nieprzyzwoite jest, coby tyle czasu... Czekam na wiesci niecierpliwie, a tu nic. No, poczekam dalej...
Linnea, mam nadzieje ze pojdzie "lekko, latwo i przyjemnie". Nieregularne skurcze to najczesciej wstep do wlasciwej bajki, ale bywa ten wstep dlugawy.
Karolcia, juz Ci pisalam zebys spokojniej probowala... Bedzie dobrze, wizyta jest formalnoscia li tylko dla Twojego spokoju.

A u nas... Wesolo w sumie. Rano Rajmund polozyl reke na moj brzuch... "No, Karol, kopnij starego w lape." Chwila spokoju i maly przypakowal. Tatus szczesliwy jak mala dzidzia... "Nowa zabwka tatusia - kopiacy brzuszek.":-D I tak sie bawil dobre pol godziny z synkiem...
 
hey dziewczynki jak minął weekend ? ;)
Ilonka, ja mam podobnie teraz jestem bardzo wzruszająca się , az czasami mnei to wkurza, bo przy dziwnych sytuacjach ja zaczynam płakać.
poród juz tak blisko ;)) z jedenj strony zazdroszczę z drugiej chcę sie nacieszyc ciazą i okrągłym brzuszkiem ;-)
Linea 3mam zatem kcukasy !!! &&&
Pati ale cudeńka tworzysz ;)) sliczne !
Karolci juz pisałąm na majówkach ze 3mam kciuki :)
kłaczek , hehe na zawołanie chlopak kopie ? niezły ;-)

a ja sie zmuszam zeby odejsc od kompa i pojechac do sklepu zeby kupic cos na sniadanie i obiad .. NIe chce mi sie , za oknem buuubaaaa!
 
Witam moje kochane brzuchatki wpadłam zobaczyć czy już sie rozpakowałyście:p
Magnusik Linnea ale uparte te Wasze dzieciaki:)&&& za rozpoczęcie i jak najszybsze przytulenie dzieciątka
Ilonko - ty już na wychodzie kiedy to zleciało???????? Jeszcze niedawno (9 m-ce temu )pisałąś od 2 kreskach a teraz będziesz tulić Igusię:)
karolciu &&& zaciskam cały czas za Was:) Czekam na wieści, mi przed każdą wizytą wszystkie objawy przechodziły (co robi psychika) a od 10 tyg już całkowici przeszły tym bardziej że ja w ostatniej ciązy miałam tylko ból piersi, wiecznie płakałam że jest już po wszystkim a tu mam swojego skarbka
Kłaczek Emy pogłaszcie brzuszki od e-ciotki i cała resztę serdecznie pozdrawiam
 
reklama
Do góry