reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
tak w ogóle to miałam ogromny problem z rozmiarami czapeczek, kuźwa nawet sprzedawczyni nie umiała mi doradzić. Na jednych rozmiarówka podana wg dł dziecka, na innych jakieś dane typu 38 albo 40, nie kumałam totalnie, brałam na oko. W ogóle rozmiar 56 nie jest równy rozmiarowi 56 innej firmy, ja nie wiem jak to ogarnąć.....
1. To obwód główki dziecka.
2. Na oko, na wyczucie ;-)

Ssabrina, Emy, - cudne brzuszki
Kłaczek - Twój widziałam na CPP też ekstra domek
 
Emy slicznie wygladasz a brzusio masz extra i tez juz jest pokaznego rozmiaru :-)
a_gala no to czekamy na foteczki :-)
magnusik no z tymi rozmiarami to jest czasem problem jedne sa czasem zawyzone a drugie zanizone no ale Ja mam troszke tylko ubranek na 56 rozmiar i mniejszych nie kupuje a reszte to juz kupowalam na rozmiar 62 jak beda za duzo to nie bedzie zaden problem bo dzieciatko pojawi sie zimowa pora a to jakies skarpeteczki mozna zalozyc jak beda za dlugie nogawki albo rekawki zawinac,w koncu dzieciatko szybko bedzie roslo wiec nie oplaca sie kupowac zbyt duzo tych malutkich ubranek :tak:
 
Dziewczyny pamiętajcie, że żyjemy w czasach gdzie jakby czegoś brakowało to wszystko jest w sklepie za rogiem albo w Internecie, nie ma co szaleć.
 
Witam brzuchatki

Mój Kuba nosił ciuszki na 56 przez 3 tygodnie, potem były za małe a urodził się 51 cm. A tak wyglądał w za dużych: DSCF9801.jpg (takie maleństwo było)
a teraz jest taki:DSCF1090.jpg

Emy, Sabrina brzusie śliczne
 
Ostatnia edycja:
Ssabrinaa śliczny duży brzuszek, ja też mam podobnych gabarytów i już 14kg na plusie :/ Już się zaczynam bać końcowej wagi :/

Emy
no brzuszek zgrabniutki i wcale nie taki ogromny jak na ten tydzień ciąży, śliczny :) Widać, że tylko brzuszek ci rośnie :)

magnusik jaki wózek zamówiłaś?? My wczoraj byliśmy w 2 sklepach z wózkami, mieli wszystkie firmy, i tak jak byłam zdecydowana na implasta boldera, tak jak go zobaczyłam to zrezygnowałam :/ ale wybrałam już następce Mutsy Transporter i chyba na tym stanie, zamawiamy we wrześniu , bo też jakieś 5 tygodni trzeba czekać

u nas na razie oki, mała rozciąga się co raz mocniej, nawet widać często, ze albo łapką albo nogą chce pokazać gdzie jest :) fajne uczucie

Kłaczek, a może tutaj wkleisz swoje foto??
 
GosiaLew oj sliczniusi jest Twoj syneczek,az by sie chcialo go utulic :-)
ilonka oj strach koncowej wagi i Ja mam:tak: mam tylko nadzieje ze dobije tylko do +20kg nie wiecej no ale zobaczymy na koncu ;-) A jakby co to potem razem bedziemy walczyc z nadmiarem kg :-D wspolnie bedzie nam razniej ;-)

Oj moj maly szaleje oj oj :-D
 
hej dziewczyny czasami do was zaglądam. Ale czasu brak. Nie wiem jak Lili znajduje czas na to wszystko .
Buziole dla was i brzuszków:-)
Ilonka - 14 spokojnie już nie tak dużo ci zostało. Mi przybyło na pewni ponad 25. Zrzuciłam wszystko. Dasz rade:-)

Fajne wasze bebzole. Aż sie stęskniłam
 
ilonka, z tymi wózkami to tez u mnie jazda! zdecydować się nie mogę. Najpierw chcialam Quinny Buzz4 i już prawie kupiłam, kiedy zaczełam się zastanawiać nad Mura 4 bo szerszy i wygodniejszy, a że mura dość ciężki to znalazłam podobny lżejszy x-lander XA z fotelikiem samochodowym Mutsy Prima Traveler, rozkładanym na płasko. Ale naczytałam się o tym x-landerze trochę negatywnych opinii i zaczęłam szperać w necie, które jeszcze wózki mają możliwosc doczepiania rozkładanego fotelika i znalazłam taki
http://casualplay.pl/produkty/3/vintage-3
zupełnie zresztą przypadkiem bo ich fotelik nazywa się tez prima tak jak u Mutsy, tylko prima easy.
wózek waży 6,5 kg, fotelik/gondolka 3,5kg... nie znalazłam negatywnych opinii
Jak narazie stoi na tym, ale znając zycie cos mi jeszcze wpadnie w oko:szok: m się smieje, ze jak tak dalej pójdzie to nic nie kupię i będę małego na rękach nosic
jak mu pokazuję te wszystkie wózkowe detale to mówi, że mam się kierować swoją wygodą, bo będe zdana na siebie, a siedziska, podnóżki, budki itd. na pewno w kazdym są ok, bo to wkoncu profesjonalisci produkują:nerd: i wez z takim rozmawiaj!

Jak remont? U nas kurcze przez ten ramadan nawet nie zaczelismy, ale m obiecał, że uwiniemy się z największym bałaganem we wrzesniu

Dziewczyny pamiętajcie, że żyjemy w czasach gdzie jakby czegoś brakowało to wszystko jest w sklepie za rogiem albo w Internecie, nie ma co szaleć.
DOKŁADNIE!!!

GosiaLew swietny ten twoj łobuziak, i jaki ma błysk w oku!

kasikz cos mi się wydaje że Lili Adzika uzależniła od bb i razem czytają wszystkie wątki!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
GosiaLew ale masz przystojniaka i jak zalotnie zagląda :)

Emy bo brzucho już całkiem okazałe :) ładnie rośnie :) bardzo podoba mi się ten wózek co wkleiłaś. Fajne są te transportowe gondolki, no i kolor fioletowy boski. Co do X landera to dużo znajomych ma i generalnie sobie chwali bardzo. Jedyna wada to bardzo mała gondola. I starcza naprawdę na krótko, więc na polską zimę się nie nadaje.

ilonka26 u mnie się rozchodziło pomiędzy implastem a jedo fyn 4 ds. Implat wizualnie bardziej mi się podobał. Ale pobawiliśmy się nim trochę w sklepie i mąż powiedział że nie chce go i koniec. Mi np. nie podobało się to że kosz na zakupy jest bardzo nisko. Obawiam się że zimą, czy mokrą jesienią może być problem. Więc został jedo. Po kolejnym obejrzeniu podoba mi się bardziej, gondola jest naprawdę duża :) Ja kupowałam z tego sklepu ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: FYN 4DS Classic 2011 - skórzana rączka! (3w1) głęboko-spacerowy z torbą + fotelik Maxi Cosi CabrioFIX> kolor 194 a fotelik brązowy. Gdybym nie musiała sie kierować ceną to kupiłabym murę 4 no ale, tak sobie myślę że nie ma potrzeby wydawać aż tyle kasy, przed małym całe życie i ciągłę potrzeby :) A powiedz mutsy nie ma przypadkiem piankowych kół?
a co do wagi to ja mam juz 16 na plusie i co wchodzę na wagę jest więcej, myślę że spokojnie przez 7 tygodni przytyję jeszcze 4 :( ale co ja zrobię, słodycze zawsze uwielbiałam, przedwczoraj mnie tak poniosło że zjadłam dwie tabliczki czekolady. Nie mogłam się opanować :( ale sobie dogodziłam.

Mój młody to jakiś wstydniś chyba, co zaczyna się rozciągać że cały brzuch faluje to ja szybko za telefon, żeby go nagrać a ten się zaczyna uspokajać...
a co do ubranek na 56 to ja mam tylko 2-3 rzeczy. Czekam jak na zbawienie na szafę do sypialni, żeby przenieść nasze rzeczy, zwolnić szafki dla małego, bo narazie wsio w torbach leży i zabieram się za pranie, będę wiedziała wtedy co i jak.
A moze macie dziewczyny jakiegoś sprawdzonego linka z wyprawką dla malucha, taką typu bodziak, spiochy, kaftanik, niedrapki itp??
I nie wiem jaki termometr kupić dla młodego..do ucha? do czoła? Jesli tak to jakiej firmy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry