reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

dziewczynki kochane wszystko zrzucicie.ssaki wam pomogą.mój nie za dużo cycował bo od początku na karmieniu meiszanym(mleczka mało mialam)a naprawdę spadało.teraz dałam mu spokój z cycowaniem juz ze 2tyg temu.coraz trudniej było go zmuszać do cyca:)

wrzućcie foteczki brzuszków:)
w ogóle fajnie was się czyta:)

Kłaczek jak dzidziul ? mocno wariuje czy spokojny?
 
reklama
EwelinaK26 fajnie że już jesteś :) i kolejny synuś w drodze :) same chłopaki prawie :)

ola zdjęcie mojego wielkiego brzucha jest jakieś 2-3 strony wcześniej :)
 
ewelinka fajnie, że zajrzałaś. Gratuluję synka :-) i jaką masz mega długą szyjkę, ja takiej nawet na początku nie miałam :eek: A jak ci suwaczek śmiga :) już 20tc idzie :)

ola trzymam za słowo :) ale wiem, że będzie dużżżo do zrzucania :eek:

kłaczek pogratulować męża mechanika :-) a odnośnie samochodów to my mamy golfa 17 -letniego, z którym się nie potrafimy rozstać, no może w przyszłym roku zamienimy go na opla astrę kombi, się okaże :)

magnusik, zazdroszczę że masz spokój z remontem, ja chciałam się jak najszybciej wprowadzić do naszego mieszkania dlatego zaczęłiśmy od pokoi i to był mój błąd, bo A. mi tłumaczył, że później się to zemści, no ale czasem kobiety muszą postawić na swoim :/
 
Ola**, Karolek jest fajnym dzieciem. Duzo sie rusza, ale nie sa to gwaltowne "kopy", raczej takie delikatne stukania lub wrecz obracanie sie. Zdarzaja sie dni spokojniejsze, ale przewaznie synek jest w ruchu. Budzi sie, kiedy rano zaczynam sie wiercic, w ciagu dnia ma kilka takich akcji sportowych i wieczorem, kiedy juz sie poloze jeszcze lubi z godzinke pofiglowac. Spoko gosc. Im wiecej sie wierci, tym fajniej, zwlaszcza ten spokojny ruch, taki lagodny. Wiem, ze sie bawi, ze on tez jest spokojny.
EwelinaK, tez chlopak? No i super! Organizujemy gang!:tak:
Ilonka, dzieki. Rajmund ma bzika na punkcie mechaniki jak ja na punkcie dlubania. Musi byc cos naprawde porabanego zeby sobie nie poradzil. Teraz zastanawia sie co z Fiesta... Kurcze, sprobujemy ja sprzedac za jakie 200 funi, moze ktos przygarnie bo autko na idealnym chodzie i szkoda tak na scrap. To jedzie jak maly diabel - niewielki, ekonomiczny silnik, a samochodzik popier...a jak mala rakietka. I nic sie mu nie psuje, nie tlucze... Nie bylo od dawna potrzeby robienia z nim czegokolwiek. Wdzieczna maszynka. Tyle ze '98 - latka ma jak na tutejsze warunki dojrzale.
 
hej dziewczynki
dziekuje bardoz Wam
Amelka jest cudowna.
od wczoraj jestesmy juz w domku.
A jak porod.powiem Wam ze z zaskoczenia.
bylam umowiona z moim lekarzem na czwartek na masaz szyjki no i poszlam do niego do szpitala
a on do mnie co ja tutaj robie no i zglupialam ja jak to mialam przyjsc a on no tak ale prosze sie przyjac
na oddzial polozniczy.no to poszlam.polozna juz wiedziala ze ja to ja za chwile przyszedl doktor i mowi no to pani karolino dzis rodzimy
ja w szoku to byla godzina 14.15
o 14.30 dostalam kroplowke a o 16.21 tulilam malutka
polozna super kobiet pomogla we wszystkim
a lekarz nie zamienie go na rzadnego innego
to tak bylo.
a teraz mala spi slodko nie marudzi w nocy spala od 1 do 5
w dzien budzi sie co 3 godzinki
jest aniolkiem
jak tylko zrzyce zdjecia to zaraz tu wstawie
trszymajcie sie brzuchatki
i jeszcze raz wielki dzieki za gratulacje.
ide do malej.
a i jaky ktoras chciala majtki poporodowqe jednorazowe to mogw wyslac mi zostaly a nie sa potrzebne
mam w rozmiarze M (2 i pol paczki ) i jedna paczka L
jak cos to dawac adres na priv i wysle po co maja sie zmarnowac
 
karollcia, cieszę się ogromnie twoim szczęściem
takiego porodu życzyłabym kazdej z nas;-)
czekam z niecierpliwoscią na fotki Amelki

ilonka ja zrobilam ten sam błąd co ty, zaczelam remont od pokoi, zrobilam kuchnie... w międzyczasie caly ten bałagan przy remoncie pokój po pokoju nas tak dobił, że zdecydowalam kupic meble do kuchni a łazienkę dokonczyc innym razem... zbieramy sie do tego ponad rok, a ja zaczynam sie stresowac, że mi zniszczą kuchnię i podłogę w salonie i przedpokoju tym bałaganem
 
Karollcia, fantastycznie! Po prostu swietnie. Masz niezwykle spokojna corenke a i sam porod byl blyskawiczny. Gratulacje raz jeszcze.

A moj maly wiercipieta znow tanczy. No, z godzinke pospal po poludniu, ale juz mu przeszlo.:-D
 
Karollcia jeszcze raz mega gratulację, ciesze się że masz Amelkę już przy sobie :) czekam na focisze maleństwa, też bym chciała taki ekspresowy poród :)

Emy, my zbieraliśmy się do zrobienia łazienki 3 lata :eek: wiecznie coś było ważniejsze, teraz też miało być tylko jej odświeżanie, ale niestety tak się nie dało, bo jak tylko ruszyliśmy ściany, to wszystko się sypało, trzeba było rury powymieniać, kanalizacje, więc jak już to zrobiliśmy to nie opłacało się tylko malować, więc kupiliśmy kafle i wszystki sprzęt. Następna w kolejce czeka nas kuchnia, ale to nie wiem kiedy zrobimy, bo mam dosyć remontów na następne 10 lat :rofl2:
 
reklama
Magnusik nei mogę się napatrzeć ! świetny ten brzuszek,cudny kształt!!! rób jak najwięcej foteczek:)bo to już nie za dużo noszenia zostało:)

karollcia jeszcze raz gratulacje!!! czekamy na foteczke:) fajnei,zę poród szybki
Kłaczek to fajnie ,że on taki akuratny w tych ruchach:)
Ilonka zobaczysz bedzie ok:) a poza tym jak bobasa utulisz przestaniesz martwić się wagą.bo jakie to ma znaczenie:)

Emy i wszystkei wszytskie buziam

ps. na rozpakowanych wrzuciłam fotki Juliankowe
 
Ostatnia edycja:
Do góry