reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Lilijanna - dziekuje....za wszytsko...wiem, ze bardzo wierzyłaś, ze się uda....;)

Annas81 - w tym problem, że na razie nie biorę....zrobiłam kardiolipidowe, zobaczymy co wyjdzie....i jak najszybcjiej sie umówię do ginka...żeby zrobił dopplera...i wtedy zadecydujemy...nie ukrywam, że jak nie ma takiej konieczności to wolałabym za bardzo nie ingerować....choć w razie czego mam w domu dwa opakowania 0,4 - choć jak juz to chyba 0,2 bym wolała....zawsze to mniejsza dawka...to jak dla BHPto powinno straczyć....

mam tylko nadzieje, ze zapodanie w razie czego heparyny około 6 tc to nie jest już za późno....ale skoro dziewczyny też w tym czasie dostawały...zanim sie zorientowały, ze to dzić...to chyba wystarczy...

dziś wyniki bety i progesteronu....trzymajcie kciuki.....
 
Hej dziewuszki!
Jeśli chodzi o rozmiary ubrań, to jak mój Kacper miał się urodzić, to przyznam szczerze, ja większość ubranek kupowałam na 74:confused: Rodzinie też mówiłam, że jeśli już mają kupować, to właśnie na 74, ewentualnie 68, ale nie mniejsze!!!
I powiem wam, że wcale nie były takie duże:zawstydzona/y:
A biorąc pod uwagę to, jak niemowlaki rosną - wg mnie nie ma sensu kupować mniejszych niż 68, bo maleństwo szybko z nich wyrośnie, albo nawet nie zdążycie założyć...
 
V_Jolka Kuba rozmiar 62 nosił przez 3-4 miesiące. jak się urodził to w 62 przez pierwsze 3 tygodnie pływał. Więc to chyba zależy od dziecka, bo Kuba to akurat miał 51 cm przy porodzie. Teraz nosimy 68-74.

Karolcia kciuki zaciśnięte za wyniki.

Cati mnie sutki też bolały, ja w nakładkach nie umiałam karmić a miałam często poranione. Po miesiacu jakoś minęło. i się wydaje, że Kuba miał za małe usteczka na początku żeby chwycić dobrze otoczkę. I najlepiej pomagało smarowanie pokarmem.
 
Alicja, u nas tez nie ma Tesco. Tzn. jest, ale nie ma tych samych promocji. Szkoda bo juz bym gnala.
Jankesowa, dziekuje. W imieniu Jajka chyba bo to jego zasluga. Ulzylo nam konkretnie, jeszcze na scan czekam zeby sprawdzic czy wszystko jest na swoim miejscu. Pewnie i tak nie powiedza od razu tylko dopiero u poloznej dostane wyniki, ale cos tam powinnam zobaczyc sama.
Karolcia, chyba dobrze, choc ja sie na tym za bardzo nie znam...
 
reklama
Do góry