reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
karolciu - trzymam kciuki. będzie dobrze
magnusik - ja niestety mam troche rozstępów nowych bo stare na brzuchu mam z okresu dojrzewania kiedy to mi się mega przytyło.

Rany chyba przestanę się ważyć - 92 kg szooooook. Ok jestem wysoka i grubokoścista. przed ciążą mi się przytyło ale teraz to porażka:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Karolcia wiem, że łatwo pisać spokojnie, ale wiesz sama, że masz małego krwiaka i on niestety może podkrwawiać, stąd pewnie ten śluz podbarwiony na brązowo. Wierzę, że jest dobrze i ty sobie tam w środku nie gmeraj, jeśli na papierze teraz nic nie ma to jest ok. Uwierz w moc swojej fasolinki!!! Może jak pójdziesz w czwartek na wizytę to weź L4, z resztą pewnie sam ci da, bo przy krwiaczkach warto poleżeć i poodpoczywać.

A ja mam wieści od Karollci , dziś mi dopiero przed chwilką smsa napisała, jak się upomniałam :)

Amelka urodziła się wczoraj o 16:21, ma 55cm i 3380. Poszło bardzo szybko i czujemy się dobrze

Wysłałam już od nas gratulacje

Linnea gdzie ty byłaś kobieto jak cię nie było :) dobrze wiedzieć, że przede mną jeszcze parę ciężarówek :)
 
ilonka26 - ja jak się odzywam to na wątku ciąża po poronieniu a też aż wstyd przyznać że rzadkou
ja sie gonie z magnusik mam chyba tylko 1 dzień po niej termin
 
linea82 ja też z tych wysokich ( 178 cm) i ważę juz 86 kg, 18 kg na plusie. I też chyba przestanę się ważyć :)

karolcia33 czekamy tu na zdjęcia Amelki i opowieści z porodówki. Gratulacje :)

a ja od dwóch dni puchnać zaczęłam, tzn. nogi tylko, ale to chyba z racji zwiększonego obciążenia i końcówki ciąży, bo zrobiłam dziś wyniki tzn kwas moczowy, białko i wsio ok, hemoglobina też ok i mocz również :)
 
Ilonka - twój suwaczek już prawie na końcu! Rany jak ten czas leci!

Gratulacje dla Karollci !!!!!!
to fakt, teraz też mi już leci, aż za szybko :) ale początek był bardzo długi ;-)
ilonka26 - ja jak się odzywam to na wątku ciąża po poronieniu a też aż wstyd przyznać że rzadkou
ja sie gonie z magnusik mam chyba tylko 1 dzień po niej termin
tak właśnie myślałam, ale cieszę się, że tu jesteś :) jeszcze chwilka i dziecię będziecie miały z magnusik przy sobie, bo wy chyba następne w kolejce :)

linea82 ja też z tych wysokich ( 178 cm) i ważę juz 86 kg, 18 kg na plusie. I też chyba przestanę się ważyć :)

karolcia33 czekamy tu na zdjęcia Amelki i opowieści z porodówki. Gratulacje :)

a ja od dwóch dni puchnać zaczęłam, tzn. nogi tylko, ale to chyba z racji zwiększonego obciążenia i końcówki ciąży, bo zrobiłam dziś wyniki tzn kwas moczowy, białko i wsio ok, hemoglobina też ok i mocz również :)
ja też już niestety mam nogi spuchnięte, nawet zauważyłam że lewa strona bardziej, kontroluję ciśnienie i jest ok, więc pewnie od ciężaru
 
reklama
hej czy jest któraś chętna na wanienke fisher price tą niebieską z hamakiem za 50zł ale nie dam rady wysłać bo za chiny nie wiem jak bym to mogła spakować. jak któraś chce to moge wystawić na allegro ale odbiór u mnie w żorach
 
Do góry